AP وجود دارد: نادال لبه فدرر 9-7 در 5 در ویمبلدون

-یادداشت سردبیر — تاریخ تنیس است پر از رقابت فوق العاده و بسیاری یاد شده به دلیل ترکیب هیرو در فینال ویمبلدون. آسوشیتد پرس است و انتشار داستان در مورد یک تعداد انگشت شماری از این مسابقات در حالی که لغو چمن-دادگاه مسابقات گراند اسلم قرار بود ایفا کرده است. یکی از به یاد ماندنی سر به سر در رقابت راجر فدرر در مقابل رافائل نادال که در نه گرند اسلم عنوان مسابقات باز عصر-رکورد برای مردان است. سه نفر در تمام انگلستان باشگاه در 2006-08. داستان زیر را مورد سوم نهایی وجود دارد فرستاده شد 6 جولای 2008.

توسط هوارد FENDRICH

AP تنیس نویسنده

ویمبلدون انگلستان (AP) — رافائل نادال چمن لکه روی پیراهن سفید و یک پرچم جمع شده در زیر بازوی خود را scampered از طریق مرکز دادگاه می ایستد به جشن اول ویمبلدون عنوان با در آغوش گرفتن و دست دادن.

راجر فدرر نشسته در خود دگرگونی صندلی محافظت از سرما خود را سفارشی ساخته و کرم کش باف پشمی ژاکت زنانه با طلا “RF” در قفسه سینه. به تنهایی با افکار خود را به تنهایی و با علم به این که او آمده بود تا نزدیک به تبدیل شدن به مرد اول پس از 1880s به برنده ششمین قهرمانی متوالی در همه انگلستان ،

دو نقطه از پیروزی ردیف 1-رتبه فدرر نمی تواند آن را بیرون بکشد و به جای تسلیم شدن به نادال شماره 2 6-4, 6-4, 6-7 (5), 6-7 (8), 9-7 یکشنبه شب در 4 ساعت, 48 دقیقه تست بخواهد که طولانی ترین مردان فینال ویمبلدون تاریخچه — و کاملا احتمالا بزرگترین.

حتی نادال احساس همدردی برای فدرر.

“من بسیار خوشحال هستم برای من” نادال گفت: “اما برای او متاسفم چرا که او سزاوار این عنوان بیش از حد.”

از طریق باران و باد و نزولی تاریکی دو تا از بزرگترین بازیکنان نسل خود جابجا عکس های دیدنی و جذاب, تا, در برابر یک تخته سنگ, آسمان, نادال به دست آورده حق پرت کردن راکت خود را کنار گذاشته و سقوط خود را به عقب قهرمان از همه انگلستان باشگاه در گذشته است.

“غیر ممکن است برای توضیح آنچه که من احساس کردم در آن لحظه هیچ؟” نادال گفت: پس از پذیرش طلایی جایزه است که متعلق به فدرر از سال 2003.

مرد اول پس از بیورن بورگ در سال 1980 به پیروزی در ویمبلدون و باز در همان سال نادال متوقف فدرر رگه های از 40 پیروزی در یک ردیف در تمام انگلستان باشگاه و یک رکورد 65 در یک ردیف بر روی چمن در نتیجه زنی برتری او در رقابت خود را بدون توجه به آنچه در این رتبه بندی می گویند.

“احتمالا من سخت ترین ریزش تا کنون” فدرر گفت. “منظورم این است که آن را بسیار سخت تر از این در حال حاضر.”

هیچ مردی پس از سال 1927 تا به حال دوباره به پیروزی نهایی ویمبلدون پس از از دست دادن دو مجموعه و هیچ کدام تا به حال غلبه بر مطابقت با اشاره به توقیف پیروزی از سال 1948. اگر هر کسی می تواند آن را نمیفهمد به فدرر به خصوص در این چمن خاص.

او تا به حال از دست رفته یک بازی در چمن از سال 2002 و او تا به حال از دست رفته یک مجموعه در طول این مسابقات قبل از یکشنبه. او همچنین تا به حال با آن مواجه تقریبا هر کسی که با استعداد و خستگی ناپذیر به نادال.

“نگاه, Rafa را مستحق قهرمان” فدرر گفت. “او فقط بازی فوق العاده.”

در واقع او درآمد اسپانیا خود را برای اولین بار ویمبلدون مردان عنوان پس مانولو سانتانا برنده در سال 1966.

نادال موفق به تجدید قوا پس از باد دو مجموعه منجر موفق به بازیابی پس از هدر رفتن دو امتیاز مسابقه در چهارم-مجموعه ای tiebreaker موفق به نگه داشتن ثابت زمانی که فدرر نیاز به تنها دو امتیاز به پایان بازی در حالی که جلوتر 5-4 پنجم.

او خود را به دست آورده پنجم گرند اسلم عنوان اما برای اولین بار به دور از باز فرانسوی با نشان دادن شکیبایی در خدمت صرفه جویی 12 از 13 نقطه شکستن. او این کار را با شکستن خدمت چهار بار — دو بار به عنوان بسیاری از بار به فدرر از دست داد در خدمت قبلی خود شش بازی ترکیب شده است. و نادال انجام آن بودن بهتر از قبل برنده 24 38 امتیاز است که به طول انجامید 10 یا بیشتر سکته مغزی با توجه به غیر رسمی AP شمارش.

“او سنگ جامد راه ما می دانیم که او گفت:” فدرر که آمار 25 مطلب. “او قطعا در بهبود بازی خود را.”

بورگ و سانتانا تماشا از ردیف جلو سلطنتی جعبه در مرکز دادگاه که در سال آینده خواهد شد که جمع شدن سقف. شاید مادر طبیعت می خواستم یکی از آخرین فرصت به ترک علامت خود را به تأخیر انداختن روز یکشنبه شروع شده توسط 35 دقیقه با باران. دوش دوباره باعث تاخیر 1 ساعت 21 دقیقه دیر در مجموعه سوم, سپس یکی دیگر از 30 دقیقه در 2-2 شیطان در ست پنجم.

هنگامی که عمل را از سر گرفت در 8:23 بعد از ظهر آن را در حال حاضر سخت بود برای دیدن و بازیکنان معامله سرویس نگه می دارد تا 7-7. جایی که نادال در نهایت از طریق شکست به عنوان فدرر فورهند واقعا شروع به شکستن. یک فورهند به شبکه به نادال چهارم خود را نقطه شکست و یک فورهند طولانی اذعان بازی — برای اولین بار فرار از خدمت یا مرد پس از مجموعه دوم.

نادال هنوز هم تا به حال به خدمت کردن در این مسابقه هر چند او هنوز هم تا به حال برای جلوگیری از این نوع اعصاب فدرر متوجه هنگامی که حریف خود را به رهبری 5-2 در چهارم-مجموعه ای tiebreaker.

“من بازی وحشتناک وجود دارد” گفت: نادال که دو گسله به 5-3.

پایین 6-5 که در tiebreaker, فدرر پاک یک match point با 127 mph خدمات برنده است. پایین 8-7 — دوباره یک نقطه از دست دادن — فدرر ضربه چوگان از پشت سر گذراندن برنده است.

یک فورهند برنده قرار داده فدرر جلوتر 9-8 و زمانی که نادال از دست رفته پشت دست ضربه زدن, بازگشت, بازی بود حتی. فدرر پرید و فریاد زد و جمعیت حدود 15000 او پیوست.

“رافا نگه می دارد و به شما فکر کردن و این چیزی است که بهترین بازیکنان را به هر یک از دیگر در پایان” فدرر گفت. “این چیزی است که ما هر دو را به هر یک از دیگر.”

این ششمین گرند اسلم نهایی در حال حاضر بیش از بين هر جفت از مردان در 40 سال و باز کردن دوره وجود دارد و می تواند چند به دنبال دارد. فدرر تنها 26 بعد از همه و نادال 22 است. فدرر باعث شده است که رتبه بندی برای یک رکورد 231 هفته متوالی و نادال بوده است و دوم برای ثبت 154.

نادال با شکست فدرر در باز کردن مسیر برای هر یک از مسابقات وجود دارد در سال 2005 نیمه نهایی و گذشته از سه فینال از جمله 6-1, 6-3, 6-0 تار و مار ماه گذشته بود که فدرر ترین کج دست دادن در 180 حرفه ای گرند اسلم منطبق است.

اما سوئیس, ستاره نگه داشته و به همه یادآوری این هفته که او تا به حال دست بالا را در سطوح دیگر از خاک رس.

نه این زمان.

نادال از دست داد به فدرر در ویمبلدون 2006 نهایی در چهار مجموعه و 2007 نهایی در پنج. اگر چه دومی قطعا suspenseful, آن را برجسته نه درام و نه تمام اطراف تعالی روز یکشنبه روبرو می شوند که به پایان رسید در 9:15 بعد از ظهر زمانی که فدرر تحت فشار قرار دادند یک فورهند به خالص بر نادال چهارم بازی نقطه.

فدرر روشن ساخته پس از آن او خوشحال است که بازی ادامه داد: با وجود دید کم در پایان.

“این ادب من در حال حاضر بدیهی است, شما می دانید, به از دست دادن بزرگترین مسابقات در سراسر جهان شاید کمی نور” او گفت:.

گفت: نادال: “در آخرین بازی من نمی بینم هیچ چیز نیست.”

هر دو بازیکن نمیفهمد که اگر فدرر شکسته بود به 8-8 در پنجمین بازی خواهد شده اند به حالت تعلیق تا روز دوشنبه به دلیل تاریکی.

“آن شده اند که بی رحمانه” فدرر گفت.

این اتفاق نمی افتد. نادال آمد از طریق.

پس از آن قهرمان جدید شد و پرسید: اگر آن را بزرگترین بازی او می خواهم تا کنون ایفا کرده است. مقدار زیادی از دیگران در اطراف زمین از جمله John McEnroe — که پنج مجموعه از دست دادن به Borg در سال 1980 می شود بسیاری از آرا — در حال حاضر خواستار شد آن را بزرگترین مطابقت آنها همیشه می خواهم دیده می شود.

“من نمی دانم اگر آن را بهترین” نادال گفت.

سپس او در مورد آن فکر برای یک لحظه.

“احتمالا” او ادامه داد. “احتمالا بهترین بله.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>