Devin McCourty سهام یکی دیگر از داستان در تام بردی افسانه ای اخلاق کار

تام بردی اخلاق کاری است که در میان بهترین NFL تا به حال دیده می شود و یکی از شاگردان سابق New England Patriots هم تیمی های به تازگی به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از داستان در مورد افسانه ای کارفرمایی تعهد به بهبود مهارت های خود را.

میهن پرستان ایمنی Devin McCourty که بازی در 10 فصل با بردی به تازگی سقوط یک دبیرستان, تیم فوتبال زوم ملاقات با برادرش جیسون. در این ویدئو او به اشتراک گذاشته یک داستان در مورد چگونه بردی انداخت قرمز-منطقه رهگیری در عمل و تماشا 109 (!) پخش بعد از آن شب به مطمئن شوید که همان اشتباه اتفاق نمی افتد در این بازی که آخر هفته.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

اتمام McCourty عالی داستان در صدای جیر جیر زیر:

آماده سازی است که شاید ترین مخرج مشترک میان موفق تیم NFL و بدون حق رای بوده و بهتر آماده بر اساس بارگیری در این هفته بیشتر به طور مداوم از میهن پرستان. دو نفر از این افراد بیشتر مسئول است که قابل تهیه هستند بردی و میهن پرستان سر مربی لایحه Belichick.

بردی آماده سازی و اخلاق کار تنظیم یک مثال فوق العاده برای میهن پرستان هم تیمی بیش از 20 فصل او را صرف در انگلستان و هم تیمی های جدید خود با Tampa Bay Buccaneers باید به همین ترتیب به نفع یک بار کل تیم است که قادر به تمرین با هم.

Devin McCourty سهام یکی دیگر از داستان در تام بردی افسانه ای اخلاق کار در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>