داجرز مورد نگه داشتن چشم در پس زمینه در پشت پارچ


Dodgers first baseman Max Muncy warms up during practice at Dodger Stadium on July 3. <span class="copyright">(Luis Sinco / Los Angeles Times)</span>
داجرز اول baseman حداکثر Muncy هوا قطره در طول تمرین در ورزشگاه طفره زن در جولای 3. (لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

حداکثر Muncy خطاب به خبرنگاران در یک ویدئو کنفرانس تلفنی روز شنبه با چپ خود حلقه انگشت پیچیده شده است. او شده است در این زمینه با داجرز پس از سه شنبه اما خود دلیل بر خلاف آن از 10 تیمی داجرز قبلا تایید غایب از اردوگاه آموزش فاش شد.

او نمی تست مثبت برای coronavirus و نبود فکر که آیا برای بازی در این فصل است. غیبت او برای یک مدرسه بیس بال دلیل: او از برخورد با زمین در یک intrasquad بازی یکشنبه است.

Muncy گفت: درد ادامه داد: چهارشنبه و او نمی گریبانگیر یک خفاش پس از این حادثه اما او اصرار داشت او را ایفا کرده اگر آن را به حال شده است به طور منظم فصل بازی. Muncy با تاکید بر او خواهد بود آماده برای روز افتتاحیه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 23 برابر غول سان فرانسیسکو.

اما موضوع دیگری که می تواند بر داجرز زمانی که بازی شروع آشکار شد که Muncy بود شده plunked: جدید خمیر چشم پس زمینه در ورزشگاه طفره زن است یک مشکل برای hitters.

به عنوان Muncy به یاد می آورد آن او را دیدم هرگز زمین که او را ضربه. توپ زد و در و منعکس کردن انگشت قبل از او می تواند حرکت از راه.

“من نمی دانم اگر من نظر بیش از حد در این, اما این تنها چیزی است که ما باید برای رسیدن به” Muncy گفت. “آن را متفاوت از آنچه ما تا به حال در اینجا. این تنها چیزی است که برای دریافت استفاده می شود. من می گویند من می دانم کوزه خیلی خوشحال در مورد خمیر چشم وجود دارد.”

خمیر چشم و یا فراتر از منطقه مرکز-زمینه دیوار در ورزشگاه طفره زن را به عنوان یک نتیجه از بازسازی و تکمیل بیش از offseason. این پروژه هزینه مالکیت $100 میلیون. این ویژگی در پلازا با مواد غذایی و غرفه های, یک باغ آبجو دو میله و یک منطقه بازی کودکان است.

سخنران برج جایگزین شد با یک سیستم صوتی جدید. آسانسور و پل ساخته شد به اتصال خود غرفه با بقیه ورزشگاه به طرفداران توانایی راه رفتن در اطراف کل ورزشگاه برای اولین بار. برخی از طرفداران که به آنها اجازه داده در داخل قادر خواهد بود به تماشای بازی از بالای خمیر چشم.

قبل از نوسازی خمیر چشم جامد سیاه و سفید با بلندگو برج چسبیده. سیاه و سفید پوشش داده شده و دو پایین بخش از غرفه صندلی در هر دو طرف. پس زمینه سیاه و سفید نیز بالاتر است.

در حال حاضر یک بخش کوچک از کسانی که قبلا تحت پوشش غرفه کرسی — حدود یک سوم رنگ سیاه و سفید. بازیکنان باید مشکل مواجه می شوند چیدن بیس بال — به خصوص از کوزه که انتشار این توپ از پایین دست شکافها. داشتن طرفداران در آن زرد صندلی — طرح حداقل به شروع فصل — را تشدید مشکل برای batters پس از 60 بازی فصل شروع می شود.

داجرز مدیر دیو رابرتز گفت: موقعیت بازیکنان علاوه بر Muncy ابراز نگرانی در مورد خمیر چشم. این هفته ویل اسمیتکه بر میدارد تا توپ بیسبال از دیدگاه هر دو به عنوان یک hitter وظیفه و یک گیر ستایش شده اما بستری خمیر چشم می تواند “کمی بالاتر و گسترده تر است.”

رابرتز گفت که او معتقد است این سازمان را تغییر دهید و خمیر را چشم به اطمینان حاصل شود بازیکن ایمنی. این دو هفته از دوشنبه به تصمیم گیری قبل از بازی مهم است.

“برای حداکثر می گویند او نمی تواند توپ را ببینید به دلیل پس زمینه” رابرتز گفت: “این کمی نگران کننده است.”

کوتاه رازک

تونی Gonsolin پیوست داجرز برای اولین بار از بازیکنان گزارش شده به اردوگاه های آموزشی ژوئیه 1. بنا نیست به اشتراک گذاری این دلیل راست دست پارچ نبود. بازگشت خود را به سمت چپ داجرز بدون حداقل نه بازیکنان به دلایل نامعلومی. … سه جزئی leaguers — right-hander ادوین Uceta و outfielders ژاک Reks و کودی توماس — اضافه شد به لیست نامعلومی غیبت سه شنبه. رابرتز گفت: او نمی تواند فاش دلیل غیبت. … Right-hander AJ راموس پیوست داجرز در روز سه شنبه و انداخت 30-زمین اغل گاو یا حشم جلسه با توجه به رابرتز. راموس یک سال 2016 All-Star امضا جزئی لیگ قرارداد هفته گذشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>