زشت تاریخ در حال تکرار خود در فیلادلفیا

آنچه در مورد رایلی کوپر?

این مشکل جعبه که Philadelphia Eagles صاحب جفری لوری ساخته شده خود را در سال 2013. یک جایی که کوپر که سفید بود فیلمی از گفتن نژادی لقب در مورد یک گارد امنیتی در یک کشور کنسرت موسیقی و سپس رو کمی NFL نتیجه فراتر از پولی خوب و یک عمر از گوگل infamy.

برای سال های حافظه کوپر ننگین لحظه باقی مانده جمع شده در زیر یکی از آن بار را تغییر دسته بندی در NFL. مطمئنا در محیط امروز با انرژی زیادی صرف در پاره کردن نژادی استعارههای در امریکا بیشترین نفرت کلمات و پیام نمی تواند تحمل اجازه دهید به تنهایی منتشر شده توسط عذر خواهی تحت پوشش جهل. که ممکن است پرواز در سال 2013 زمانی که کوپر باور نکردنی دچار کمی بیشتر از یک سیلی مالی در مچ دست و یک هفته استراحت از اردوگاه های آموزشی. اما در سال 2020? او می تواند اخراج در دقیقه. هیچ فرصتی است که می تواند تکرار شود و یا قابل تحمل توسط یک تیم NFL.

و یا با دقت بیشتری هیچ فرصتی خواهد بود که قابل تحمل توسط هر تیم به جز عقاب که کوته به اندازه کافی برای ساخت رایلی کوپر جعبه در سال 2013 به باور آنها هرگز به ساکن آن را دوباره. در عین حال در اینجا ما در سال 2020 با فیلادلفیا بالا رفتن از پشت در داخل جعبه با DeSean Jackson, که نه تنها ارسال شده بخشی از یک نفرت نژادی و درد دل خود را به 1.4 میلیون Instagram followers, اما آن را در حالی که مؤمن (نادرست) که در آن آمده بود از یک نسل کشی دیوانه وار به نام آدولف هیتلر.

Philadelphia's DeSean Jackson has made multiple apologies after posting on social media anti-Semitic messages. (AP Photo/Michael Perez)
فیلادلفیا DeSean Jackson ساخته شده است که چندین عذر خواهی پس از ارسال در رسانه های اجتماعی پیام های ضد یهودی. (AP Photo/مایکل Perez)

همان هیتلر است که آخرین توقف بشریت را بدترین فرد-In-The-History-Of-زمین ، از هیتلر که قتل عام حدود 6 میلیون یهودی در هولوکاست و مسئول راه اندازی مرگبارترین جنگ جهانی در تاریخ است. که هیتلر. او آن مرد DeSean Jackson ظاهرا فکر کردم نامزد راست به تفصیل شرح دادن یک پیام در مورد مشروع نابرابری و مبارزه روزانه است که چهره سیاه و سفید آمریکایی است.

از همه مردم در تاریخ است که جکسون می تواند را انتخاب کرده اند به درایو صفحه اصلی پیام خود را از او برداشت یک پاساژ که به اعتقاد او آمد از هیتلر? و همزمان او انتخاب عبارت که قاب بهتری را از طریق یک لنز که تخطئه دیگر گروه های قومی. در بهترین حالت آن را جهل فراتر از مرزهای. در بدترین حالت این نوع Instagram پست که ما می بینیم از یک نفرت ،

جکسون کلمات یک ماده از نفرت در مقابل جهل نیست برای رفتن به یک محبوب بحث با عقاب طرفداران. اما آن را صاف و پوست کنده حقیقت است. و آن را تحویل داده است تنها راه آن باید باشد: بدون مقاطعه در برخی از منحرف اولویت های در مورد چگونه سریع جکسون است و یا آنچه او می کند برای عقاب زمانی که او اشک بالا کردن یک دفاع. نگاهی به کلمات در چهره خود را با ارزش و در نظر بگیرید که چگونه آنها را تحت تاثیر افرادی که آنها را بخوانید.

با که در ذهن من به نام NFL منبع که تا به حال یک رابطه دراز مدت با جکسون. کسی که شناخته شده است او برای بسیاری از کار خود را که او نیز یهودی است. من می خواستم به دانستن آنچه که او در مورد این فکر تمام مصیبت. این است که جکسون است ؟ من چیزی از دست رفته ؟ آیا این فقط یک اشتباه ساده?

در اینجا تنها چیزی که این منبع می گویند در یک تن از ترس:

“من واقعا حتی نمی خواهم به بحث در مورد آن. من نمی تواند حتی در مورد آن صحبت کنید. من می خواهم قدردانی اگر شما می توانید احترام است.”

این فرد غیر قابل انکار صدمه دیده است. که چیزی است که واقعا در اینجا مورد بحث تا حد زیادی به دلیل بازیکنان NFL و دیگران در داخل این حباب نیست گفت: خیلی در مورد آنچه جکسون نوشته شده است. چه جکسون گفت: آمار برخی از افراد سخت است. ما در حال صحبت کردن در مورد ساده خشم یا خشم که به وضوح شایع ترین احساسات در رسانه های اجتماعی گردش خون. وجود دارد یک تفاوت بین خشم و صدمه دیده است. و آن مسائل.

مردم آمار به طور مستقیم توسط جکسون به طور کلی در چنین یک اقلیت که در آن طنین انداز نمی مانند کوپر نژادی لقب در سال 2013. هیچ فرار است که اگر این شد دیگر کوپر حادثه واکنش امروز نمی خواهد همان باشد. او می تواند یک سابق NFL بازیکن فردا اگر نه دیروز. که مالش با یهودی ستیزی در ورزش است. واکنش بیش از این نوع از چیزی که در میان ورزشکاران گرفته شده است پایین. LeBron James پست های رسانه های اجتماعی پیام در مورد “گرفتن که یهودی پول” و ما قبول پیگیری عذرخواهی و حرکت می کند. ما لرزش سر ما و پاسخ با بی اعتنایی به جای مچاله کردن مشت.

جکسون ؟ بیشتر از همان. شما فقط نیاز به نگاه در بحث شکستن در رسانه های اجتماعی به همان توجیه و بیش از بیش.

آنچه در مورد رایلی کوپر?

Philadelphia Eagles wide receiver Riley Cooper speaks with members of the media after practice at the NFL football team's training facility, Thursday, Sept. 5, 2013, in Philadelphia. (AP Photo/Matt Rourke)
Philadelphia Eagles گیرنده گسترده رایلی کوپر صحبت با اعضای رسانه ها پس از تمرین در فوتبال NFL تیم مرکز آموزش, پنجشنبه, سپتامبر. 5, 2013 در فیلادلفیا. (AP Photo/مت Rourke)

که چه Lurie ایجاد شده در سال 2013 است. یک تصمیم بد است که پایه و اساس ناقص توجیه. و در حال حاضر آن را به ساقه سازمان است. البته در یک مقدار کوچکتر راه از آنچه اتفاق افتاده است با کوپر. ما برای به دست آوردن آن در یک لحظه. اما قبل از ما انجام می دهند ما باید تشخیص زمان ما در تاریخ است.

این نه 2013. بسیاری اتفاق افتاده است در هفت سال است. حتی بیشتر اتفاق افتاده در هفت ماه. ما در لحظه ای که وجود دارد بیش از حد-آگاهی از تاثیر کلمات و اعمال را در افرادی که جذب آنها. و چه Jackson — آیا از جهل و یا کینه توزی — مهم است.

ما مناجات سوال در مورد اینکه چرا ما رتبه ما ترس بر کسی است که از ساخت این بیانیه است. آیا ما باید یک مقیاس کشویی از زنگ ؟ آن را خوب است برای یک فرد یا گروهی از مردم به تکرار آنچه که به وضوح یک فرم نژادپرستی? برخی از استعارههای OK در حالی که دیگران نه ؟ رسانه گریز doled در برخی از نوع سیستم مرموز که adjudicates ریاضی از آنچه قابل قبول است نژادپرستی?

اگر چنین است که یک کیفرخواست در همه ما است. من و شما. نویسنده و خواننده و فن های اجرایی بازیکن و هر کس دیگری در این مدار. یا همه چیز خوب است وقتی که می آید به نژادپرست پیام و یا هیچ یک از آن خوب است. این باید ابتدایی کسر نمی فیزیک نجومی. و برای ثبت آن اولی و نه دومی.

هیچ یک از آن خوب است. درست مثل آن را در سال 2013 زمانی که عقاب ساخته شده بد بخت تصمیم به نگه داشتن کوپر و درست مثل زمانی که آنها با تکیه به همان معادله (و سنت) برای حفظ جکسون. دوباره ما به آن دریافت کنید.

قبل از ما یک پیام در مورد ورزش و یهودی ستیزی. به طور کلی آن را به ندرت می شود بسیار بیشتر از ابرو مطرح و یک لحظه بر روی صفحه رادار از خشم. مردم تقریبا هرگز از دست دادن شغل. چند در موقعیت برجسته پرتاب تا پیام همبستگی و یا ویترین ناراحتی خود را در حساب های رسانه های اجتماعی. و این که به احتمال زیاد به خاطر مردم ندارد و روابط و یا چارچوب مرجع برای شناسایی با آزرده. NFL یهودی برادری است که بدون شک ، سابق NFL offensive lineman جف شوارتز که یهودی است, ممکن است محصور شده آن را در یک ویدیو در حساب توییتر خود را روز شنبه:

“هنگامی که این چیزها اتفاق می افتد وجود دارد نه فقط به عنوان بسیار خشم” شوارتز گفت. “ما یک گروه کوچک از مردم نسبتا صحبت کردن به هر کس دیگری. و فقط وجود دارد مقدار زیادی از خشم می آید به ضد یهودی. مردم نمی دانند چه یهودی ستیزی در واقع به نظر من. این ممکن است ناشی از فقط به طور کلی نفرت از یهودیان. من نمی دانم چه DeSean Jackson احساس می کند. من قصد ندارم به آن را از یکی از پست های رسانه های اجتماعی. بدیهی است که آن را به نظر نمی آید بسیار خوب در مورد راه او احساس می کند نسبت به یهودیان با مردم که او را دنبال کرد و دیگر رسانه های اجتماعی نوشته های او را به اشتراک گذاشته است. اما به نظر می رسد به طور کلی عدم خشم وقتی که می آید به ضد سامی نظرات از ورزشکاران است. … من نمی دانم چرا از آن است. من فکر می کنم این دلیل است که ما یک گروه کوچک از مردم است. ما به طور کلی نمی دفاع از خودمان را به خوبی در زمان. آن در جریان بوده است برای همیشه.”

وقتی که می آید به جکسون حقیقت ساده این است که نبود یک اجرا از آسیاب گذشت. آن گرفته شده است از یک قطعه عمیقا نگران کننده ضد یهودی کار می کنند و سپس آن را با هدف تعداد قابل توجهی از Instagram followers. که آیا آن را یک عمدا ضد یهودی عمل می کنند یا نه تغییر نمی کند محتوای آنچه جکسون همکاری امضا کردند. او برجسته گذشت که هیچ بهتر از این مناجات از نفرت و پیام بخش ما ضجه و زاری از بالاترین سطوح سیاست آمریکا به پایین ترین سطح از رسانه های اجتماعی گفتمان.

من می گویم این دانستن است که جکسون است عذرخواهی کرد (دو بار) برای ارسال آن و ادعای جهل به آنچه او تکرار شد. اما من همچنین می گویند این دانستن است که او 33 ساله است که در قریب به اتفاق منابع در اختیار خود و کسی که باید می دانم که بهتر از تکرار چیزی شبیه به این. این یک نادان کودک است. این یک کالج تحصیل میلیونر با یک آرایه زیر است. کلمات خود را و پیام های حمل وزن است. و او باید بداند که.

علاوه بر این, the Eagles باید بدانید که بیش از حد. اما تا آنجا که برخی از چیزهایی که تغییر کرده است از سال 2013 یک چیز نیست: هنگامی که شما ایجاد یک سابقه و عمل نیست یک بازیکن که می رسد برای نابخشودنی نژادی لقب شما در تنظیم یک استاندارد است که مردد است. چیزی که لوری را در سال 2013. من نه سرزنش مدیر کل Howie Roseman چون او نبود بخشی از معادله است که سنن و کوپر. اما Lurie? به عنوان یک سابق عقاب کارمند و گفت: آنچه اتفاق افتاده است با کوپر بود Lurie تصمیم. او ساخته شده نهایی تماس بگیرید.

برگزاری کوپر به یک استاندارد بالاتر در سال 2013 اشتباه بود. آنچه او گفته بود هر بیت از fireable جرم است که آن را در حال حاضر. یک نژادی لقب مورد استفاده برای توصیف یک مرد سیاه و سفید غیر قابل قبول بود که آیا رایلی کوپر می دانستم که او بود که ثبت شده یا نه. اما لوری و سپس سر مربی تراشه کلی مجموعه ای استاندارد از آنچه بخشایش — حتی اگر آن را واقعا نبود.

هفت سال بعد تصمیم echos. به نقطه ای که به صورت هدفمند ارسال یک پیام (نادرست) حمایت احساسات از آدولف هیتلر است به نحوی survivable در سال 2020 است. حتی زمانی که آن را تنزل یک گروه از مردم به منظور بالا بردن گرفتاری دیگر.

قرار است ما را به گذشته stomaching این نوع از چیزی که در سال 2020 است. در عین حال در اینجا عقاب ها در داخل یک نفرت جعبه ساخته شده توسط یک تیم صاحب که ظاهرا ناتوان از شناخت است که یک تفاوت وجود دارد بین چسبیده به ناقص سابقه و یا اعتراف به خیلی اشتباه است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>