چگونه به بهتر آتش بازی عکس با آی فون خود را


این دوربین به طور پیش فرض برنامه بر روی آی فون خود را می توانید برخی از عکس های واقعا باور نکردنی در طول روز. جدیدتری مدل های آی فون می توانید حتی در شب عکس خوب نگاه کنید. اما شما نمی توانید فقط نقطه و ساقه اگر شما می خواهید برای ضبط برخی از آتش بازی دیدنی و جذاب عکس در جولای 4th, آستانه سال جدید و یا یکی دیگر از اتش بازی جشن.

شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن این نوع عکس های اتش که dslr ها برای مانند ایجاد درخشان آسمان موجودات با تمرکز در طول قرار گرفتن در معرض طولانی شات. هنوز هم با جدیدتر اپل و آخرین نسخه iOS شما می توانید حداقل زوم نوری برای تنظیم قرار گرفتن در معرض و تقلید نوردهی طولانی مدت. بنابراین قبل از اینکه شما سر کردن برای سال نو و یا روز استقلال برای دیدن آتش بازی پر زرق و برق را بررسی کنید نکات زیر را به بهترین اتش عکس که شما می توانید با آی فون خود را.

نکته 1: غیر فعال کردن فلش

خود فلش انجام خواهد شد هیچ چیز به شما کمک کند در هنگام گرفتن عکس از آتش بازی در آسمان شب است. آتش بازی خود تمام چراغ نیاز شما را در تصاویر خود را. با فلش شما فقط قصد آزار مردم در نزدیکی شما و آن را به اضافه کردن سرعت شاتر تاخیر پس از آن تلاش به کار در هماهنگی با سریع پشت سر هم نور است. به طوری ضربه بزنید که کمی آیکون فلش و سوئیچ آن را به “خاموش” نه “Auto.”

شیر فلش را فشار دهید و یا آن را خاموش از نوار ابزار. (آی فون 11 Pro iOS 14)

نکته 2: فعال کردن HDR

HDR یا high dynamic range ترکیب سه عکس گرفته شده بسیار به سرعت با هم در نوردهی های مختلف. تاپیک اصلی عکس به طور منظم در معرض و پس از آن وجود دارد که بر تاریک ترین مناطق و درخشان. ترکیب تصویر واضح تر و دقیق تر از نرمال قرار گرفتن در معرض به تنهایی.

پس از آتش بازی حرکت می کند تا به سرعت در آسمان در نظر گرفتن سه عکس در جانشینی سریع کمک خواهد کرد که برای ضبط مسیرهای پیاده روی نور تقلید اثرات و تار شما معمولا نمی قادر خواهد بود برای رسیدن به بدون HDR را فعال کنید. بله, اگر شما می خواهید یک راست به بالا تمیز و متمرکز شات HDR ممکن است برای شما, اما شما هنوز هم باید آن را فعال کنید فقط در مورد و نکته بعدی. اما جدیدتر اپل خیلی سریع آن را واقعا مهم نیست دیگر و شما به احتمال زیاد دریافت یک شات تمیز یا راه.

Smart HDR یا Auto HDR که در آن برنامه دوربین را تعیین می کند و زمانی که به استفاده از HDR فعال است به طور خودکار در پشتیبانی از مدل های آی فون. بنابراین شما فقط می توانید با آن بروید و دوربین ممکن است یا ممکن است یک تصویر HDR از آتش بازی. به کنترل بیشتر شما می توانید غیر فعال کردن ویژگی های آن و فعال کردن HDR به صورت دستی.

  • آی فون 11 یا جدیدتر: رفتن به “دوربین” در تنظیمات و غیر فعال کردن “Smart HDR.” سپس در برنامه دوربین ضربه بزنید بر روی “HDR” را فشار دهید به طوری که آن را نه عبور از. در برخی از مدل ها پس از بهره برداری از آن, شما نیاز به انتخاب “،” شما همچنین می توانید باز کردن پنهان نوار ابزار ضربه بزنید HDR را فشار دهید و سپس را انتخاب کنید “،”
  • آیفون XS, XS Max و XR: رفتن به “دوربین” در تنظیمات و غیر فعال کردن “Smart HDR.” سپس در نرم افزار دوربین این بستگی دارد که چه نسخه iOS شما با استفاده از. در iOS 12 ضربه بزنید بر روی “HDR” را فشار دهید و سپس “است.” در iOS 13 و بعد از آن ضربه بزنید بر روی “HDR” را فشار دهید به طوری که آن را نه عبور از. در iOS 14, شما همچنین می توانید باز کردن پنهان نوار ابزار ضربه بزنید HDR را فشار دهید و سپس را انتخاب کنید “،”
  • iPhone 8, 8 به علاوه و X: رفتن به “دوربین” در تنظیمات و غیر فعال کردن “Auto HDR.” سپس در برنامه دوربین ضربه بزنید “HDR” را فشار دهید و سپس “است.”
  • مسن مدل های آیفون: شما لازم نیست برای باز کردن برنامه تنظیمات. فقط شیر “HDR” را فشار دهید و سپس “است.”
برای برخی از مدل شیر “HDR” و سپس “است.” (آیفون X iOS 12)

نکته 3: نگه داشتن عکس اصلی

اگر شما به طور کامل به فروش می رسد بر اساس این ایده از تلاش کردن HDR برای آتش بازی, تصاویر, پس از آن شما باید مطمئن شوید که شما در حفظ عکس اصلی و همچنین نه فقط HDR نسخه. حتی اگر شما می خواهید به استفاده از HDR شما هنوز هم باید آن را انجام دهد پس از نسخه به طور منظم ممکن است بهتر از HDR یکی. بهتر امن تر از متاسفم است.

شما فقط می توانید نگه داشتن هر دو نسخه اگر شما یک آیفون XR یا نه آی فون 11 و جدیدتر. بنابراین اگر شما یک آیفون XR و یا در تنظیمات دوربین خود را ضامن بر “حفظ طبیعی عکس.” هنگامی که شما برای چک کردن عکس های خود را بعد از آن شما متوجه وجود خواهد داشت یک HDR نسخه و عکس به طور منظم در کنار هم.

باز کردن “دوربین” در تنظیمات و سپس ضامن را در “نگه داشتن طبیعی عکس.” (آیفون XSiOS 13)

نکته 4: سعی کنید از تصاویر زنده

چیز دیگری که شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن زنده است عکس, که سوابق کوچک تصویری که شما می توانید هنگامی که شما فشار دهید بصورتی پایدار و محکم بر روی عکس. آن را نیز اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید عکس های کلیدی که داده شده است بنابراین اگر شما نمی خواهید عکس های کلیدی آن را به شما نشان می دهد شما می توانید آن را تغییر دهید به چیزی بیشتر. اگر شما HDR را فعال کنید و سپس تنها کلید اصلی عکس را, HDR, خواص, که بدان معنی است که اگر شما تغییر کلیدی عکس آن را نمی خواهد HDR کنه.

برای فعال کردن عکس ها زندگی می کنند مطمئن شوید که دایره زندگی می کنند عکس, آیکون دوربین زرد است یا نه عبور و بسته به آی فون خود را ، بر روی آی فون 11 یا جدیدتر شما همچنین می توانید باز کردن پنهان نوار ابزار ضربه بزنید تصاویر زنده را فشار دهید و سپس را انتخاب کنید “،” شما می توانید همین کار را بر روی آی فون XS, XS Max یا XR که در حال اجرا در iOS 14.

شیر زندگی می کنند عکس, آیکون تا زمانی که آن را در. (آیفون X iOS 12)

برای دیدن اگر این چیزی است که شما می خواهید به ادامه با استفاده از طول آتش بازی نشان می دهد, آن را امتحان کنید چند بار و سپس “ویرایش” تصویر. در iOS 12 و تحت زنده عکس های لغزنده به نظر می رسد حق دور. در iOS 13 و بعد ضربه بزنید تصاویر زنده را فشار دهید در نوار ابزار ، پس از آن ضربه بزنید و نگه دارید بر روی قاب سفید در کشویی که نشان می دهد که شما کلید اصلی عکس. حرکت می کند که در اطراف که در آن شما می خواهید ضربه بزنید ، سپس روی “ایجاد کلید عکس” و آمار “انجام می شود.”

نکته 5: با استفاده از قفل قرار گرفتن در معرض

شما اول چند تا عکس از آتش بازی باید برای آموزش آی فون خود را به آنهایی که شما در واقع می خواهید. در این لحظات بحرانی هر زمان که شما یک تصویر مناسب و معقول با قرار گرفتن در معرض شما می خواهید به سعی کنید برای از نو خلق کردن آنچه شما فقط — اما نمی گرفتن عکس است. هنگامی که مجموعه بعدی از آتش بازی منفجر ضربه بزنید و نگه دارید و بر روی آنها را در یاب تا زمانی که شما نگاه کنید به “AE/AF Lock.” این همچنین قفل کردن فوکوس که نباید بسیار مهم اگر شما حرکت در اطراف یک کمی از موضوع خیلی دور.

مدت طولانی فشار دهید بر روی آتش بازی هوایی در طول انفجار به قفل AE/AF. (آیفون X iOS 12)

نکته 6: روشن کردن قرار گرفتن در معرض

هنگامی که شما قفل قرار گرفتن در معرض در, اگر شما احساس می کنید به آن نیاز دارد یک تنظیم سریع شما می توانید این کار را با کشیدن بالا و پایین در منظره یاب. اگر هر چیزی, شما به احتمال زیاد می خواهید به نوبه خود پایین قرار گرفتن در معرض کمی و نه از بالا. عطف قرار گرفتن در پایین به شما خواهد داد بهتر از سیاه پوستان در آسمان شب و خلاص می شود تقریبا همه سر و صدا.

ضربه تند وشدید زدن به پایین در تصویر به کاهش قرار گرفتن در معرض قفل. (آیفون X iOS 12)

اگر شما یک آیفون XS و یا بعد از در حال اجرا در iOS 14, شما باید راه دیگری برای کنترل قرار گرفتن در معرض. عجیب به نظر می رسد مستقل از قرار گرفتن در معرض کنترل فقط بحث قرار گرفته است. برای دسترسی به آن ضربه بزنید شورون و یا کش رفتن بر روی صفحه نمایش ضربه بزنید و سپس قرار گرفتن در معرض دکمه (+/-) و تنظیم آن را با نوار لغزنده. شما می توانید با استفاده از این در رابطه با قرار گرفتن در معرض کنترل شما می توانید با کشیدن بالا یا پایین در منظره یاب.

یکی دیگر از مجموعه ای از قرار گرفتن در معرض کنترل را می توان در پنهان toolbar. (آی فون 11 Pro iOS 14)

نکته 7: به حالت شب یک شات

اگر شما یک آیفون, 11, 11 Pro یا 11 Pro Max به شما این قابلیت های حالت شب است که به فعال شدن به طور خودکار در شرایط کم نور. آن را با این نسخهها کار در حالت زوم 1x تنها. اما گاهی اوقات میآید تا برای 2x به عنوان تنها آن را به شما به نوبه خود زوم اپتیکال به دیجیتال یکی زمانی که طول می کشد یک عکس با استفاده از حالت شب.

بسته به اینکه چگونه تاریک آن است که آن را از یک تا پنج ثانیه به ضربه محکم و ناگهانی تصویر تمام ورودی به یک تک عکس. شما حتی می توانید افزایش می دهد که چارچوب زمانی برای 30 ثانیه ای واقعا در موقعیت های کم نور.

در هنگام استفاده از حالت شب اگر آتش بازی بیشتر از یک پس زمینه زیبایی به ساختمان یا اشیاء دیگر در پیش زمینه آن می تواند به عنوان یک بسیار تمیز کنید. اگر شما تمرکز بر روی آتش بازی به تنهایی, شما ممکن است برخی از اثرات جالب توجه است. بر خلاف واقعی طولانی قرار گرفتن در معرض حالت شب نیست فقط یکی از تمدید, عکس طول می کشد تا تصاویر متعدد بیش از این ضربه پس از آن بر میدارد بهترین قطعات از هر یک از آنها را به یک ترکیب قابل تصویر است. پس از آن ممکن است روشن یا آن را ممکن است با دم یا تاری و یا برخی دیگر از اثر است که ممکن است سردتر از این معامله واقعی است.

نکته 8: خاموش کردن حالت شب

اگر حالت شب از ویژگی های بر روی آی فون 11, 11 Pro و 11 Pro Max نیست و به شما نتایج خوبی شما می توانید آن را غیر فعال کنید. اما شما نمی توانید آن را غیر فعال کنید برای خوب تنها هر زمان که آن را تلاش می کند به یک شب در حالت ضربه محکم و ناگهانی. هنگامی که آن را ندارد, شما می توانید ضربه بزنید تا حالت شب از دکمه مداوم و یا پنهان toolbar و سپس حرکت کشویی به “خاموش است.” شما باید برای انجام این کار به طور منظم هر چند به عنوان “حفظ تنظیمات” گزینه های برای دوربین انجام نمی شود به حالت شب.

نکته 9: جلوگیری از استفاده از زوم دیجیتال

تمام مدل های آیفون به شما اجازه زوم بر روی یک موضوع در برنامه دوربین اما شما باید? اگر آن را زوم دیجیتال ، شما فقط تار دانه دانه عکس هایی که به شما لینک خواهد شد تا زمانی که شما آنها را حذف کنید. اگر شما یک آیفون 7 پلاس, 8 به علاوه, X, X, S, X, S Max 11 Pro یا 11 Pro Max احساس رایگان برای آزمایش با 2x زوم اپتیکال گزینه پس شما باید یک لنز تله.

نکته 10: تعداد زیادی از عکس

وقتی که می آید به سوژههای گرفتن عکس های بیشتر همیشه بهتر است کمتر عکس. اگر شما تمرکز بیش از حد سخت در فقط یک شات و معلوم بد, سپس شما تلف فرصت خود را برای گرفتن چیزی شگفت انگیز با تیراندازی های متعدد عکس. مطمئن شوید که شما ممکن است در نهایت با 100 عکس در یک یا دو دقیقه زمان span اما شما همیشه می توانید به عقب و نگه داشتن تنها بسیار جذاب هستند.

نکته 11: استفاده از حالت پشت سر هم

برای کمک به شما در گرفتن عکس های بیشتر و سریع تر با استفاده از دوربین ساخته شده است در حالت پشت سر هم. برای انجام این کار در پایین نگه داشتن دکمه شاتر و یا یکی از دکمه های حجم (حجم دکمه کار می کند بر روی آی فون XR یا مسن تر در حال اجرا در iOS 13 یا قبل از آن). آن را به طور خودکار شروع به گرفتن عکس در جانشینی سریع. اجازه دهید زمانی که شما می خواهید برای جلوگیری از.

پشت سر هم عکس ها مسدود کردن کتابخانه عکس خود را از آنجایی که آنها تمام ترکیب را به یک پوشه با یک تصویر به عنوان تصویر بند انگشتی آن کمک می کند که نگه داشتن همه چیز مرتب است.

آستین دکمه شاتر را به انفجار در اکثر اپل. (آیفون X iOS 12)

اگر شما یک آی فون 11 یا جدیدتر (و یا آی فون XS یا جدیدتر در حال اجرا در iOS 14) این QuickTake از ویژگی های طول می کشد بیش از مدت طولانی فشار دهید ژست برای انفجار. برای شروع یک شات پشت سر هم ضربه تند وشدید زدن دکمه شاتر را به سمت چپ و آن را نگه دارید وجود دارد تا زمانی که طول می کشد تا تمام تصاویر شما می خواهید. در iOS 14, شما همچنین می توانید اختصاص دادن کلید میانبر برای انفجار.

در جدیدتر مدل های آی فون, شما ضربه تند وشدید زدن و نگه داشتن به انفجار. (2nd Gen آی فون SE, iOS 13.4)

نکته 12: شلیک چند فیلم

اگر شما در حال گرفتن نتایج شما می خواهید با عکس سعی کنید تغییر به صورت ویدئو. به این ترتیب شما می توانید یک قاب از یکی از آنها را به عنوان یک عکس به طور منظم. فقط تصویر های تصویری و برش و ویرایش آن درآمده است.

نکته 13: نگه داشتن آی فون خود را ثابت

واقعا روشن آتش بازی, عکس, نگه داشتن آی فون خود را به عنوان ثابت که ممکن است به ویژه هنگامی که با استفاده از 2x زوم اپتیکال. پیدا کردن چیزی به جای خود را در آی فون خود را لرزان در دست نیست تنها پشتیبانی می کند. شما همچنین می توانید سعی کنید propping بدن خود را در برابر یک درخت یا شی شبیه به ثابت خود و سلاح های خود را. وجود دارد یک تن از چیزهای مختلف شما می توانید امتحان کنید تا من ترک که تا شما را به بازی در اطراف با.

نکته 14: استفاده از یک سه پایه

اگر شما واقعا می خواهید به نگه داشتن همه چیز ثابت وجود دارد هیچ راهی بهتر از یک سه پایه. وجود دارد تن از آی فون سه پایه در آمازون است. اگر شما نمی خواهید به صبر برای حمل و نقل, بهترین خرید خارج شده و دیگر خرده فروشان محلی احتمالا باید یک گوشی هوشمند سه پایه یا دو.

برخی از سه پایه و حتی با بی سیم بلوتوث شاتر از راه دور مانند UBeesize کوچک سه پایه انعطاف پذیر و Fotopro 40 اینچ قد بلند آلومینیوم سه پایه. همه از این باید با یک آداپتور کوه هم که کار حرفه ای تر با سه پایه برای دوربین های dslr و مانند آن.

نکته 15: استفاده از هدفون خود را به گرفتن عکس

اگر شما در حال تلاش برای نگه داشتن چیزهای ثابت و بدون سه پایه و یا حتی اگر شما یک سه پایه, اما لازم نیست که یک برنامه کاربردی بلوتوث از راه دور (آنها لازم نیست همه کار) شما می توانید با استفاده از هدفون های سیمی که بسته بندی شده با آی فون خود را که آیا آنها EarPods با 3.5 میلیمتری اتصال EarPods با اتصال رعد و برق و یا قدیمی به سبک گوشی یا از Earbuds. به عنوان طولانی به عنوان آنها ساخته شده است در کنترل از راه دور شما می توانید با استفاده از دکمه های حجم به ضربه محکم و ناگهانی عکس از طریق جک هدفون و یا پورت رعد و برق.

نکته 16: استفاده از خود اپل سازمان دیده بان به عنوان یک کنترل از راه دور شاتر

حتی بهتر اگر شما یک اپل دیده بان شما می توانید استفاده از آن به عنوان یک کنترل از راه دور شاتر. این کار بسیار بهتر از پیش فرض های شخص ثالث کنترل از راه دور است که با سه پایه و نیست سیمی به آی فون خود را, بنابراین وجود دارد هیچ خطر دام یا درهم ظروف سرباز یا مسافر برای مقابله با تاریکی است.

نکته 17: آنها را تبدیل به نوردهی طولانی مدت

برای کسانی از شما تجربه کار با تصاویر زنده آن را به یک پاداش شما می توانید آنها را تبدیل به نوردهی طولانی مدت به عنوان طولانی به عنوان شما در حال اجرا iOS 11 و بالاتر است. پس از شما را به عکس های خود را به اتمام خود را در “عکس زنده” پوشه در برنامه Photos, سپس یکی را انتخاب کنید. پس از آن کش رفتن بر روی صفحه نمایش برای دسترسی به زندگی می کنند عکس اثر که شامل حلقه گزاف گویی و یکی از ما می خواهید قرار گرفتن در معرض طولانی.

از “قرار گرفتن در معرض طولانی” اثر با استفاده از نرم افزار برای شبیه سازی قرار گرفتن در معرض طولانی که تاری چیز و ایجاد “روشن رگه های سراسر آسمان شب” به عنوان اپل آن را قرار می دهد. در تجربه من این کار بهتر است در صورت وجود یک شیء ثابت در پیش زمینه و شما با استفاده از یک سه پایه. در هر صورت شما ممکن است فقط تا پایان با چیزی بزرگ شما هرگز فکر نمی کردم ممکن است با آی فون خود را.

آن را با این نسخهها کار به همان شیوه در تمام مدل های آیفون و سیستم عامل iOS نسخه های بسیار. (آیفون X iOS 12)

نکته 18: سعی کنید برنامه های شخص ثالث

این دوربین به طور پیش فرض برنامه می تواند همه چیز را انجام دهید بنابراین شما می خواهید به بازی در اطراف با چند برنامه های شخص ثالث برای دیدن اگر شما می توانید برخی از سرد آتش بازی اثر یا بیشتر کنترل دستی بیش از عکس های خود را.

Slow Shutter Cam ($1.99) از Cogitap Software بوده و در وقت و زمان دوباره وقتی که می آید به ایجاد motion blur رفته و مسیرهای پیاده روی نور. هالید ($5.99) از رنگ مشکی به شما کنترل بیشتری روی خود را ضبط و تنظیمات اجازه می دهد تا شما را به تصاویر خام به علاوه برخی از چیزهای سرد را به بازی در اطراف با “عمق گرفتن.” اینها فقط تعداد کمی از صدها عکس از برنامه های کاربردی است که می توانید با.

بازی با هالید عمق ابزار ضبط. (آیفون XSiOS 13)

اگر شما نمی توانید به نظر می رسد خوب هر عکس از آتش بازی شما همچنین می توانید همیشه آن را جعلی با برنامه های مانند آتش بازی FX ($0.99) که به شما اجازه اضافه کردن آتش برای پس زمینه از هر عکس شما باید آن را به نظر می رسد به عنوان شب حتی در روز عکس های.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

عکس پوشش تصاویر و فایل های Gif با جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>