Matic حیاتی است با همه بچه ها منچستر یونایتد در حال اجرا در اطراف و می گوید: مدیر Solskjaer

اوله گونار Solskjaer صحبت کرد تا اهمیت Nemanja Vidic امضای یک قرارداد جدید در منچستر یونایتد “با همه بچه ها ما رو در حال اجرا در اطراف”.

شیاطین سرخ را یک بار دیگر نگاه به جوانان برای الهام در 2019-20. یک باشگاه بود که پس از infamously گفت که “شما نمی خواهد هر چیزی برنده با بچه ها” باقی می ماند متقاعد شده است که ارائه یک پلت فرم برای ستاره آینده به رشد خواهد پرداخت بلند مدت سود سهام.

کلاس ’92 ثابت کرد که می شود درست با امثال مارکوس Rashford و ماسون گرین در حال حاضر در زیر نامی قدم به قدم. ایران نیز سرمایه گذاری در پتانسیل هارون Wan-Bissaka و دانیل جیمز در حالی که اسکات McTominay و براندون ویلیامز دیگر آکادمی فارغ التحصیلان دیدن مقدار زیادی از زمان بازی.

بالقوه است و در حال تکمیل در شیاطین سرخ’ صفوف تجربه با دو بار لیگ برتر عنوان برنده خودکار آخرین به ارتکاب به یک قرارداد جدید در 31 سال سن.

Solskjaer استقبال کرده است که در مقابله گفتن این باشگاه و وب سایت رسمی: “من خوشحال هستم که Nemanja می خواهد به ماندن در اینجا. او واقعا نشان داده شده در طول سال او شده است در اینجا چقدر مهم او برای ما و البته خود تجربه او در لیگ برتر برنده است.

“ما نیاز به برخی از تجربه به عنوان به خوبی با همه بچه ها ما رو در حال اجرا در اطراف! بنابراین من بسیار خوشحال است که ما می تواند مرتب کردن بر اساس آن است.”

یکی دیگر از ستاره خانه رشد کرده است که ایران دارای امید بالا برای 22 ساله مدافع اکسل Tuanzebe. او پنج حضور اوایل در 2019-20 کمپین داشتن تحت تاثیر قرار وام در استون ویلا فصل گذشته است اما در حال حاضر پرستاری همسترینگ آسیب است که می تواند او را تا سپتامبر است.

Solskjaer گفت: از قول مرکز-نیم: “او یک شروع خوب برای این فصل پس از آن متوقف شده است-شروع [برای او]. او واقعا مشتاق به بازگشت واقعا مناسب و به تدریج همه چیز بدتر و بدتر شد و او را گام بزرگ و نشستن در حالی که کمی.”

ویکتور Lindelof یکی دیگر از گزینه دفاعی که برداشت بد گویی با سوئد بین المللی مجبور کردن در نیمه وقت در یک 5-2 پیروزی بر بورنموث اما Solskjaer است انتظار او را به خارج برای مدت طولانی.

او گفت: از 25 سال: “این خیلی بد است. او بازی به زودی. من مطمئن هستم که اگر او را مدیریت کند ویلا بازی اما او ممکن است انجام دهید.”

چهار-تعقیب ایالات تنظیم شده را در یک سفر به سقوط تهدید ویلا در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>