چگونه برای اضافه کردن عبور بلیط پاداش کوپن هدیه, کارت شناسه و بیشتر از اپل کیف پول برای آیفون


کیف پول برنامه بر روی آی فون خود را می توان مورد استفاده برای ذخیره و دسترسی به رویداد بلیط کارت های وفاداری شبانه روزی, عبور, عضویت در باشگاه هواپیمایی مایل کارت هدیه و کوپن و بیشتر — همه در یک جا متمرکز. قبل از انجام این کار, هر چند, شما باید خود را اضافه می گذرد به کیف پول است و بیش از یک راه برای انجام آن است. اما نه هر عبور را می توان با استفاده از تمام روش های موجود است.

قبل از ما به راه های بسیاری برای اضافه کردن عبور به کیف پول خود را شما نیاز به دانستن چگونه برای دسترسی به کیف پول. بسیاری از شما احتمالا در حال حاضر می دانیم اما اگر آن را اولین بار خود را با استفاده از کیف پول این قلمرو جدید برای شما و نه ممکن است.

چگونه برای دسترسی به کیف پول & عبور

شما فقط می توانید باز کردن کیف پول برنامه از صفحه اصلی خود از طریق جستجو و یا با استفاده از سیری. در iOS 14 و بعد از آن شما حتی می توانید با استفاده از برنامه Libary.

دوم وجود دارد ساخته شده در میانبر با استفاده از سمت خود و یا دکمه صفحه اصلی, بسته اگر شما صورت شناسه یا ID لمسی بود. فقط دوبار کلیک کنید سمت و یا دکمه صفحه اصلی به سرعت برای باز کردن کیف پول. اما اگر شما یک کارت پرداخت برای اپل پرداخت با دوبار کلیک بر حرکت نخواهد کرد. همچنین در ID لمسی مدل آن را فقط کار می کند هنگامی که دستگاه قفل شده است, هر چند آن را با این نسخهها کار در همه جا در صورت شناسایی ،

وقتی که می آید به عبور به طور خاص اگر شما خدمات محل سکونت فعال برای کیف پول عبور می کند ممکن است در ظاهر به عنوان اعلان هنگامی که شما در نزدیکی یک کسب و کار است که می پذیرد منتقل می کند و شما می توانید آن را باز کنید از آن. برخی از برنامه های شما نیاز به اضافه کردن یک محل مورد نظر به نرم افزار برای اولین بار. علاوه بر این شما می توانید از سیری به شما نشان می دهد خاص تصویب هر چند آن کار نمی کند که, و آن را فقط باز می شود تا همه خود را عبور می کند بنابراین شما هنوز هم باید آن را انتخاب کنید.

اگر شما می خواهید به استفاده از دوبار کلیک بر ژست برای دسترسی به وب می گذرد به سرعت مطمئن شوید که برای اضافه کردن یک کارت اعتباری کارت اعتباری و یا پول نقد به کارت در کیف پول. سپس شما باید قادر به دیدن باز اپل پرداخت همراه خود را با رویداد بلیط کارت های وفاداری شبانه روزی, عبور, عضویت در باشگاه هواپیمایی, مایل, هدیه, کارت, کوپن های, و غیره.

که برنامه پشتیبانی می گذرد در کیف پول

در حال حاضر وجود دارد نه یک لیست گسترده ای از کیف پول-نرم افزار را فعال کنید از اپل اما شرکت می کند نگه داشتن یک نرم افزار برای کیف پول مجموعه در فروشگاه App است که لیست آنهایی که محبوب. آن را به هیچ وجه یک لیست قطعی, اما این یک راه آسان برای شروع است. در زیر تمام برنامه های ذکر شده و همچنین چند نفر دیگر ما می دانیم که کار می کنند.

آنهایی که با ستاره (*) در کنار آنها در زیر همین نیست که برنامه های iOS اما آیا شما اجازه اضافه کردن کوپن, مسابقه, نکات و موارد دیگر به کیف پول خود را از مکان های مانند ایمیل. آنهایی که با دو ستاره (**) در حال عبور است که خواهد شد تا پاپ به طور خودکار در پایانه در فروشگاه قبل از اینکه شما می توانید یک کارت را انتخاب کنید برای استفاده با اپل پرداخت که در راه شما هرگز فراموش نکنید که برای اسکن قبل از اینکه شما پرداخت.

کارت های هدیه کوپن و پاداش:

غذا و نوشیدنی:

مسافرت و رزرو:

کنسرت, فیلم و حوادث:

آب و برق و بیشتر:

به شما اجازه می دهد اضافه کردن غیر پشتیبانی و سفارشی می گذرد:

چگونه برای اضافه کردن خود را عبور می کند به کیف پول

شما می توانید اضافه کردن یک پاس به کیف پول در تمام راه های زیر. اگر شما می خواهید برای پرش به آن بخش زیر آمار لینک به شیرجه رفتن در سمت راست و یا فقط در پایین حرکت تا زمانی که شما آن را پیدا کنید.

گزینه 1: اضافه کردن از کیف پول-نرم افزار را فعال کنید

محبوب ترین راه برای اضافه کردن عبور به کیف پول است که از برنامه های شخص ثالث مانند Eventbrite, American Airlines, هدف, و, استارباکس, به نام چند. من به شما نشان چگونه برای اضافه کردن یک پاس از Eventbrite. هر برنامه شخص ثالث متفاوت در چگونه برای اضافه کردن عبور به کیف پول, اما آن را همیشه خیلی ساده است.

اگر شما یک بلیط برای یک رویداد آینده که شما می خواهید برای اضافه کردن به کیف پول باز Eventbrite ضربه بزنید بر روی “بلیط” آیکون در نوار ناوبری در پایین و سپس پیدا کردن بلیط برای رویداد های آینده. شیر بر روی بلیط و اطلاعات در مورد این رویداد ظاهر خواهد شد به عنوان به خوبی به عنوان یک سیاه “اضافه کردن به اپل کیف پول” آیکون در بالای صفحه.

بدون توجه به آنچه برنامه های شخص ثالث استفاده می کنید مواظب باشید که “اضافه کردن به اپل کیف پول” آیکون دلیل آن را باید نگاه یکسان یا بسیار مشابه است. آمار که “اضافه کردن به اپل کیف پول” آیکون و تصویب و تولید خواهد شد برای کیف پول. در نهایت ضربه بزنید بر روی “اضافه کردن” در بالا و سمت راست و پاس اضافه خواهد شد به کیف پول خود را.

گزینه 2: اضافه کردن یک ایمیل و یا پیام

اگر یک کیف پول-سازگار عبور برای شما ارسال شده است از طریق ایمیل یا پیام یا نه که تصویب شده همراه برنامه iOS یا نه — شما به راحتی می توانید آن را به کیف پول. در مورد نظر خود را ایمیل, نرم افزار پیدا کردن ایمیل حاوی رمز عبور و به دنبال “اضافه کردن به اپل کیف پول” نماد. گاهی اوقات شما ممکن است دیدن چیزی متفاوت مانند “صرفه جویی به تلفن.”

هر دکمه و یا به نظر می رسد بر روی آن ضربه بزنید و یک پاس ایجاد خواهد شد. سپس شیر “اضافه کردن” در بالا و سمت راست به پایان برساند.

اگر عبور است ارسال از طریق ایمیل اپل برنامه شما ممکن است دریافت خواهید کرد .pkpass است که فرمت فایل برای اپل می گذرد. شیر بر روی پیوست و سپس “اضافه کردن.”

اگر شما تا به حال یک پاس های ارسال شده به شما از طریق پیام (یا حتی واتساپ و سایر برنامه های مسنجر) آن را آسان برای اضافه کردن آن را به کیف پول. به سادگی شیر روی پاس که به نظر می رسد در پیام ضربه بزنید ، سپس روی “اضافه کردن” در بالا سمت راست.

گزینه 3: اضافه کردن از AirDrop

اگر کسی می خواهد برای به اشتراک گذاشتن یک پاس با شما از طریق AirDrop همه شما باید انجام دهید این است که بپذیرید تصویب و آن را اضافه به کیف پول خود را به طور خودکار. مطمئن شوید که AirDrop را فعال کنید (تنظیمات –> عمومی –> AirDrop) و یا دیگری به شما نخواهد دریافت رمز عبور.

گزینه 4: اضافه کردن از یک مرورگر وب تلفن همراه

اگر شما با استفاده از برنامه های شخص ثالث برای مشاهده کیف پول-سازگار با تصویب شما می توانید با استفاده از Safari و مرورگرهای وب. همه شما باید انجام دهید این است که ورود به هر حساب خود منتقل و سپس به دنبال سیاه “اضافه کردن به اپل کیف پول” آیکون و یا چیزی مشابه. ضربه بزنید که لینک و سپس ضربه “اضافه کنید.”

گزینه 5: اضافه کردن از یک کد QR یا بارکد

اگر وجود دارد یک کد QR یا بارکد شما می توانید اسکن, شما ممکن است قادر به اضافه کردن آن را به کیف پول خود را. به سادگی باز کردن دوربین خود را به نقطه دوربین در کد و صبر کنید برای اطلاع رسانی به نظر می رسد که شما تغییرمسیر به سیاحت اکتشافی در افریقا. اگر سازگار, شما دیدن عبور در مرورگر وب خود را. نگاه برای “اضافه کردن به اپل کیف پول” آیکون بر روی آن ضربه بزنید و سپس کلید “اضافه کردن.”

گزینه 6: اضافه کردن از اپل پرداخت اطلاع رسانی

اگر چه گزینه ای بسیار نادر است که شما می توانید اضافه کردن یک پاس به کیف پول به طور مستقیم از یک اعلان بر روی دستگاه خود را بعد از شما با استفاده از اپل پرداخت در پشتیبانی تاجر است. برای مثال اگر شما پرداخت هزینه برای بلیط قطار و یا رویداد عبور خاص تجار می تواند به شما ارسال رمز عبور به طور خودکار از طریق اپل پرداخت. سپس همه شما باید انجام دهید این است ضربه بزنید و اطلاع رسانی است که به نظر می رسد آمار “اضافه کردن” در بالا و سمت راست و پاس اضافه شده به کیف پول خود را.

چگونه به خلاص شدن از عبور از کیف پول

برخی از عبور موقت برای حوادث و یا با استفاده از مانند بلیط کنسرت و یا کوپن است که نمی خواهد حذف خود را از کیف پول خود را برنامه. حداقل نه در تجربه ما. بنابراین لازم است برای پاک کردن درهم و برهمی به صورت دستی.

هنگامی که شما با استفاده از یک رمز عبور یا آن تمام شده است باز کردن کیف پول برنامه ضربه بزنید و سپس رمز عبور شما می خواهید به حذف. بعدی ضربه بزنید بر روی حذف (•••) آیکون و سپس انتخاب “حذف عبور کند.” در نهایت ضربه “حذف” و تصویب خواهد شد محو از کیف پول.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>