MLS بازگشت همراه با یک مورد حقیقت

لیگ برتر فوتبال است نه یک لیگ در معرض ابتلا به بی مبالاتی. می گویند آنچه شما را از stateside فوتبال مدار خود را جشن 25th, فصل, اما آن را بدست اینجا دور outlasting دیگر لیگ حرفه ای در ایالات متحده از طریق قابل توجه در نظم و انضباط و برنامه ریزی بلند مدت.

به همین دلیل است که اصرار خود در از سرگیری بازی در فلوریدا jarred.

MLS شد عمده مردان آمریکایی لیگ برای بازگشت به بازی روز چهارشنبه با اورلاندو سیتی-اینتر میامی بازی در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در دیزنی جهان خارج از اورلاندو. این درب بازکن از tautological MLS برگشت مسابقات — 2-1 اورلاندو برنده شوید.

مانند سایر لیگ های طرح به MLS متورم است خیالی حباب در اطراف آن 26 تیم ظاهرا نگه داشتن همه گیر اگر چه یک تیم در حال حاضر شده است به خانه فرستاد (FC Dallas) و دیگری (نشویل) ممکن است به دنبال برای بیش از موارد مثبت. Nashville اولین بازی برنامه ریزی شده به عنوان دومین رویداد روز چهارشنبه باز تخته سنگ بود به تعویق افتاد.

خارج از این دو تیم مثبت رای است ظاهرا بسیار کم است اما این است که به نقطه است.

لیگ را حل و فصل در زیر ملی فوتبال زنان لیگ عقب بر روی زمینه یک هفته و نیم بعد او را گمراه شد.

تماس با آن یک حباب اگر شما باید و اصرار دارند که بازیکنان خود را محافظت خواهد شد و پس از نگاه و حتی coddled در بازگشت برای inarguable خطر آنها در حال گرفتن. اما کلمه به زودی به بیرون درز کرد که حباب نیست تقریبا به نفوذ ناپذیر و یا به عنوان cushy به عنوان وعده داده شده بود. حتی اگر کسانی که حساب های حدیثی و احتمال بیرون آمدن از یک گروه از شک و تردید و عصبی بازیکنان — و آن را سخت به می گویند که چگونه بسیاری از کسانی که وجود دارد — مسئله بزرگتر این است که یک حباب گمراه کننده است. شما قرار نیست کل فوتبال لیگ برتر در یک جزیره در وسط فلوریدا و فقط تظاهر خطر تخفیف است.

Inter Miami's Rodolfo Pizarro drives the ball against Orlando City to kick off the MLS is back Tournament at ESPN Wide World of Sports Complex on Wednesday. (Photo by Mike Ehrmann/Getty Images)
اینتر میامی Rodolfo پیزارو درایو توپ برابر اورلاندو سیتی به پا زدن کردن MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در روز چهارشنبه. (عکس از مایک Ehrmann/گتی ایماژ)

بیشتر چه COVID-19 مورد در فلوریدا رسید و در ماه قبل از بازی روز چهارشنبه. آن موارد جدید شروع به پریدن کرد از 966 در ژوئن 8, به, در حال حاضر 14 روز مستقیم با حداقل 5000 مورد جدید — سه نفر از کسانی که روز رز بالاتر از 10 ، 000. بیش از 50 فلوریدا بیمارستان های اجرا شده از ICU تخت. و مرکزی فلوریدا که در آن MLS نصب شده است coronavirus سر چشمه. در ضمن نتایج آزمون روبرو هستند جدید تاخیر و تجهیزات حفاظتی کمیاب تبدیل شده است یک بار دیگر.

MLS به سرزنش نیست برای هر یک از این چیزها. اما از آن است که ساخت آنها بدتر است. در آب و هوا از تست تشخیصی کمبود MLS حباب ساکنان در حال گرفتن یکی هر روز در 14 روز در حباب. از آن پس آنها در حال آزمایش دو بار در هفته. بین 25 تیم مربیگری و پزشکی کارکنان در مقابل دفتر اعضای داوران و مقامات لیگ لیگ gobbles تا حدود 1,300 آزمون چندین بار در هر هفته است. اگر شیوع اتفاق می افتد باید در درون حباب که نیاز به بستری شدن در بیمارستان بار سقوط خواهد کرد در محلی تجهیزات پزشکی که در حال حاضر کشیده.

اما آن را نه تنها ناعادلانه در فلوریدای مرکزی است که تا به حال آن را سخت به اندازه کافی تحت یک فرماندار که صرف ماه یا نادیده گرفتن واقعیت و یا آگاهانه در انکار آن است که در حال حاضر حتی بیشتر مردم به دنبال پس از. آن را نیز ناعادلانه به بازیکنان را گرد هم آورده با این خوشه از مردم از سراسر کشور به انجام چیزی است که ذاتا خطرناک در حال حاضر: بازی های ورزشی است که نیاز به ثابت تماس فیزیکی و بازیکنان تف و فریاد در نزدیکی.

“من فکر می کنم آن را کمی احمق اگر من صادق بودن” LAFC مهاجم بردلی رایت-فیلیپس است گفت: در هر ESPN. اما تعداد کمی از همسالان خود باید جرأت صحبت کردن مانند آن است.

بر خلاف لیگ اصلی بیس بال که در آن کشت و بازیکنان در حال حاضر اعلام کرد که آنها را نشسته در این فصل بیش از نگرانی های بهداشتی ترین MLS بازیکنان ندارد که گزینه. در حالی که حقوق قطعا افزایش یافته است چند نمی تواند پول را برای یک سال و نه آنها از این اهرم برای نشستن یک فصل و انتظار می رود به بازگشت. Tellingly, LAFC مکزیکی ستاره کارلوس ولا حاکم MVP و بوت طلایی یکی از تنها دو MLS بازیکن را به انتخاب کردن از MLS برگشت مسابقات در حساب خود بارداری است. دیگر در سال گذشته بالا پیش نویس انتخاب بین میامی به جلو رابی رابینسون بود که به دلایل نامشخص.

لیگ اشتیاق به بازگشت شد و قطعا قابل فهم با توجه به پیامدهای مالی تماس هر فصل و در واقع این فرصت را در اول بودن مردان آمریکایی را در لیگ پشت در عمل. اما بازگشت آن را در زمان اشتباه در محل اشتباه است.

MLS است بله. MLS است حتی. اما آن را اثبات حق تصمیم گیری در پایان ؟ اگر یک بالا پایان مسابقات فوتبال باد تشدید مرکزی فلوریدا گلایه با این بیماری همه گیر و حتی حاشیه ها پاسخ خواهد بود همدلانه هیچ.

لیندر Schaerlaeckens یک یاهو ورزش فوتبال مقاله نویس و ورزشی و مدرس ارتباطات در Marist College. او را دنبال کنید در توییتر @LeanderAlphabet.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>