آرسنال رئیس Arteta ژولیده VAR نقش در Nketiah را با کارت قرمز

لندن (AFP) – آرسنال باکاری سانیا گفت که او را درک نمی کند VAR پس از نقش آن در کارت قرمز برای جوان توپچی ها به جلو ادی Nketiah را در روز سه شنبه 1-1 قرعه کشی با لستر.

Nketiah فرستاده شد ثانیه پس از آمدن در زمانی که او در اواخر پرتاب جیمز جاستین تلقی شد ارزش یک ارسال توسط داور کریس Kavanagh پس از او آمد به طرف زمین به نقد و بررسی این حادثه است.

“در سال گذشته من هرگز دیده می شود یک داور بررسی هر گونه تصاویر” Arteta گفت: آسمان ورزشی.

“من درک نمی کنم که قوانین است. اما من می توانید انجام دهید هیچ چیز در حال حاضر است.”

در ماه ژانویه این سال بازی حرفه ای مطابقت با مقامات محدود است که مدیریت نخبگان داوران گفت: داوران باید شروع به استفاده از pitchside مانیتور کارت قرمز تصمیم گیری که در آن احساس آنها باید نهایی می گویند.

پس از آن مشاوره ساوتهمپتون را موسی Djenepo بود قرمز زده توسط گراهام اسکات پس از او با استفاده از مانیتور به بررسی ناپاک در 1-0 شکست نیوکاسل در مارس 7.

Arteta احساس وجود نداشت قوام و لستر بازیکن باید فرستاده شده اند در اختتامیه دقیقه از نیمه اول.

“این می تواند یک کارت قرمز اما پس از آن لستر را به بازی با 10 مردان” گفت: Arteta.

“برای یک حادثه ای که بین 40 و 45 دقیقه آن را به یک کارت قرمز نیز هست.”

Arteta آخرین مدیر به سوال VAR با چلسی فرانک لمپارد اورتون, بارسلونا و خوزه مورینیو از تاتنهام خواستار بررسی قوانین در این فصل است.

قرعه کشی چپ لستر چهارم و هنوز هم در حال اجرا برای یک لیگ قهرمانان محل در حالی که آرسنال هفتم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>