قهوه ای به نظر می رسد به خارج از مناقصه برای Jadeveon Clowney

به نظر می رسد ما می توانیم عبور از قهوه ای کردن لیست از تیم های علاقه مند به عامل رایگان Jadeveon Clowney.

پس از براونز توافق به renegotiated قرارداد با Olivier Vernon, لیگ یک منبع گفت: PFT که کلیولند بعید است که همچنان به دنبال Clowney آنها قبلا نشان داده شده است علاقه به امضای.

تحت ورنون را قرارداد او مجموعه را به $15.25 میلیون بود اما غیر تضمین شده به این معنی است که قهوه می تواند برش ورنون پس از امضای Clowney. ورنون توافق برای قطع پرداخت اما در حال حاضر $10.75 میلیون دلار از 2020 پرداخت تضمین شده است بنابراین بدون شک او را به رفتن به فهرست. که احتمالا را ترک نمی کند هر اتاق برای Clowney.

این امکان وجود دارد که به قهوه ای می خواستم Clowney اما قیمت خود را بیش از حد بالا بود. آن را نیز ممکن است که قهوه ای بودند ابراز علاقه Clowney عمدتا به دلیل آنها می خواستند به فشار ورنون به مصرف قطع پرداخت.

بدون در نظر گرفتن Clowney را به فروشگاه خدمات خود را در جای دیگر. این اظهارات تیتان و Seahawks در میان تیم های دیگر است که نشان داده اند برخی از منافع در Clowney.

قهوه ای به نظر می رسد به خارج از مناقصه برای Jadeveon Clowney در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>