پاتریک Mahomes ممنوع است از انجام این فعالیت ها پس از امضای قرارداد جدید

پاتریک Mahomes’ شکستن رکورد 10 ساله تمدید قرارداد با Kansas City Chiefs به ارزش $503 میلیون به ناچار او اجازه می دهد به خرید ليزينگ اقلام هر زمان که او می خواهد.

اما متوسط روزمره فرد هنوز هم قادر خواهد بود به انجام برخی از فعالیت های سرگرم کننده است که Mahomes’ قرارداد با اشراف منع او را از انجام. کارفرمایی توضیح داد روز سه شنبه در مصاحبه ای 610 ورزشی رادیو درایو جزئیات به میزبان کارینگتون هریسون و شان “دستگاه ورزشی” Levine برخی از چیزهایی که او نمی تواند انجام دهد در حالی که تحت قرارداد.

چه پاتریک MAHOMES’ لایحه مالیات بر شکستن رکورد قرارداد ؟

“من هنوز هم فکر نمی کنم من مجاز به بازی بسکتبال. من مطمئن هستم که بیس بال است و نه اجازه داده می شود به عنوان به خوبی. من می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از آنها. آنها مانند همه چیز از جت اسکی بیش از حد, من نمی دانم چه چیزی از همه چیز هستند. من خواندن بسیاری از آنها است. آن را تقریبا در هر فعالیت بدنی شما احتمالا می تواند انجام دهد. من احتمالا چسبیده با فوتبال و بازی های ویدئویی در حال حاضر” Mahomes گفت.

Mahomes و روسای توافق به قرارداد پنج شنبه. کارفرمایی می شود $477 میلیون دلار در مکانیزم های تضمین شده و توانایی انتخاب کردن در چند نقطه در معامله اگر مکانیسم نیست اعمال خود آژانس استاینبرگ ورزشی اعلام کرد. او همچنین دارای یک هیچ-تجارت بند.

پاتریک MAHOMES’ رکورد $503 میلیون قرارداد جزئیات نشان داد

Mahomes تا به حال دو سال باقی مانده در قرارداد موجود با ستاد. 10-معامله سال طول می کشد اثر در سال 2022. او خواهد بود 36 زمانی که قرارداد خود را منقضی می شود.

سوپر باول MVP دریافت یک تن از ستایش در سراسر رسانه های اجتماعی. او گفت: آن را “سرد” شنیدن از مردم مانند LeBron James.

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر پوشش ورزشی در FOXBUSINESS.COM

“این فقط اعداد است که متن من که من آن را صفر ایده که در آن است و آنها به من تبریک می گویم” این گفت: ایستگاه های رادیویی. “من فقط می گویند” متشکرم.” من هیچ نظری ندارم. من با توجه به این شماره به کسی. همه از Trae جوان به D-Wade به LeBron بچه های ما در لیگ Deshaun [واتسون], [جلب] Brees همه این بچه ها همه تبریک من از تمام ورزش های مختلف لیگ است. این واقعا سرد برای دیدن.”

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>