RedTails? Warriors? رای به بهترین انتخاب برای واشنگتن جدید تیم NFL نام مستعار

پس از سالها بحث در آن را مانند به نظر می رسد واشنگتن NFL حق رای دادن در نهایت تغییر نام مستعار خود را.

قدیمی مستعار حمله شد. حامیان مالی تحت فشار این تیم است. پوشاک شرکت ها شروع به از بین بردن تیم دنده از سایت های خود را. سیاستمداران دست تکان دادند هویج یک استادیوم جدید در استادیوم RFK سایت یک بار این نام تغییر کرده است. این زمان در اطراف آن بیش از فقط صحبت کنید. فشار واقعی بود. آن را اجتناب ناپذیر به نظر می رسد در حال حاضر.

واشنگتن مربی ران ریورا گفت که او امیدوار است این نام تغییر اتفاق می افتد قبل از فصل است. به که اتفاق می افتد این تیم نیاز به تصمیم گیری سریع. اردوگاه آموزشی قرار است برای شروع در کمتر از یک ماه.

با که در ذهن اجازه بدهید دانیل اسنایدر دست و آمده تا با بهترین پیشنهاد است.

رزمندگان به نظر می رسد مورد علاقه

بسیاری از شواهد به اسنایدر اقامت در واشنگتن رزمندگان.

در این تیم بیانیه ای گفت که می خواهد نقد و بررسی نام ریورا به نقل از, نام جدید باید ادامه یابد “ماموریت تجلیل و حمایت از آمریکایی های بومی و نظامی ما.” شاید که یک اشاره که رزمندگان می تواند انتخاب کنید.

واشنگتن پست گفت: اسنایدر برنامه ریزی برای استفاده از واشنگتن رزمندگان نام برای گسترش عرصه لیگ برتر فوتبال تیم او خریداری حقوق در سال 1999 هر چند این تیم هرگز به دست می آمد.

RedTails به حمایت بیش از حد

داستان تاسکیگی نیروی هوایی یک گروه از خلبانان جنگنده آمریکایی در جنگ جهانی دوم گفته شد در سال 2012 فیلم “دم قرمز.” که به عنوان نزدیک که واشنگتن را به نام, در حالی که تبدیل منفی به مثبت. این امر نیز افتخار نظامی که بر اساس این تیم بیانیه ای مهم است که در انتخاب نام جدید.

این که آیا آن را RedTails, Redtails یا دم قرمز نام به نظر می رسد مانند انتقال آسان و می تواند تبدیل به محبوب و سریع است. واشنگتن کارفرمایی Dwayne هاسکینس جونیور می تواند به نفع.

ریورا گفت: واشنگتن پست او واقعا دوست داشتم دو تا از نام هایی که پیشنهاد شده است هر چند او نمی خواهد فاش آنهایی که. این یک حدس خوب است که رهبران دو کشور هستند “رزمندگان” و “RedTails.”

Washington owner Daniel Snyder is considering new nicknames for his team. (Photo by Rich Graessle/Icon Sportswire via Getty Images)
واشنگتن صاحب دانیل اسنایدر است که با توجه به لقب جدید برای تیم خود. (عکس از غنی Graessle/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

نام های دیگر می تواند سرگرم کننده

“خوک” بوده و بیش از چند بار. آن بود که نام مستعار این تیم بزرگ خط حمله در 1980s. و فقط فکر می کنم از آرم امکانات.

واشنگتن ژنرال محبوب بود پیشنهاد. آن را به نام تیم بسکتبال که بازی های برگزار شده است فویل به Harlem Globetrotters برای سال. در حالی که آن را به نام سرد با برخی از این سابقه بعید است این تیم NFL می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک نام با یک تیم که از دست داده است به Globetrotters تقریبا یک میلیون بار. وجود دارد همچنین می تواند برخی از سردرگمی و به احتمال زیاد مسائل مربوط به علامت تجاری.

زمانی که واشنگتن یک لیگ اصلی بیس بال تیم های حق رای دادن را انتخاب اتباع خود را به عنوان نام. این بدان معناست که واشنگتن سناتور نام دیرین آمریکا تیم لیگ است که به نام سی تا سال 1960 هنوز باز است.

Redhawks نیز مانند نام. که مسیر دانشگاه میامی (اوهایو) رفت و هنگامی که آن را تغییر نام کاربری در اواخر 1990s.

یک تغییر است که به احتمال زیاد در آینده آیا آن را قبل از این فصل شروع می شود و یا در مدت کوتاهی پس از. اسنایدر نیاز به حق آن را دریافت. احتمالا این نام مستعار است برای مدتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>