اضطراب و خوش بینی در MLS حباب


تماس آمد و در ساعت 3 صبح Columbus Crew سر مربی کالیب پورتر هرگز آن را فراموش نکنید. که قبلا آرام دیزنی جهان, اتاق هتل, در ساعات اندکی از روز دوم ژوئیه او را برداشت تا تلفن خود را. در خط دیگر بود Clive آبجو تیم مدیر با کارایی بالا. Brewer تا به حال یک پیام است که نمی تواند صبر کنید برای طلوع آفتاب: یک خدمه بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

Coronavirus در حال حاضر نفوذ لیگ برتر فوتبال حباب. در حال حاضر آن را تا به حال بوجود آمده در عرض یک دوم باشگاه. و آن را در اطراف این زمان با FC Dallas در حال حاضر قرنطینه در اتاق هتل که نگرانی شروع به بجوش و خروش آمدن. در میان بازیکنان پیام به پرواز در آمد. اطلاعات سفر سریع در MLS محافل. “هر کس در خارج از حباب بود و پیام کوتاه به ما می گوید:” FC سینسیناتی مدافع نیک hagglund بود. “مانند” چه خبر است؟’ “

روز بعد Nashville, SC وارد با COVID به عنوان به خوبی. وعده های غذایی خود را در اتاق دیزنی است که در نزدیکی سینسیناتی است. “ما آنها را در راهرو رفتن به دریافت مواد غذایی” hagglund بود می گوید: از آخر هفته گذشته. “و بچه ها فقط عصبی است. … شما می توانید ببینید COVID-19 بنابراین در همه جا شما راه رفتن شما احساس می کنید این امکان وجود دارد از گرفتن آن است.”

که زندگی در سال 2020 است. و ورزش نمی معاف. برای روزهای منتهی به MLS’ راه اندازی مجدد قطعیت swirled. دالاس کناره گیری کرد. نشویل در حال حاضر بیش از حد. ورزشی یاهو صحبت با شش بازیکن در این هفته است. آنها تکرار آنچه دیگران باید علنا گفت: بله این همه بیت “nerve-wracking.” بله, آن را “بی دست و پا” و “نگران کننده است.” به عنوان فیلادلفیا یونیون هافبک Alejandro Bedoya روز سه شنبه گفت: “برخی از بچه ها به وضوح مضطرب است.”

در عین حال بازیکنان, در بیشتر قسمت ها احساس امنیت. آنها اعتباری لیگ با رفتن به هر دو دنیوی و طول فوق العاده برای محافظت از آنها. وجود دارد تردیدی و احساسات است که خارجی ها را درک نمی کنند و خود را قربانی و rumblings نارضایتی که برخی از آنها بیان شده در یک شنبه کنفرانس تماس با مدیران لیگ و یک متخصص پزشکی. “گاهی اوقات آنها به [کمیسر همین] Garber یک زمان سخت” انقلاب جدید انگلستان مدافع اندرو فارل می گوید از بازیکنان دیگر.

اما “آنها را انجام داده ایم واقعا کار خوب” فارل می گوید از لیگ. می افزاید: hagglund بود: “MLS به انجام همه چیز آنها می توانید مطمئن شوید که این بدون درز است.” برخی از بازیکنان که بسته بندی شده نگران شده اند مماشات. “من بسیار تحت تاثیر قرار با چه صاف و همه چیز در حال رفتن و چگونه سازماندهی چیزهایی که می گوید:” اسپورتینگ کانزاس سیتی مدافع مت Besler.

و همه آنها در حال حاضر در داخل دیدگاه درباره یک رمان پدیده: زندگی در یک ورزش حباب.

The MLS is Back Tournament is a new, uncertain experience for the players. (Via FC Cincinnati)
MLS برگشت مسابقات جدید نامشخص تجربه برای بازیکنان است. (از طریق FC سینسیناتی)

COVID-19 تست (و گذرگاه طاقدار بازی ها) به بررسی درخشان

Hagglund بود از خواب بیدار هر روز در سوان و دلفین, رفت و آمد مکرر MLS’ دیزنی hub و باعث می شود خود قهوه. “از آنجا که من نمی خواهم قهوه در اینجا” او می گوید: با خندیدن. سپس او مانند صدها نفر از بازیکنان در سراسر لیگ, طول می کشد خود را متوسط با عرضه دماسنج. او آن را ثبت و سپس موانع خود اعتبار و ماسک و سر پایین برای صبحانه. تمام 26 تیم باید غذای خود ، بازیکنان گرفتن یکبار مصرف, ظروف و سینی. آنها تا بحال گردش راه رفتن به یک شمارنده که در آن پلکسی گلاس سپر محافظت از آنها را از تماس مستقیم با سرور. راه اندازی هر بازیکن’ توصیف نیمی Chipotle نیمی از وسط ناهار مدرسه. و مواد غذایی ،

“مناسب و معقول می گوید:” هوستون دینامو مهاجم مسیحی رامیرز. “اما این چیزی نیست که شما به طور معمول در یک سفر جاده ای.”

“خوب” است و این کلمه در شیکاگو آتش مدافع Jonathan و Nbsp استفاده می کند.

“Alright” hagglund بود می گوید. “فقط اشکالی ندارد.”

بازیکنان ذخیره خود را بررسی درخشان برای coronavirus تست تدارکات. “این یکی از سوالاتی است که ما تا به حال” Besler می گوید. “How are you gonna تست 40 بچه ها در یک تیم و انجام آن در موقع?”

اما هر تیم آن زمان شکاف هر روز دیگر. “آن را به معنای واقعی کلمه پنج دقیقه طول می کشد برای کل تیم خود را از طریق” Besler می گوید: سر در گم. “احتمالا وجود دارد 8-10 مختلف موجود در ایستگاه های در دسترس پرستاران در یک زمان.” بازیکنان راه رفتن به یکی از خود را نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و تایید هویت خود را. آزمون مدیر, کامل, دنده محافظ, طول می کشد یک سواب از یکی از سوراخ بینی. سپس یک سواب از دیگر. و این بازیکن انجام شده است.

در خرابی اوقات فراغت و گزینه های فراوان هستند. در خارج از منزل وجود دارد استخر و زمین های گلف و والیبال ساحلی دادگاه و teqball جداول و cornhole و انسانی-اندازه تخته شطرنج. در داخل خانه هر تیم دارای سه اتاق و سالن. وجود یک میز پینگ پنگ, یک ایکس باکس و یا پلی استیشن, کارت, جدول بازی های هیئت مدیره و یک مدرسه قدیمی بازی است که به ارمغان آورد خاطرات دوران کودکی برای Besler. “برخی از جوان ها فکر می کنند من دیوانه هستم,” او می گوید. “آنها هیچ ایده چه برخی از این بازی ها هستند.”

“آن بوده است بسیار سرگرم کننده برای بچه دوباره” و Nbsp می گوید.

در راه برخی از بازیکنان می گویند آن را احساس می کند مانند یک عظیم الجثه مسابقات جوانان یا تمدید کمپ پیش فصل. “عجیب ترین چیز این است که فقط مانند دیدن تیری هنری در لابی” فارل می گوید. “خیلی سرد است.”

Training in the MLS bubble in Orlando has a youth camp vibe, according to certain players. (Via Chicago Fire)
آموزش در MLS حباب در اورلاندو یک اردوگاه جوانان پرنیان با توجه به برخی از بازیکنان. (از طریق آتش سوزی شیکاگو)

و زمانی که آنها در حال fraternizing با هم تیمی بازیکنان می گویند این ویروس نیست بالا از ذهن است. البته گاه به گاه عطسه را متوقف می کند هر نزدیکی و گفتگو در آهنگ های خود را. اما بازیکنان را نگه دارید و یکی دیگر پاسخگو در ایمنی. زمانی که آنها عبور از مسیرهای با تیم های دیگر آنها را در آغوش مقابل دیوار به جای دوستان قدیمی. “شما دیدن هم تیمی های سابق در راهرو اما شما نمی توانید دو برابر نفوذ مقعدی, ’em up” فارل توضیح می دهد. شما فقط می توانید می گویند سلام در یک فاصله. و شما لازم نیست سوار در همان آسانسور — حتی اگر این بدان معناست که یک روز صبح logjam.

با وجود وسوسه توچال دیزنی بسیاری از بازیکنان سوراخ در اتاق آرام. فارل در حال خواندن “نقطه اوج.” Revs هم تیمی اسکات کالدول است که کروز از طریق “دفاع از یعقوب.” Hagglund بود تا به تماشای “بیگانه” و “چرنوبیل” در HBO. او در حال حاضر خواندن “جدید Jim Crow.”

او و ده ها تن از دیگر بازیکنان نیز اختصاص زمان به عنوان آنجا که ممکن است به تماس های تصویری با همسران و فرزندان آنها دست از صمیم قلب.

رئیس نگرانی در میان MLS بازیکنان ؟ عزیزان خود

Covergirl صرف 99 درصد غیر فوتبال زمان در اتاق هتل خود را. در صبحانه ناهار و شام او جعبه مواد غذایی در یک فوم کارتن و بازگشت به او دن. او ترس از COVID یا از معاشرت با هم تیمی. اما در هر لحظه ممکن است او را به خانه عجله.

رامیرز همسر, والری, است, باردار با فرزند دوم خود را به دلیل در جولای 24. آنها در بیمارستان دو بار در هفته گذشته برای ساعت. “ما فکر کردیم که او در حال رفتن به کار” مسیحی می گوید. اما هنوز رتبهدهی نشده است.

او در نظر گرفته امید بستن به خارج از اورلاندو مانند دیگر ستاره ها به خصوص زمانی که او 2 ساله مادر مریض شدم. “ما نمی تواند کشف کردن آنچه که قرار بود” رامیرز می گوید. “او تا به حال به انجام بیوپسی در زانو او. خوشبختانه این فقط یک عفونت است که به زانو و صفحات رشد. اما آن زمان به چالش کشیدن.”

او تصمیم گرفت به انتخاب کردن در. این ممکن است آخرین شانس برای بازی رقابتی فوتبال این سال است. “در ابتدا” او می گوید: “ما در مورد یک طرح برای من به ترک [اورلاندو برای من تولد کودک] و سپس دوباره پس از هر پروتکل های مورد نیاز بود. اما با توجه به وضعیتی که اتفاق افتاده با دالاس و با Nashville, فکر نمی کنم لیگ است که با آن راحت شوم.”

بنابراین او آموزش می دهد و در جلسات و آماده برای دینامو را دوشنبه بازکن. اما او مطمئن است او هنوز هم در اطراف آن است. خانواده “در خط مقدم” از ذهن خود. او را ترک می کند زمانی که والری به کار می رود. و او می داند در آن لحظه که “من رد مسابقات,” او می گوید. و یا حداقل او را به عهده می گیرد. “من هنوز در انتظار تایید پروتکل” او روشن میسازد. اما او می داند اگر آن پروتکل جلوگیری از بازیکنان از ترک و دوباره وارد حباب.

“در یک دنیای کامل” رامیرز ادامه می دهد: “اگر من در NBA و یا MLB بازیکنی که تا به حال خود من هواپیما خصوصی من فرض [لیگ خواهد] توان پذیرش بیشتر از من پرواز برای 24 ساعت آینده و quarantining و در حال آزمایش برای یک روز زن و شوهر, دانستن که من فقط رفتن به اتاق با من و دیدن من و آینده. اما با توجه به زمان من فکر نمی کنم که به من اجازه بازگشت به این مسابقات است.”

این نوع معضل ورزش حباب ایجاد کرده است. برای بسیاری از بازیکنان COVID نیست و نگرانی اصلی. این عزیزان و زمان دور از آنها را در طول یک دوره زمانی که عزیزان مهم تر از همیشه است. Besler دارای یک همسر و دو دختر جوان در منطقه کانزاس سیتی. “این خوب است اما ما تنها شده است را در اینجا برای دو یا سه روز” او می گوید. “من از دست اونا دیوانه می خواهم. من نمی توانم تصور کنید که شما می توانید بیشتر به این مسابقات که برای رفتن به یک چالش بزرگ برای بازیکنان است که باید خانواده ها است.”

Players are competing at the MLS is Back Tournament while away from their families, and that can be a big challenge. (Photo by Douglas P. DeFelice/Getty Images)
بازیکنان در حال رقابت در لیگ بازگشته است مسابقات در حالی که دور از خانواده خود و است که می تواند یک چالش بزرگ است. (عکس توسط Douglas P. DeFelice/گتی ایماژ)

FaceTime و زوم را از راه دور ارتباط راحت تر از همیشه. اما فاصله هنوز فاصله است. Nbsp همسر و دو دختر در حال گذراندن وقت با خانواده در مکزیک در حالی که او رفته است. “من از دست رفته آنها را کمی” او می گوید. “و من می دانم که آنها در حال از دست رفته من است.” اتصال آنها از طریق تماس های ویدئویی چند بار در روز است. او دختر بزرگتر می داند چه خبر است. “یک جوان او دریافت نمی کند آن را بسیار” او می گوید. “او یکی هر روز می گوید: بیا! در حال حاضر! در ماشین! بیا در حال حاضر! و گفتم: “اوه مرد!’ “و nbsp می گوید خنده. “این شکسته قلب من به او بگویید, ‘OK ممکن است یک کمی زمان بیشتری است.’ “

خانواده سیستم های پشتیبانی کمک کرده اند بازیکنان مانند Bornstein و رامیرز. اما نه همه MLS پدران آنها را داشته باشد. که باعث می شود همه چیز سخت است.

هنگامی که آنها در هیئت مدیره و اتوبوس و هر چند اسلاید به اختصاص کرسی; زمانی که آنها عبور بیشتر حرارت چک و یدک کش cleats, تنگ, خود پا; هنگامی که آن را بر روی یکی از 14 آموزش زمینه در دیزنی آنها قفل در. همه بازیکنان مصاحبه برای این داستان می گویند که اطراف آن شرایط, آمده, فوتبال, زمان, نمی, آنها را تحت تاثیر قرار.

“این رشته را در واقع شده است یکی جای من می توانم فرار و فقط مرتب کردن بر اساس از” تمرکز رامیرز می گوید. “و به دور از جهان است.”

MLS است اما coronavirus تهدید هرگز به سمت چپ

اما گاهی اوقات می شود از ورزش است. ساعت پس از این که صبح زود تلفن تماس پورتر جمع بازیکنان خود را عملا. او پرسید که چگونه هر یک از آنها انجام شد. او تحویل داده و از اخبار و وضعیت را توضیح داد. خدمه آمده بود به فلوریدا برای فوتبال. اما فوتبال را برای آینده قابل پیش بینی. بازیکنان خود-جدا شده در اتاق خود را. مثبت آزمون پورتر می گوید: “بدیهی است که ما لرزاند کمی.” پس از آن روز از انزوای او می گوید: “دوران سختی بود ذهنی و جسمی است.”

پس از حدود 48 ساعت قرنطینه برداشته شد برای همه اما آلوده بازیکن. دو دوره از آزمون برگشتم منفی و سپس سه هر کدام آوردن یک حس رهایی. آموزش را از سر گرفت اما داخل آسانسور در موقت وزن اتاق نبود. وعده های غذایی خورده بودند در اتاق. بود که باشگاه احتیاطی انتخاب است.

پس از پنج روز منفی آزمون نیمه عادی از سر گرفته شد. اما warmup دوستانه شده بود لغو شد. یک جلسه آموزش رو برش های کوتاه توسط یک طوفان است. چند بازیکن را در برداشت جراحات جزئی. همه تطبیق. حتی شیکاگو است که مثلا توسط ویروس تحت تاثیر قرار شده است. آن بازکن در برابر نشویل به تعویق افتاد و سپس لغو شد. در حال حاضر آن را به سوئیچ گروه. آن را سعی کردم به داد و بیداد, مینه سوتا روز چهارشنبه به ماندن تیز. آب و هوا به نام بازی کردن پس از 45 دقیقه.

که همه begs سوال: با توجه به عدم قطعیت و ناقص مشارکت و روانی تلفات … همه رقابتی یکپارچگی تبخیر از MLS’ مسابقات ؟

برداشت توسط افراد و کل تیم “را کمی دور از آن” hagglund بود می گوید. “اگر آن را تنها رقابت از سال 2020 چیزی از آن. اما من همچنین فکر می کنم وجود دارد کمی از ستاره به آن است.”

فارل طول می کشد این نظر مخالف است. هنوز هم وجود دارد پول جایزه و کونکاکاف لیگ قهرمانان در خطر است. “این یک مقدار زیادی در خط,” او می گوید. “پس اگر شما را در اینجا و شما تنها با شاش, آن را مانند به همین دلیل شما در اینجا ؟ من فکر می کنم همه آماده برای رقابت در سطح بالا.”

به Besler رقابت را پرستیژ یکی از بسیاری از “گمنام.” او مظنون تیم که خروج winless را دور انداخته و آن را به عنوان بی معنی و نهایی انجام خواهد شد مخالف است. اما هیچ سابقه. “این یکی از چیزهای جالب در مورد بازی در این مسابقات را از آن هرگز قبل از انجام,” او می گوید. “من حدس می زنم آن را به عنوان بزرگ به عنوان ما آن را. به عنوان بازیکن آن را به طرفداران و رسانه ها. بنابراین خواهیم دید.”

و خواهیم دید که آیا این ویروس را تحت کنترل است. امیدوارم hagglund بود می گوید وجود دارد نه بیشتر شیوع است. “امیدوارم این همه امن است و ما می توانیم در این مسابقات خواهد بود یک تجربه لذت بخش تر از احساس عصبی و ترس تمام وقت.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>