چگونه ‘تصمیم’ کمک LeBron پیدا کردن صدای خود را

LeBron James نگاه بی قرار و عصبی نشسته در بالا افتا رو جیم خاکستری در ژوئیه شب از 10 سال پیش.

و در حالی که خاکستری بود انتخاب دستچین راهنمای جیمز خود را از طریق دراماتیک “تصمیم” جیمز به عنوان ممکن است خیره پایین ورزشی استقرار دانستن لرزه ای تغییر بود.

مهم نیست که جیمز به جمع آوری 2 میلیون دلار برای Boys & Girls Clubs of America طریق سرمایه گذاری بلند پروازانه در Greenwich, Connecticut در ژوئیه 8, 2010. آنچه اهمیت بیش از هر چیز یک چند کلمه ای که حذف این روایت چه می تواند کنترل یک ورزشکار و ایجاد یک پارادایم جدید برای ورزشکار توانمند سازی.

“این سقوط من میخوام من استعداد به ساحل جنوبی و آه پیوستن به میامی هیت” جیمز گفت.

آیا جیمز آن را می دانستند یا نه, آن را در نهایت تبدیل شد رهایی بخش ترین لحظه زندگی حرفه ای خود را. او می خواهم طولانی قدرت دایره خود را از خواص و دوستان Maverick کارتر غنی پل و سفت میمس شروع به اجتناب مدل معمول از آنچه نمایندگی قرار بود به مانند نگاه کنید و انجام خواهم برای ورزشکاران میلیونر.

به جای لحظه ای و پس از آن زمان و پس از آن درمان به عنوان اگر جیمز باز درب برای افرادی که در دایره خود را — کارتر مشغول به کار به عنوان یک کارآموز با نایک قبل از اینکه کار از نزدیک تحت نایک معاون رئیس جمهور لین مریت در حالی که پل آموخته و صنعت به عنوان یک عامل در هنرهای خلاق آژانس قبل از راه اندازی Klutch ورزش در سال 2012 — تیم LeBron تحت درمان با توده ها با یک سطح از تحقیر.

آن را غیر ممکن بود برای برخی از پیش بینی راه آنها ایجاد شده ردپای فرهنگ و استفاده جمعی خود را اهرم به تاثیر مثبت جهان از آنها آمد و در حالی که عبور بیش از به قلمرو مدنی.

که در آن نقطه اهرم بود یک توهم است.

که در ماه جولای در 2010 آن را سخت به درک یک بازیکن ساخت اظهارات علیه خشونت پلیس در مردم توهین تفرقه جمهور و یا هماهنگی خود را پس از نزدیک با به حاشیه رانده شده و بدون ترس از دست دادن همه او را به دست آورد.

در یک فن کابوس او و یا او می تواند مظهر Michael Caine کلمات در “شوالیه تاریکی” است که در آن کین شخصیت آلفرد مذاکرات به بروس وین در مورد خطرات برخورد با بذله گو.

“برخی از مردان نیست به دنبال هر چیز منطقی مثل پول” کین گفت. “آنها نمی تواند خریداری اذیت استدلال و یا مذاکره با. برخی از مردان فقط می خواهید به تماشای جهان می سوزاند.”

جیمز نبود شیطانی مانند بذله گو اما او برگزار کارت مغلوب ساختن پیشی جستن. بنابراین آزادی او منجر به کلیولند ورزشی جهان سوزاندن — یا دقیق تر James’ کشباف در تمثال.

LeBron James sat down with Jim Gray 10 years ago today for 'The Decision.' (Larry Busacca/Getty Images for Estabrook Group)
LeBron James نشستم با جیم خاکستری 10 سال پیش امروز برای تصمیم گیری است.’ (لری Busacca/گتی ایماژ برای Estabrook گروه)

و ساختار معمول از NBA هم پاشیده راست همراه با آن است.

وطن کاوالیرز ارائه جیمز ترین پول و احتمالا تا به حال استفاده از مسیر داخل با heartstrings. اما جیمز فلکس — که منجر به تغییرات بسیاری در لیگ ساختار داخلی از آنجا — بود که هیچ یک از کسانی که همه چیز اهمیت داشت که آن را به بازی بهترین بازیکن اعمال حق خود را به رایگان آژانس.

که در آن نقطه, رایگان آژانس بود بیشتر یک تصور از واقعیت عملی و سرگرم کننده علوفه بدون واقعی از نتیجه نهایی. مایکل جردن تا به حال یک اهل تفریح و بازی لاس زنی با نیویورک نیکز در سال 1996 بود اما صرفا به شیکاگو بولز به جدول با یک پیشنهاد به میل خود. شکیل اونیل بزرگترین رایگان آژانس در لیگ, تاریخچه به آن نقطه خروج اورلاندو لس آنجلس که در تابستان از اردن اما سحر و جادو آمد به جدول با یک پیشنهاد که نشان داد که آنها باور نمی اونیل هرگز ترک.

و لیکرز معمولا بزرگ مردان در بنفش و طلا.

اما جیمز کشیدن چنین بی پروا عمل مالیده بسیاری از راه اشتباه به دلیل راه او سازمان یافته هر قطعه شطرنج در جهان و فرعی یکی در اطراف او. تیم آشنائی او تا به حال برای آمدن به IMG مرکز در کلیولند به زمین خود را به عنوان بازیکن شروع معمول متقابل تور.

و هر 10 دقیقه یک بار وجود دارد یک به روز رسانی در حق رای دادن محل شایعاتی که تا به حال منجر شود و چگونه همه منجر طول یک ESPN ویژه ای است که تا به حال جهان ،

به عنوان تهوع آن را به عنوان احساس و خود aggrandizing آن را آمد در سراسر در این لحظه به عادلانه باشد مرد را بگویم رسانه های آنها می تواند به خواب رفتن و بیدار نمی کند تا ژوئیه 1, 2010 چرا که این امر می تواند یک روز بزرگ — دلخوری است چرا که هیچ کس می تواند به نوبه خود به دور از چگونه قانع کننده آن را در حال حاضر.

آن را تبدیل به یک نقطه عطفی بسیار در راه Kevin Garnett پیشگامانه شش سال $121 میلیون مقابله با تیمبرولوز مینه سوتا در سال 1997 رهبری به سال 1998 تحریم. در جیمز’ مورد آن منجر به تاسف بار رمزی حرف از کاوالیرز صاحب دن گیلبرت و به طور کلی واکنش در مورد بازیکنان teaming تا به عنوان سنتی تیم سازی.

جیمز نشده بود و در عین حال تاج گذاری شده یک قهرمان است اما او س نمره نسبتا بالا به آن نقطه. “تصمیم” بود علنا panned به عنوان یک تن-ناشنوا حرکت می کند که نمی عامل در کلیولند ورزشی سابقه بودن رد. اما آن را نیز نشان داد که خشم عموم نمایش می دهد هنگامی که یک بازیکن مراحل خارج از درک مرز است.

او به عنوان جایگزین ملی عزیزم توسط یک مرد که “بی سر و صدا” امضا تمدید قرارداد با این تیم که پیش نویس او را در همان روز به عنوان “تصمیم” — یک شخص به نام Kevin Durant.

نارضایتی عمیق تر زمانی که جیمز, Dwyane وید و کریس باش را تحمل سنگی فصل اول در میامی به عنوان آنها به نظر می رسد به آغوش بودن خائنانی. بسیاری از شاد زمانی که جیمز و آمد 2011 NBA نهایی برابر دالاس ماوریکس, بزرگترین تحقیر حرفه ای خود را.

اما از طریق شکست او در بر داشت موفقیت حرفه ای و شخصی بلوغ شروع به استفاده از صدای خود را در مسائلی که به او زده در قلب است. پوشیدن یک hoodie به افتخار به قتل نوجوان Trayvon Martin اولین حرکت — که ممکن است رخ داده است اگر جیمز نیست, زندگی در فلوریدا در آن زمان به عنوان داستان آمار صفحه اصلی.

حتی بازگشت به کلیولند در سال 2014 برای بازی با همان حق رای دادن است که تا به حال بسیاری از چیزهای منفی در مورد او می گویند در سال 2010 پس از یک علامت از آزادی و دانستن او می خواهم برای همیشه به نفوذ بیش از گیلبرت — نهایی قدرت حرکت می کند.

در آن میامی سال, James شد دو بار قهرمان و قبل از شما آن را می دانستند پل و کارتر شد یک نیروی است که نمی تواند نادیده گرفته شود.

چگونه LeBron غلبه ممکن است بار ساخته شده و آن را مثبت

مشترک خودداری کنند و در این جامعه است “هرگز فراموش که در آن شما را از آمد” یک شعار است که می تواند احساس بیشتر شبیه به یک بار در برخی از موارد — که نمی کند فقط اعمال به ورزش اما به تعالی در هر تلاش در زندگی است.

ورزشکاران احساس تقلا خود را از زندگی قبلی را به مردم همراه از جامعه خود که به آنها کمک کرد در این سفر است. اغلب به نظر می رسد مانند یک همراهان یا در فیل جکسون عبارت “جیمز’ پوسه” حمل تمام نژادی معانی با آن است.

اما جیمز در زمان منفی و ساخته شده آن را برای او کار می کنند. چه کسی می داند که اگر پل و کارتر را بدست به آن اتاق بدون جیمز ” حمایت و اعتماد, اما آنها نمی توانست در آنجا ماند و رونق بدون شایستگی خود را و هوش و چشم انداز.

آنها گرفته ام که اهرم و ایجاد برخی از خود نوآوری با جهان آنها ساخته شده و آزادی آنها به دست آمده است. کارتر بیشتر جلو رو با سرمایه گذاری از طریق Springhill سرگرمی و بدون وقفه. او را تبدیل به یک نام تجاری خود را به عنوان شما می توانید شنیدن صدای گوش خراش در HBO را پر از ستاره “مغازه.”

پل ترجیح به کار بیشتر در سایه ایجاد یک پایه که از مشتریان را گسترش فراتر از James’ بازی حرفه ای است.

Much has changed for LeBron James since 'The Decision.' (Photo by Larry Busacca/Getty Images for Estabrook Group)
بسیار تغییر کرده است برای LeBron James پس از ‘تصمیم گیری.’ (عکس توسط لری Busacca/گتی ایماژ برای Estabrook گروه)

جیمز البته از آغاز مدرسه خود را در شمال شرقی اوهایو است و به مراتب بیشتر مایل به شرکت در مسائل سیاسی بیشتر به تازگی همکاری با کارتر برای مبارزه با سرکوب رای دهندگان در جوامع است.

او موقعیت خود را به طور موثر کسب و کار ورزشکار این سمت از سحر و جادو جانسون.

آیا وجود اشتباه در طول راه ؟ قطعا اما این موارد اصلا تخفیف درهای تیم LeBron باز کرده با هم و از هم جدا. آنها نماد یک نسخه از رویای آمریکایی است که اغلب دست نیافتنی به نظر می رسید برای کسانی که با پوست سیاه و سفید.

مردم سیاه و سفید به مدت طولانی شناخته شده اثر خود را در فرهنگ از طریق ورزش و سرگرمی. اما مهم بود که برای توده ها به دیدن آن نوع از قدرت و نفوذ خود را از همه طرف و صادقانه به دیدن چهره های سیاه و سفید در خط مقدم.

James مدل می تواند تکرار توسط بسیاری از پایین خط است و می تواند خود را دستیابی پایدار حتی بیش از خود را در دادگاه بسکتبال تعالی است که او را در میان بزرگترین بازیکنان در تمام زمان.

جالب اینجاست که آن دورنت که به دنبال مدل تمرد و آزادی با امضای قرارداد با سلسله رزمندگان طلایی امور خارجه در سال 2016 پس از جیمز مهندسی تاریخی گشت با بیش از کسانی که رزمندگان در NBA Finals.

دورنت هر چند آن را در اینترنت و تلویزیون کابلی.

اگر وجود دارد یک درس آموخته از “تصمیم” این است که قدرت بهتر است خم به عنوان یک توهم و تجاری آن در زمان مناسب. این سخت است برای گفتن که آیا برخی از James’ حامیان شده اند در خط مقدم نژاد بحث در طول این زمان از ملی حساب به دلیل James اما گمان می تواند آنها نمی خواهید به در معرض خطر بودن در طرف مقابل از او و تیم خود را.

که شب از 10 سال پیش جیمز مطمئن بود از آنچه او می خواستم بگم اما ناراحت کننده با نحوه ارائه آن است.

در حال حاضر او و تیم خود را می دانم که هر زمان که آنها چیزی برای گفتن آنها را به گوش هر کس که آنها می خواهند حتی اگر جسارت می تواند مردم را ناراحت کننده است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>