عیسی گلایه از دست رفته Aguero – یک Opta نگاه مرد شهر را ناقص حمله

یک زن و شوهر از روز در, منچستر سیتی 1-0 شکست ساوتهمپتون – نهم خود را از دست دادن از یک لنگی و ناموفق در لیگ برتر دفاع – هنوز هم به نظر می رسد تحریک کننده پپ گواردیولا.

چگونه آن را به حال اتفاق افتاده دوباره ؟ چنین اسراف.

گواردیولا هشدار داد بازیکنان خود را در جام حذفی و لیگ قهرمانان امیدوار خواهد شد تا در دود اگر آنها باقی می ماند بنابراین بی بند و بار با پیشنهادی خود را درمان صدایی بیشتر شبیه غضب از یک راه حل عملی.

“تنها راه حل زمانی که شما ایجاد 26 شانس [و برنده نیست] به انجام 35,” او گفت:, یادآوری دقیق تعداد تلاش شهرستان تا به حال بدون به ثمر رساند در ساحل جنوبی انگلستان در آخر هفته گذشته.

“و اگر 35 کافی نیست 40. و اگر 40 کافی نیست 45.”

شهر manager را متوقف قبل از اینکه شانس خود را برای دقیقه نسبت به دور از فرار او به طور کامل اما تیم خود را ایجاد کنید و مقدار فوق العاده فرصت.

در لیگ برتر, جدول گردآوری شده با استفاده از نتایج حاصل از هر بازی بازگشت Opta انتظار می رود اهداف (xG) متریک شهرستان خواهد بود بالا و نه یک ماموت 23 امتیاز در عقب افتادگی.

به عبارت ساده اگر نسبتا absurdly بخش برترین گلزنان باید یک گلزن مشکل است.

هیچ رستگاری برای عیسی

Sergio Aguero زانو-آسیب غیبت به معنی گابریل عیسی است که شهر را تنها متناسب ارشد مهاجم. این است که قطعا بهترین زمان برای برزیل بین المللی به تحمل نه مطابقت با هدف خشکسالی است.

صحبت جلوتر از چهار بازی خانگی برابر نیوکاسل یونایتد رونالدو ساخته شده یک نقطه ستایش عیسی عملکرد در ساوتهمپتون اما او اعداد را به صورت تیره و تار خواندن.

از پنج فرصت Opta طبقه بندی شده به عنوان شانس بزرگ برای عبور از بازدید کنندگان با در سنت مری عیسی رد سه تن از آنها. او xG شکل که بی ثمر نشان شد 1.36.

در 29 لیگ برتر حضور 23 ساله به ثمر رساند تا 10 بار در 2019-20. این است معنی داری تحت عملکرد خود 14.7 xG.

عیسی بزرگ-فرصت تبدیل با نرخ 25 درصد است. هیچ شهر پخش کرده است لذت می برد بیش از 28 فرصت های از این نوع در عین حال فقط هفت به پایان رسید تا در net.

همانطور که در بالا اشاره شد این است که یک تیم گسترده ای مشکل که عیسی در حال حاضر – البته تا حدودی قابل درک است — اصلی قربانی.

سه و نه چندان آسان

همانطور که از دوشنبه شاهد بوده است 24 مناسبت های این فصل لیگ برتر که یک تیم ثبت نام یک xG در بیش از سه بار در طول یک مسابقه.

شهر انجام داده اند تا شش برابر بیشتر از هر باشگاه دیگری. اما xG از 3.25 برابر ساوتهمپتون به معنی آنها نیز تنها تیم را از دست داده اند که racking تا چنین غالب آمار.

برنلی را 3.15 xG تنها به مبلغ 1-1 قرعه کشی در خانه به تاتنهام اما در موارد دیگر 22 تیم ایجاد چنین حجم بالایی از کیفیت شانس غالب شد.

شهر نیز تا به حال یک xG از دقیقا سه طی تساوی 2-2 در خانه به تاتنهام در ماه اوت گذشته – نتیجه گواردیولا هنوز هم اغلب مراجع هنگام ارزیابی که در آن مبارزات چپ چپ رفت.

AGUERO منجر به راه

شهر گلزن تمام وقت, Aguero تبدیل 32 ماه گذشته است و خارج از قرارداد در پایان فصل آینده است.

تیم های اخیر مبارزات مسلما به یک ناراحت کننده بینش نه چندان دور آینده. هیچ یک از رونالدو و دیگر اصلی رو به جلو گزینه ها به عنوان قابل اعتماد بالینی یا پرکار است.

Aguero’ 16 لیگ برتر اهداف این فصل وارد در یک فرکانس از هر 91 دقیقه. در مقابل عیسی و او از انجام خود xG از 14.6. آرژانتین بین المللی تبدیل شده 13 از 25 شانس بزرگ (52 درصد).

Raheem Sterling بود بر هدف در طول های اخیر جامع برنده بیش از آرسنال و لیورپول اما مسافت 13 نرخهای زیر یک xG علامت 14.8 در بخش با توجه به 10 از 26 شانس بزرگ بودن به پایان رسید (38 درصد).

MAHREZ و FODEN امید

در جای دیگر Opta این اعداد نشان می دهد نه تمام شهر بازیکنان باید ناامیدی هنگامی که مواجه با یک چشم از هدف است.

Riyad Mahrez یک xG طرح شش لیگ برتر اهداف این دوره است اما نه در واقعیت. سابق لستر سیتی وینگر نیست کاملا ایمنی بدن به وحشت با چهار نفر از شش شانس بزرگ از دست رفته است.

شاید این وضعیت خواستار پررنگ اعتقاد ویژه ای به استعدادهای جوان.

فیل Foden را فراهم می کند یک نمونه کوچکتر از اندازه از لحاظ دقیقه بازی و در عین حال به انگلستان زیر 21 ستاره دارای چهار گل با وجود یک xG رقم 1.3.

همه کسانی که اهداف – یک بند در برابر برنلی در بین حملات در مقابل آرسنال و لیورپول – آمده اند پس از مستند و Foden دو از دو وقتی که می آید به شانس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>