مایک-<url> در ESPN رادیو به عنوان ‘- <url> & Wingo’ لغو

این پایان یک عصر در ESPN به عنوان شبکه می لرزد تا آن برنامه رادیویی و ushers کردن یکی از طولانی ترین-شاغل و بهترین و شناخته شده میزبان.

مایک-<url> گل سرسبد صبح با نشان دادن Trey Wingo, “- <url> & Wingo” است که لغو میان تقسیمات جدید از ESPN رادیو برنامه ESPN اعلام کرد در روز سه شنبه همزمان نشان می دهد که اجرا می شود از 6-10 صبح روزانه و همکاران و پخش می در ESPN2, خواهد, پخش قسمت نهایی خود را در پایان ماه ژوئیه.

– <url>, 57, شده است یک روز صبح رادیو اصلی برای 20 سال است. او شروع به پریدن کرد و به پخش پس از پایان NFL حرفه ای در سال 1993 فرود در ESPN در سال 1998 است. او و مایک گرینبرگ میزبانی معروف “logitech” صبح نشان می دهد از سال 2000 تا سال 2017 که این دو شکست تا گزارش زیر که دو نفر دیگر در این شرایط صحبت کردن. Wingo جایگزین گرینبرگ و نشان می دهد بازگشت و به عنوان “- <url> & Wingo” در ماه نوامبر سال 2017, اما آن را هرگز همان.

گرینبرگ در حال بازگشت به ESPN رادیو به عنوان بخشی از یک سیستم جدید را نشان می دهد. – <url> آینده در ESPN ناشناخته است. نیویورک پست گزارش داد که قرارداد خود را تا پایان سال 2020 و ریچارد Dietsch های ورزشی می گوید که آینده خود را با شبکه “TBD.”

در حالی که آن را همچنان ادامه خواهد داد-<url> در ای اس پی ان وقت خود را در, ESPN رادیو به نظر می رسد بیش از. بسیاری از دوستان خود طرفداران و همکاران ادای احترام به خود افسانه ای اجرا زیر سهشنبه اعلام.

“- <url> & Wingo” است که جایگزین “Keyshawn جی و زوبین” با سابق نیویورک جتز گیرنده Keyshawn جانسون سابق NBA گارد جی ویلیامز و “Who” میزبان زوبین Mehenti. ESPN همچنین اعلام کرد که دن پیرسینگ, شدید نشان می دهد محبوب است که کمرنگ از سه به دو ساعت به دنبال سه بعد از ظهر را نشان می دهد: “مایک گرینبرگ نشان می دهد” “حداکثر Kellerman نشان می دهد” و “Chiney و-<url> جونیور” با Chiney Ogwumike از لس آنجلس اسپارکس و-<url> پسر مایک-<url> جونیور جدید نشان می دهد برتر خواهد شد Aug. 17.

Mike Golic's 20-year run on ESPN Radio appears to be at an end. (Photo by Noam Galai/Getty Images for Cantor Fitzgerald)
مایک-<url> 20-سال اجرا بر روی ESPN رادیو به نظر می رسد به پایان رسیده است. (عکس Noam Galai/گتی ایماژ برای کانتور فیتز جرالد)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>