چگونه به کامل آتش بازی, عکس های با تلفن آندروید خود را


بسیاری از شما در حال آماده به تصرف خود در مناجات 4th of July fireworks است که بستر شب, آسمان, اما اگر شما با استفاده از یک تلفن برای گرفتن پشت سر هم از آتش در هوا می تواند یک کمی روی حیله و تزویر. نگران نباشید اگر شما خوب باشد اگر شما با استفاده از این راهنمایی.

در حالی که حرفه ای و نیمه حرفه ای Slr هستند انتخاب ارجح از دوربین وقتی که می آید به عکاسی از آتش بازی (آنها می تواند ایجاد برخی واقعا دیدنی موجودات آسمان حتی زمانی که آنها در حال تار) اگر چه تنها گزینه خود را در روز استقلال خود را دستی آندروید دستگاه ؟ مهم نیست که اگر شما یک سامسونگ, ال جی, HTC, یا, گوگل, پیکسل — این نکات باید به کمک با هر تلفن.

نکته 1: استفاده از یک سه پایه خود را با گوشی های هوشمند

یک دوربین ثابت است نه تنها ضروری بلکه تقریبا مورد نیاز هنگام گرفتن عکس در شرایط نور کم مانند آنهایی که آتش بازی تمایل به رشد در. دیگر شاتر زمان مخلوط با حرکت جزئی از گوشی های هوشمند خود می تواند باعث تاری (هر چند که همیشه چیز بدی نیست). مگر اینکه شما یک ماشین آن را تقریبا غیر ممکن است برای ایستادن به طور کامل هنوز هم پس از یک سه پایه و یک نجات دهنده زندگانی.

اگر شما یک سه پایه وجود دارد راه های بسیاری که شما می توانید MacGyver یکی از جمله با استفاده از یک توپ تنیس یا یک باند لاستیکی. و یا فقط خودتان تعادل و گوشی های هوشمند خود را در برابر یک درخت و یا ساختار دیگر به منظور ایجاد ثبات در حرکت خود را.

نکته 2: استفاده از فلش

اگر شما با استفاده از فلش شما در حال حاضر screwing. فلش که گوشی های هوشمند خود را ساطع می کند که فوق العاده ضعیف و قطعا آن را ندارد بازیگران نور صدها فوت به هوا. به همراه آتش بازی ساخته شده از نور پس چرا شما نیاز به درخشش نور در آنها است ؟ در بهترین حالت همه شما انجام می شود را با فلش روشن آزار دهنده است هر کس در اطراف شما که تلاش سازمان دیده بان نشان می دهد.

نکته 3: آیا استفاده از زوم دیجیتال

وقتی که می آید به زوم آن ممکن است نگاه خوب بر روی صفحه نمایش دستگاه خود را, اما زمانی که آن را منفجر شود شما متوجه خواهید شد که تمام وضوح تصویر دهکدهای از دست داد از زوم دیجیتال. مگر اینکه شما یک دو لنز دوربین واقعی و زوم اپتیکال زحمت زوم در. اگر شما نیاز به دیدن کمتر از محیط اطراف خود را در آتش عکس, شما می توانید محصول آنها بعد از آن — آن را به طور موثر همان چیزی که به عنوان زوم دیجیتال.

در حال حاضر این فقط به نظر می رسد وحشتناک است.

یکی دیگر از توجه داشته باشید در مورد زوم: حتی اگر تلفن شما دارای دو دوربین و یک لنز تله برای درست زوم اپتیکال آن تبدیل به زوم دیجیتال اگر شما بیش از حد. برای بسیاری از این نوع از گوشی شما تنها می توانید در زوم نوری تا 2X.

نکته 4: کاهش قرار گرفتن در معرض و یا روشنایی

این صدا ممکن است متضاد با منطق پس از شب عکس های معمولا بیش از حد تیره است اما تصاویری از آتش بازی در واقع خیلی بهتر از نگاه زمانی که شما به نوبه خود به پایین قرار گرفتن در معرض دوربین خود را.

گوشی خود را به صورت خودکار انتخاب بهترین نوردهی و ISO ارزش کلی شات شما در حال گرفتن پس از آن زمین در جایی در وسط آسمان شب تاریک و روشن آتش بازی. اگر شما به صورت دستی کاهش قرار گرفتن در معرض شما را تا پایان با یک آسمان شب که خوب است و که باعث می شود چراغ از آتش بازی نشان می دهد واقعا پاپ.

(1) آتش بازی با خودکار روشنایی و تنظیمات نوردهی. (2) همان آتش بازی با تنظیمات روشنایی را کاهش داده است.

اکثر گوشی به شما اجازه انجام این کار اگر شما نمایاب ضربه بزنید و سپس نشانگر کشویی روشنایی که به نظر می رسد. اگر نه, شما ممکن است به فعال کردن حالت نرم افزار بر روی دوربین خود را و سپس روشن کردن و تنظیم قرار گرفتن در معرض.

دستی کاهش قرار گرفتن در معرض سطوح در حالت نرم افزار.

نکته 5: با استفاده از HDR

اگر شما با فعال کردن حالت HDR در دوربین خود برنامه گوشی خود را به یک سری از عکس های سریع در حوزه های مختلف قرار گرفتن در معرض سطوح هر بار که شما دکمه شاتر را فشار دهید. سپس ترکیبی از این تصاویر در پس از پردازش و در نتیجه تصویر واضح تر و واقعی تر از نرمال عکس خواهد بود.

این امر به ویژه مفید برای آتش بازی به عنوان آن می تواند کمک به جذب طیف گسترده ای از نور ظاهر شدن در آسمان است. آن ممکن است باعث کمی تاری در عکس های خود را طوری نگه دارید که در ذهن و/یا غیر فعال کردن این ویژگی اگر شما می خواهید کاملا واضح و عکس.

نکته 6: غیر فعال کردن ‘نقد و بررسی تصاویر’ تنظیم

بسیاری از گوشی ها از ویژگی های است که واقعا می تواند در پیچ همه چیز تا زمانی که شما در حال گرفتن عکس از آتش بازی. شما پیدا کردن آن را در برنامه دوربین تنظیمات و آن را معمولا به نام “نقد عکس” یا “نقد و بررسی.”

چه می کند این است که صفحه نمایش تمام صفحه نسخه از تصویر شما فقط اسیر هر زمان به شما ضربه دکمه شاتر. قصد این است برای کمک به شما مطمئن شوید که شما یک تصویر خوب و نقد و بررسی تصویر از بین می رود و پس از چند ثانیه. اما پس از آتش بازی آنقدر سریع و زودگذر به ثانیه با ارزش هدر می رود در حالی که بررسی تصویر را به شما جلوگیری از گرفتن ضربه بعدی به ما نشان می دهد غیر فعال کردن آن.

نکته 7: فعال کردن ردیابی فوکوس اتوماتیک

تمام گوشی های دارای فوکوس اتوماتیک, اما بسیاری از مدل های جدیدتر باید نوع دیگری از تمرکز کمک خواهد کرد که با آتش بازی. به نام “ردیابی فوکوس خودکار” و یا “ردیابی AF” و موجود در خود برنامه دوربین تنظیمات این را قادر می سازد فوکوس خودکار پیوسته هنگامی که افراد در حال حرکت در سراسر منظره یاب خود را — به خصوص مفید برای مطمئن شوید که آتش همیشه در تمرکز.

نکته 8: نگاهی به برخی از Slow-Mo ویدئوها

مطمئن شوید که این است که یک نکته برای گرفتن بهتر, آتش بازی, عکس هایاما بشنوید از من. اگر تلفن شما دارای حرکت آهسته قابلیت های شما قطعا باید سعی کنید در نظر گرفتن چند سریع فیلم آتش بازی — به خصوص اگر شما یک گوشی با 960 فریم در ثانیه حرکت آهسته مانند کهکشان S9. این به راحتی می تواند تبدیل به انیمیشن های GIF از تصاویر که ساده هستند برای به اشتراک گذاشتن در هر نقطه.

نکته 9: گرفتن عکس های پشت سر هم

اکثریت قریب به اتفاق گوشی دارای یک ویژگی است که به سرعت تصویر برداری از یک سری از تصاویر اگر شما پایین نگه داشتن دکمه شاتر در دوربین خود را برنامه. با استفاده از این ویژگی نه تنها اطمینان حاصل شود که شما گرفتن آتش بازی در تقسیم دوم آنها ضربه اوج خود, اما آن را نیز اجازه دهید شما را به برخی از انیمیشن های سرد (بیشتر در آینده).

نکته 10: اجازه دهید گوگل عکس های خود را به نوبه خود پشت سر هم عکس به Gif

تمام گوشی های آندروید با نرم افزار عالی به نام گوگل عکس — اگر شما با استفاده از آن شروع در حال حاضر. برنامه بصورت خودکار تمام عکس های خود را در با کیفیت بالا با ذخیره سازی ابر نامحدود و آن را با استفاده از گوگل ماشین یادگیری سحر و جادو برای اضافه کردن چند ویژگی های شسته و رفته.

یکی از این ویژگی ها به شما کمک زیادی اگر شما استفاده می شود نکته 9 بالا — زمانی که گوگل عکس کشف یک سری از تصاویر با حرکت آن را به طور خودکار ایجاد انیمیشن های GIF. اتمام مثال, GIF, Google, عکس, ساخته شده برای من زیر و یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد فایل های Gif به صورت دستی در اینجا.

نکات دیگر برای گرفتن کامل آتش بازی عکس

در نهایت ما چند راهنمایی که می تواند کمک به شما در این 4 جولای (و یا هر روز دیگر است که حول محور آتش بازی).

  • مکان نخست. دور ماندن از دیگر منابع نور به عنوان آنها می تواند خراب کردن تصویر. شما می خواهید آتش بازی به تنها منبع نور. پیدا کردن یک دید واضح و روشنی یکی بدون ساختمان ها و یا اشیاء دیگر به طور مستقیم در اطراف شما است که ممکن است خراب کردن روشنایی در تصویر خود را.
  • شکل گوشی خود را تاخیر. اکثر گوشی های هوشمند و دوربین های تاخیر اندکی پس از آن شکل بنابراین شما نمی خواهد از دست تصویر کامل.
  • مطمئن شوید که شما به اندازه کافی ذخیره سازی. شما نمی خواهید دوربین خود را به متوقف کردن کار نیمه راه در طول آتش بازی نشان می دهد.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>