تصور های مختلف ‘تصمیم’ در سال 2010

LeBron Raymone James من است بازیکن بسکتبال مورد علاقه در تمام دوران است.

من در صحبت های اغراق زیادی دارد اما این نه اغراق. این فقط یک واقعیت است. وجود ندارد یک ورزشکار است که تا به حال انجام داده ورزشکار چیزهایی که من لذت بردم از تماشای بیش از او. من استدلال کرده اند با غریبه ها آنلاین به سال بر عظمت است. و حتی من یک LeBron استن اعتراف خواهد کرد که “تصمیم” بود که در واقع یک تصمیم بد.

من نه با اشاره به او را به رفتن به میامی — این Heatles شد یک انفجار. من با اشاره به تولید خود را. آن را بی ارزش بیرون کشیده شده و بی دست و پا له برون ناراحت کننده به نظر می رسید و underprepared و آن را آمد در سراسر به عنوان حساس به رها کردن این بمب در خانه خود تیم در حالی که کل جهان به تماشای او اعلام او خواهد بود با در نظر گرفتن استعدادهای خود را به ساحل جنوبی.

LeBron James' actual decision to go to Miami wasn't a bad one, but LaJethro Jenkins has issues with how it went down. (Photo by Larry Busacca/Getty Images for Estabrook Group)
LeBron James’ واقعی تصمیم به رفتن به میامی نبود یک بد اما LaJethro جنکینز مسائل را با, چگونه آن را پایین رفت. (عکس توسط لری Busacca/گتی ایماژ برای Estabrook گروه)

بنابراین در تصمیم گیری 10-year anniversary, ما می خواهیم به عقب به تابستان سال 2010 و به هر کس یک فرصت برای دیدن آنچه که می تواند اتفاق افتاد اگر LeBron تا به حال نه تنها بهتر تصمیم گیری در مورد پخش این تصمیم اما با تغییر تصمیم خود را به طور کامل.

LeBron طول می کشد تا استعدادهای خود را به شیکاگو

که در تابستان LeBron در زمان ملاقات با شش تیم; باشگاه اعتقاد بر این بود یک شات واقعی در خارج از میامی شد نیکز Cavs و گاو نر. LeBron می خواستم به جایی بروم او می تواند برنده. دو نفر دیگر مدعی شد گزارش کلیپرز و تورهای اما اگر شما اضافه شده هر دو آنها در فهرست اسامی هم شما نمی خواهد که یک حذفی تیم. آنها خوش شانس بودند به در اتاق.

نیکز مربی شد توسط Mike D’Antoni بود و لازم کلاه فضایی, اما آنها تنها موفق به کسب 29 بازی سال قبل — زیبا اما کاملا به اندازه کافی نیست. LeBron در حال حاضر با توجه کلیولند هفت سال اول کار خود را با محدود postseason موفقیت پس از آن زمان برای ایجاد یک تغییر است.

که ما را با گاو نر. شیکاگو به حال تیم ملی با Derrick Rose Joakim Noah و کلاه فضایی برای گرفتن یک ستاره است. شیکاگو از لحاظ تاریخی یکی از بهترین بازی بسکتبال شهرستانها در کشور و این سومین رسانه های بازار است. در این سناریو, LeBron تصمیم می گیرد برای رفتن به گاو نر و خود را متقاعد بورس Dwyane Wade به او بپیوندند. او نیز تصمیم می گیرد به حق وتو تصمیم ایده پس از prescient کابوس در مورد پی. او پس از مونتاژ یک قهرمانی-تیم آماده در شهر باد می وزد اما چه اتفاقی می افتد به Chris Bosh?

در زندگی واقعی LeBron وید و باش قول داد در طول بازی های المپیک 2008 به یک تصمیم مشترک در مورد 2010 NBA رایگان آژانس. ما جایگزین جدول زمانی این پیمان شکسته است و حقه بازی عصبانی است. او خسته از پرداخت مالیات گزاف است که با بازی در NBA تنهاست کانادا پاسگاه و این قرار بود شانس خود را برای برنده شدن. او حاضر به صبر کنید دیگر است و نه تنها در خارج از تورنتو او می خواهد به انتقام دقیق در سابق رفقا.

In our alternate reality Chris Bosh is left out of LeBron James' and Dwyane Wade's 2010 free-agency plans, and he is not pleased. (AP Photo/Eugene Hoshiko)
ما در واقعیت Chris Bosh سمت چپ از LeBron James’ و Dwyane وید 2010 رایگان-سازمان برنامه و او خوشحال نیست. (AP Photo/یوجین Hoshiko)

لیکرز شد یکی دیگر از مقصد مورد نظر از حقه بازی را در سال 2010 اما آنها نمی باید کلاه فضا. ما در چندجهانی رپتورز و لیکرز به یک توافق علامت-و-معامله تجاری که معاوضه حقه بازی با Pau Gasol که در نهایت می شود به بازی در کنار برادرش مارک.

کوبه در مقابل له برون

ما salivated بیش از یک امکان کوبه برایانت در مقابل LeBron NBA Finals matchup در سال 2009 و 2010 اما نمی بینم آن با توجه به Cavs’ عدم قدرت شلیک. در سال 2011 آن را پاره پاره از ما دور شد و دوباره زمانی که ماوریکس برنده شدن در این کنفرانس غرب و در نهایت این عنوان با بچه از Akron, Ohio, barfing بیش از همه خود را تحت فشار.

در سال 2012 LeBron می شود یک مرد و ویران کردن در لیگ, اما بیزار بازی تحت مربی Tom Thibodeau. بنابراین GM LeBron متقاعد D’Antoni به فشار خریداری در نیویورک و به خریداران که در آن او بود و بنا به گزارش ها علاقه مند به رفتن را قبل از مصرف نیکز ،

لیکرز را یک حرکت کریس پل و موافق به اندرو به bynum در یک معامله است که همچنین شامل Lamar Odom و یک پیش نویس انتخاب کنید. این پل به لس آنجلس دادن لیکرز آنچه که حق آنهاست تا زمانی که دیوید استرن nixed آن در سال 2011. این به ارمغان می آورد دو تا از بزرگترین ستاره ها در لیگ یک بیشتر-برخورد قطعی است البته نه فقط برای یک فینال سری اما یک سه گانه است که دهانه از 2012-14. لرز.

After an initial stumble, in our sports multiverse, we get an epic LeBron vs. Kobe NBA Finals trilogy. (Yahoo Sports illustration by Mo Haidar and Amber Matsumoto)
پس از اولیه تلو تلو خوردن در ورزش ما چندجهانی ما یک حماسه LeBron در مقابل کوبه NBA نهایی سه گانه است. (Yahoo Sports, تصویر, توسط Mo حیدر و کهربا ماتسوموتو)

قبل از ما ادامه دارد, من می خواهم به اذعان کوبه را در زندگی واقعی آشیل آسیب در سال 2013. او در جنگ بسیار سخت است که سال تلاش برای کشیدن پیراهن خود را به پلی آف. نیاز به کمک برخی احتمالا مانع و یا حداقل تاخیر آسیب بنابراین ما می تواند یک فرصت برای دیدن کوبه کشش توانمند خود را در سال.

این یک مورد مشابه با رز آسیب دیدگی ACL در سال 2012 برگشتی. او احتمالا نمی win 2011 MVP با LeBron در هیئت مدیره — دوایت هاوارد می شود آن است که سال — اما گرفتن Thibs خارج از شیکاگو و روشن حجم کار را تقریبا به طور قطع تمدید رز نخست اجازه می دهد برای برخی از باور نکردنی در بسکتبال.

همچنین, اگر شما تعجب آنچه اتفاق می افتد به به bynum … او در عشق می افتد با فرهنگ موسیقی در New Orleans برگ بازی پس از یک زن و شوهر بیشتر فصول سال و به دنبال او را تازه کشف شور و شوق برای ساکسیفون. خود را برای کریسمس آلبوم رتبه وجود دارد با Kenny G “معجزه”. این خود magnum opus.

وقتی که می آید به چه کسی برنده من تکیه به سمت گاو برنده در سال 2012 و 2014 و لیکرز در سال 2013. LeBron تا به حال به را تشکیل می دهند برای سال 2011 و او و در اب راه رفتن بودند راه بیش از حد غالب است که در سال. همان می رود برای سال 2013, اما آن را سخت به تصور کنید باقلا از دست دادن دو سال در یک ردیف و از دست رفته در یک فرصت به کراوات مایکل جردن است تعداد حلقه در برابر خریداران هستند. ما تو را دیدم او را رها 60-برگر در راه است. کوبه تقریبا همیشه کوبه مسائل هنگامی که آن زمان برای انجام کوبه و ما می بینیم چیزی بسیار نیرومند در سال 2013.

در سال 2014 در اب راه رفتن را به خوبی نیست اما کوبه را بیش از حد و یک LeBron-افزایش پشت سر هم آن را می کشد خاموش. به طور غیر منتظره اواخر پیش نویس انتخاب از سال 2011 به نام جیمی باتلر ثابت می تواند یک کمک بزرگ است که سری به عنوان به خوبی.

پس

چه عواقب? چگونه لیگ نگاه می کنید ؟ نه خیلی متفاوت است.

رزمندگان’ سلسله هنوز هم اتفاق می افتد, Steph کاری و کلی تامپسون بازی را تغییر دهید اما از همه مهمتر LeBron می رود به خانه ما هنوز هم که حماسه 2016 نهایی و کلیولند می شود آن لری اوبراین جایزه. سال خود را در شیکاگو متبلور اهمیت آوردن یک تراشه به تیم اصلی. او می دانست بدون در نظر گرفتن موفقیت شیکاگو متعلق به اردن. آن اهمیت را کلیولند خود را.

چه جالب این است که چگونه ما در مورد این بازیکن است. کوبه در حال حاضر دارای شش حلقه های از خود گذشته و آینده در برابر LeBron. LeBron با دو تراشه در برابر یک بز در حالی که بازی در خانه است که اردن ساخته شده است. کریس پل در حال حاضر دارای یک حلقه و شاید اگر او هنوز هم وجود دارد که LeBron می آید در سال 2018 است.

چگونه این تاثیر خود را میراث? کسی چه می داند ؟ چیزی که من نمی دانم این است که کسانی که matchups شده اند افسانه ای. تقریبا به عنوان افسانه ای به عنوان یک اندرو به bynum آلبوم کریسمس. دوست من گفت: آن را magnum opus.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>