که Greatests از همه زمان ؟


(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

که بز بز? بزرگترین greatests? پاسخ به این سوال که بزرگترین ورزشکار در تمام دوران ؟

قبل از ما می تواند تعیین بز بز ما باید روشن که آن بز هستند. بنابراین ما در خدمت یک تیم ورزشی خاص کارشناسان برای محدود کردن این زمینه است. و در حال حاضر ما در حال درخواست شما برای رای دادن.

هنگامی که شما انجام دهید این در ذهن نگه دارید: این غیر ممکن است برای مقایسه بازیکنان در دوره های مختلف. دخترک معصوم, اموزش مقابل ذرت ویلی یک استدلال دندان شکن. آنچه می تواند ما را در تلاش برای تعیین این است: کسی که خود را تحت سلطه مربوطه دوره بیشتر ؟

بنابراین در آن را داشته باشد. خود رای تعیین خواهد کرد یک رشته از 16 که از آن ما را تعیین خواهد کرد که این بز بز.

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

به عنوان MVPs نرم افزار کاسه سوابق و سوپر باول حلقه شمع تا آن را سخت به استدلال می کنند در برابر هر کسی اما تام برادی به عنوان بزرگترین NFL بازیکن در تمام دوران است. شاید برخی از تمایز میان “بزرگترین بازیکن” و “بزرگترین رزومه,” با توجه به خیلی از NFL موفقیت بر اینکه در وضعیت مناسب (و بردی شده است در یک باور نکردنی) اما چرا belabor نقطه ای که بردی رزومه ضربات هر کس دیگری میشه ؟ او بیشتر سوپر باول حلقه از هر بازیکن دیگر در NFL تاریخ است. او برای اولین بار برنده مسابقات قهرمانی در سن 24 و آخرین در 41 و آن را بعید است که هرگز همسان است. او یکی از پنج بازیکن با حداقل سه MVP جوایز گره خورده است و برای همه زمان ضبط با 14 Pro کاسه. و او هنوز هم با اضافه کردن به میراث او.

در مورد جری برنج

در هر لیست NFL را نشکن سوابق برنج نام ظاهر خواهد شد بسیاری از بار. او 208 حرفه ای touchdowns هستند 33 بیش از هر کس دیگری در NFL تاریخچه — کسی می توانست به نمره 12 touchdowns برای 18 مستقیم فصل به تصویب برنج. او 1,549 پذیرایی و 22,895 متری باور نکردنی هستند. تنها یک بازیکن دیگر بیش از 16,000 حرفه ای دریافت متری — لری فیتزجرالد, است که 5,812 متری پشت برنج. برنج را 22 touchdown پذیرایی در سال 1987 دوم هستند تمام وقت در یک فصل به Randy Moss’ 23 و برنج آن را در 12 بازی. در حال کلاچ اجرای معیارهای خود را? برنج تنها بازیکن با 200-حیاط دریافت بازی در سوپر باول تاریخ است. برنج تنها بازیکن برای گرفتن سه touchdowns در یک سوپر باول … و او آن را دو بار. او دارای سوپر باول سوابق حرفه ای در جلب متری و touchdowns. او 589 سوپر باول دریافت متری است که به مراتب فراتر از لین سوان در مقام دوم با 364. آیا ما در حال قضاوت در طول عمر تنها-فصل تسلط بزرگ بازی ها در پلی آف یا عملا هر دسته بندی, برنج, دور این زمینه است.

— فرانک شواب

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

دیگر بازیکن در تاریخ NBA شده است خیلی خوب برای مدت طولانی به عنوان LeBron James. حتی مایکل جردن. زمانی که همه گفته و انجام داده, LeBron می تواند به عنوان رتبه لیگ تمام زمان گلزن برجسته و سه در حرفه ای کمک می کند برای هر دو فصل به طور منظم و برگشتی. هیچ کس به خود اختصاص امتیاز بیشتر است و آن را سخت به این باور که هر کسی تا به حال خواهد شد. ترکیبی از نیروی عضلانی و مغز او به رهبری تیم خود را به هشت مستقیما نهایی — بیش از هر کسی از بیل راسل بوستون سلتیکز در غالب 10 تیم لیگ برتر از جمله ناراحتی از 73-پیروزی رزمندگان طلایی امور خارجه که به خوبی ممکن است تنها بزرگترین دستاورد در تاریخ NBA. و او هنوز انجام نگرفته است.

در مورد مایکل جردن

مایکل جردن خیلی خوب بود ادعای خود را به NBA بز تاج و تخت است که هنوز هم به دست آوردن شتاب تقریبا یک ربع قرن پس از بازنشستگی خود را از شیکاگو بولز به عنوان “آخرین رقص” مستند است به ما یادآوری چگونه به طور کامل او eviscerated لیگ. اردن رفت و شش-برای-شش هنگامی که عنوان شد در خط برنده Finals MVP در هر زمان. وی افزود: پنج منظم-فصل MVPs سه به ثمر رساند عناوین بیش از هر کس دیگری در تاریخچه و دفاعی بازیکن سال جایزه. اما هیچ مقدار از افتخارات و یا آمار به درستی می تواند محاسبه چقدر ترس اردن ترکیبی از مهارت ورزشی و اعتماد به نفس زده به مخالفان قلب زمانی که بازی اهمیت بسیاری است.

— بن رهربچ

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

در مورد شریل میلر

یک روز در دبیرستان Reggie Miller خانه آمد هیجان زده است که او به ثمر رساند 39 امتیاز. افسوس که نبود حتی برای خانواده اش که بعد. خواهر خود را نیز ایفا کرده است. او 105 به ثمر رساند. Cheryl میلر بود که غالب زنان بازیکن بسکتبال از قبل WNBA دوران کالیفرنیا تمام وقت منجر گلزن در دبیرستان و یک آمریکایی و دو بار قهرمان ملی در USC. رقابت به شدت بهبود یافته پس از میلر اوج اما او می شده اند یک ستاره در هر عصر است.

در مورد دیانا Taurasi

مسح دیانا Taurasi به عنوان بسکتبال زنان را در همه زمان بهترین بازیکن نیاز به توجه به دو پرسش: آیا او انجام شده ترین بازیکن WNBA عصر? و آیا او در مقایسه مطلوب در برابر آیکون های گذشته که تحت سلطه کمتر رقابتی دوره? در هر دو مورد پاسخ این است که بله. Taurasi است WNBA تمام زمان گلزن پیشرو پویا ترین بازیساز و بی چون و چرای “ملکه کلاچ.” درخواست Taurasi را از همسالان آنها که می خواهید به توپ با بازی حلق آویز در تعادل و نام او می آید تا اغلب. بزرگتر لحظه بهتر از او بازی می کند.

— جف آیزنبرگ

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

در مورد ذرت ویلی

ذرت ویلی بود که جلوتر از زمان خود. به عنوان بیس بال بدست قوی تر و دقیق تر و بیشتر در عشق با “پنج ابزار بازیکنان” — آنچه که ما واقعا مشتاق است ذرت ویلی. ذرت برای اولین بار بود پنج ابزار بازیکن و هنوز هم بهترین پنج ابزار بازیکن. او تمجید شما می خواهم انتظار برای یک بز گفتگو. او ضربه 660 homers (پنجم تمام وقت) به پایان رسید کار خود را با یک .302 طور متوسط پنبه حلاجی شده بود همه ستاره های باور نکردنی 19 مستقیم سال موفق به کسب 12 طلا و دستکش و البته یک Hall of Famer. قرار داده و او می تواند آن را تمام انجام در میدان بیس بال. برای همه یک میله Trouts و Griffeys که در دهه های بعد هیچ کس قادر به قرار دادن با هم یک شغل است که مسابقات ذرت’.

— مایک Oz

این مورد برای کودک اموزش

چرا کودک اموزش بیس بز ؟ اجازه دهید آن را این راه: برای هر ورزشکار دیگر در این سری شما می توانید می گویند که او “به کودک اموزش خود” و شما می خواهم که یک مورد خوب بدون نوشتن کلمه ای دیگر. اما از آنجایی که ما فضا: بیش از هشت دهه پس از آخرین صفحه ظاهر اموزش هنوز شغلی رهبر در دو بازی مهم ترین آمار: جنگ (182.5 بازی) و عملیات (1.1636). او سوم در صفحه اصلی اجرا می شود (714) دوم در RBI (2,214) و 10 در حرفه طور متوسط پنبه حلاجی شده (.342). و اگر شما می خواهید به تسلط در 1927, اموزش ضربه 60 خانه اجرا می شود — بیش از کل ارسال شده توسط 12 از 15 تیم دیگر. همچنین در اینجا چیزی است که همه در زمان اجرای صفحه اصلی لیست نگاه کرد و در پایان سال 1935 روت نهایی سال: 1. دخترک معصوم, اموزش – 714; 2. لو گریگ – 378; 3. Jimmie Foxx – 302; 4. راجرز هورنزبی – 300; 5. ال سیمونز – 256. آه و او برنده 94 بازی و متعلق به یک حرفه ای 2.28 دوران به عنوان یک پارچ.

— کوین Kaduk

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

این مورد برای Wayne Gretzky

این “یکی از بزرگ” متصلب 2,857 امتیاز در او 20 سال زندگی حرفه ای و خواهد خود NHL تمام وقت به ثمر رساند رکورد حتی اگر شما در زمان دور اهداف شغلی خود را (894) و تنها او کمک (1,963). نه زمان MVP, Gretzky شد تا درخشان او قادر به سایه انداختن بر روی سه مرد که در غیر این صورت باید بزرگ بز موارد: Gordie Howe بابی Orr و Mario Lemieux.

— کوین Kaduk

در مورد Mario Lemieux

بنابراین Wayne Gretzky است که به طور کلی اعداد در کنار او اما این را در نظر بگیرید: Mario Lemieux بازی 915 بازی های حرفه ای که حتی او را در بالای 250 در تاریخ NHL در عین حال او رتبه 11 تمام وقت در گل به ثمر رساند (690), 12th در کمک (1,033), هشتم در نقاط (1,723) و هفتم در اهداف ایجاد (649.71). در 12 فصل او و Gretzky همپوشانی او جای کسی را گرفتن شماره 99 با اهداف بیشتر و امتیاز در هر بازی. مسائل بازگشت و لنفوم هوچکين محدود خود بازی اما زمانی که او بر روی یخ او به عنوان خوب به عنوان هر کسی که تا کنون بود.

— جان پارکر

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

در مورد جک نیکلاس

جک نیکلاس ندارد یک پوستر از تایگر وودز در دیوار خود را در حال رشد است. که نه تنها آشکار تاریخی یقین آن را نشانه ای از آنچه نیکلاس بود برای رسیدن به. او صاحب گلف نهایی رکورد 18 رشته — و دوم به پایان رسید حیرت انگیز 19 بار. در دهه 1970 نیکلاس به پایان رسید در خارج از top 10 در فقط پنج نفر از 40 رشته. پنج. اگر شما نیاز به یک بازیکن به غرق شدن یک توپ به صرفه جویی در زندگی خود را, شما می خواهم را انتخاب کنید 2000-عصر ببر. اما اگر شما نیاز به یک بازیکن به برنده مسابقه شما می خواهم با جک نیکلاس هر زمان.

در مورد تایگر وودز

انتخاب بین جک و ببر است که تقریبا غیر ممکن است; در هر رتبه بندی آنها 1 و 1a. اما اگر ما در حال صحبت کردن در تسلط — و ما — پس از آن ببر کشش از 1999-2002 است بدون مقایسه. او برنده پنج شش رشته از جمله چهار در یک ردیف و هفت نفر از 11. او 82 PGA Tour برنده قرار داده و او را در یک کراوات برای اولین بار جلوتر از جک 73. فاصله بین دو کوچک است که با ببر در نزدیکی دهه از برخورد با آسیب.

— جی Busbee

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

در مورد عوايد

Sorenstam صرف 2000s تقریبا مطابق با تایگر وودز برنده-برای-پیروزی. او بازنشسته در سال 2008 پس از برنده 72 تور LPGA حوادث و یکی دیگر از 18 رویدادهای بین المللی. او ادعا می کند 10 رشته موفق به کسب بهترین بازیکن سال هشت بار و ثبت بالاترین میانگین فصلی در تور شش بار. او همچنین تنها زن گلف باز تا کنون به ساقه 59 در یک رویداد رسمی و 2003 — دو رشته, 11 مجموع برنده — همچنان یکی از بهترین فصل تا کنون وارد شده توسط هر گلف باز است.

این مورد برای کودک Didrikson Zaharias

ما باید خواستار این تمام ویژگی “این کودک از, بررسی سوالات” از آنجا که آن را دشوار است به آمده تا با هر کسی که می تواند مطابقت با دستاوردهای ورزشی از Didrikson Zaharias در سراسر چندین ورزشی: یک آمریکایی در بسکتبال سه بار مدال المپیک و تا به امروز تنها ورزشکار به مدال در پرتاب و پرش حوادث. و سپس او در زمان گلف که در آن او موفق به کسب 41 تور LPGA حوادث و 10 رشته. او همچنین کشیده گراند اسلم — هر سه موجود رشته — در سال 1950.

— جی Busbee

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

در مورد مسی

لیونل مسی هرگز برنده جام جهانی. اما بیش از 16 سال و شمارش او بدون شک افزایش یافته است بالا سابق بز (Pelé) که موفق به کسب سه. او را فتح لیگ قهرمانان اروپا چهار بار. او را تحت سلطه اسپانیا La Liga – و تحت سلطه کریستیانو رونالدو در این فرآیند است. هدف او-پلاس-کمک اعداد (1.15 در هر بازی) در حال مضحک بر خلاف هر چیزی در این بازی مدرن است تا کنون دیده ام. و او را از انجام تمام این فضل و نبوغ در اکثر دفاعی فکر دوران در فوتبال تاریخ است. او استعداد بی نظیر.

در مورد رونالدو

کریستیانو رونالدو هرگز برنده جام جهانی. اما او تا به برنده یک یورو و پنج لیگ قهرمانان تاج – بیش از هر بازیکن دیگر در قرن 21 است. او به ثمر رساند بیشتر حذفی-مرحله اهداف در جهان رقابتی ترین فوتبال رقابت بیش از هر بازیکن دیگر ، او وحشت چهار لیگ های مختلف و چپ بی شماری از نخبگان مدافعان درمانده ابتدا به عنوان زرق و برق دار جناح پس از آن به عنوان کشنده مهاجم هر تکرار از CR7 پرکار بی سابقه ای در راه است. او و مسی دو تا از بزرگترین بازیکنان تا کنون راه رفتن زمین. رونالدو بازی و رزومه های متنوع تر.

— هنری بوشنل

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

در مورد میا هام

میشل Akers این USWNT اولین ستاره, گل رز, بیشتر, بالاتر از همسالان خود بیش از هر کس دیگری در فوتبال زنان تاریخ است. اما میا هام افزایش فوق بیشتر برای یک دوره طولانی تر از زمان در بیش از یک راه. او به ثمر رساند 158 بین المللی اهداف (دوم تمام وقت مرد یا زن) و کمک در 144 (تمام وقت) در مسیر به دو جام جهانی و دو مدال طلا المپیک. شانزده سال پس از بازنشستگی هام هنوز یک نماد فرهنگی و هنوز هم – مسلما – فوتبال زنان را بز است.

در مورد مارتا

شش جام جهانی بازیکن از جوایز سال. سیزده باشگاه غنائم در سه قاره مختلف. بیشتر در جام جهانی اهداف و بیشتر اهداف باشگاه از هر زن دیگر ، چه چیز دیگری می تواند شما برای درخواست ؟ یک جام جهانی و یا المپیک تاج البته و مارتا ندارد یکی است. در حال حاضر که کاملا تقصیر او نیست. برزیل دهه غفلت برای فوتبال زنان sapped پشتیبانی در زمین و خارج از آن است. اگر مارتا بودند امریکایی او به خوبی ممکن است پنج عمده بین المللی عناوین و بی چون و چرای بز وضعیت. یکی می تواند استدلال می کنند که در واقع باعث می شود او را بی چون و چرای بز; که ما نباید مجازات او برای شکست در اطراف او. یکی همچنین می تواند اما استدلال می کنند که مشابه به گفته تام بردی خواهد بود فوتبال آمریکایی را بز حتی با صفر حلقه به جای شش.

— هنری بوشنل

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

این مورد برای Usain Bolt

در طول سه جداگانه بازی های المپیک سال 2008 پکن و 2012 لندن و 2016 ریو — Usain Bolt بود به معنای واقعی کلمه بی نظیر است. او موفق به کسب هشت مدال طلا در سراسر 100m, 200m و 4x100m رله حوادث; خود رله تیم محروم شد از دیگر 4x100m طلا از سال 2008 زمانی که یک عضو تیم آزمایش مثبت برای یک ماده ممنوع. اما او هرگز ضرب و شتم در مسیر در حال اجرا تا کنون جلوتر از هر کس دیگری که او حتی قادر به در وسط 100 متر با حداکثر سرعت دویدن به نوبه خود در اطراف و لبخند در رقابت خود را.

— جی Busbee

در مورد مایکل فلپس

مایکل فلپس است … نفس عمیق … موفق به کسب 28 مدال المپیک, 10 بیش از هر کس دیگری; جمع آوری 23 مدال طلا 14 بیش از هر کس دیگری کرده است و تنها غالب ترین بازی های المپیک تاریخ, برنده هشت مدال طلا در سال 2008; مجموعه 39 world records; تنظیم یک رکورد جهانی در 15 برنده مدال طلا در 30s. آه و او موفق به کسب 20 مدال المپیک از اوسین بولت.

— Pat Forde

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

این مورد برای محمد علی

مهم نیست که کدام نسخه از محمد علی شما انتخاب کنید — سریع و چالاک تقریبا غیر ممکن است-به-آمار-بوکسور جوانی خود و یا مکار ریگ مرد سخت است که پس از بیش از سه سال تبعید از ورزش خود — او دارای یک آرگومان به عنوان بزرگترین همه زمان خود را در ورزش است. علی برنده مدال طلای المپیک برگزار شد عنوان سنگین وزن در سه نوبت رفت 11-3 در برابر مخالفان که زخم های بین المللی بوکس از مشاهیر و شد بزرگترین ستاره ورزش تا به حال شناخته شده است. علی همیشه می گفت که او طرح خود را پس از شوگر ری رابینسون و معتقد است که رابینسون به بزرگترین بوکسور است که تا کنون زندگی می کردند. اگر آن را خوب به اندازه کافی برای او خوب است به اندازه کافی برای من. اما علی بسیار قوی در مورد خود را به عنوان بوکس را بز است.

در مورد قند ری رابینسون

شوگر ری رابینسون بزرگترین بوکسور از همه زمان. محمد علی گفت: خیلی. بنابراین Joe Lewis. پس از رفتن 85-0 به عنوان یک تازه کار رابینسون شروع کار حرفه ای خود را با 40 پیروزی متوالی. او از دست داد 10-دور تصمیم به Jake LaMotta, سپس رفت 88-0-2 با یکی هیچ مسابقه در کنار 91, حملات, قرار دادن حرفه خود را در 128-1-2 زمان او 30 سال است. او تا به حال 13 پیروزی بیش از بوکسورهای که در نهایت انتخاب شدند بین المللی بوکس از مشاهیر.

— کوین یولا

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

در مورد Jon Jones

Jon Jones است unarguably غالب ترین جنگنده MMA ورزش دیده می شود. او 26-1 و تنها از دست دادن در آمد رد صلاحیت بود که به اشتباه توسط داور. او 14-0 در UFC عنوان دعوا و ضرب و شتم شش سابق UFC قهرمانان و یک حاکم Bellator قهرمان.

این مورد برای Georges St-Pierre

Georges St-Pierre است که واقعا جنگنده که با قرار دادن این مخلوط را به مخلوط هنرهای رزمی است. او از یک کاراته پس زمینه شد درست رزمی مختلط هنرمند و توانمند کشتی گیر. او مبارزه همه از بزرگترین مخالفان عصر خود را و برنده خاورمیانه تقریبا در هر زمان. و پس از یک مدت زمان طولانی دور او آمد به ورزش او هنگامی که تحت سلطه نقل مکان کرد تا در یک کلاس و خفه کردن Michael Bisping به برنده دوم عنوان شده است.

— کوین یولا

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

این مورد برای Cristiane ‘سایبورگ’ Justino

“سایبورگ” تبدیل نرم افزار به عنوان یک جنگنده MMA در 19 سال و فرستاده شده توسط یک زانو نوار فقط در 1:46. اما این امر پس از آن بود بیش از 13 سال قبل از او از دست رفته دوباره به عنوان او غالب زنان جنگنده از زمان. او برنده 20 دعوا مستقیم, 18 توسط حذفی از جمله 10 در دور اول. او موفق به کسب عناوین جهان در Strikeforce, Invicta های UFC و Bellator و تنظیم یک استاندارد است که تعداد کمی از زنان که تا کنون رسیده است.

در مورد آماندا Nunes

آماندا Nunes بزرگترین زنان جنگنده مخلوط هنرهای رزمی در تمام دوران به دلیل فوق العاده ای در مشت قدرت تسلیم مهارت و برنده بیش از افسانه های این ورزش است. او نیاز به کمتر از یک دور به پایان cristoforetti, Cris “سایبورگ” Justino, Miesha Tate and Holly حلم و دارای یک جفت از پیروزی بر حاکم UFC زنان او قهرمان والنتینا شوچنکو.

— کوین یولا

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

در مورد راجر فدرر

راجر فدرر شش سال اجرا از 2004-09 باقی مانده unapproached در تسلط خود را در تاریخ تنیس مردان جهان شماره 1 برای 237 هفته متوالی (دوم بهترین است Jimmy Connors در 160); برنده 14 از 24 گراند اسلم; فینالیست در شش دیگران; اتمام حرفه ای گرند اسلم. در یک کشش او رسیده نهایی در 10 گرند اسلم حوادث و در 17 18. که کشش به تنهایی سمان او در این گفتگو از بزرگترین تا کنون. که او انباشته یک رکورد 20 گرند اسلم عناوین بازی در همان دوران به عنوان رافائل نادال و نواک جوکوویچ, Nos. 2 و 3 در گرند اسلم لیست تنها موجب افزایش فدرر رزومه.

در مورد نواک جوکوویچ

راجر فدرر دارای لبه در گرند اسلم پیروزی به علاوه هفته در شماره 1 اما نواک جوکوویچ در حال آمدن است. شش ماه بیشتر او را بگیرد فدرر هفته در شماره 1 و هنگامی که تنیس رزومه او را مورد علاقه در هر اسلم اما فرانسه. از سه در گفتگو برای بزرگترین مردان تنیس, بازیکن تمام دوران (جوکوویچ, فدرر و رافائل نادال) تنها یک برگزار شد هر چهار گرند اسلم عناوین در یک بار: جوکوویچ. آه و او یک حرفه ای 25-22 رکورد از جمله 4-1 لبه انتقاد را در مقابل فدرر.

— جی هارت

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

این مورد برای استفی گراف

عقل متعارف می گوید: سرنا ویلیامز بز از زنان تنیس. هدف تجزیه و تحلیل نشان میدهد این استفی گراف. ویلیامز تکمیل “سرنا اسلم” (برگزاری چهار عنوان عمده در یک بار بیش از دو سال); Graf تکمیل واقعی گرند اسلم (برنده هر چهار نفر در یک سال به علاوه طلای المپیک). سرنا بود در شماره 1 برای 319 هفته کل; Graf ایستاده بود وجود دارد برای 377. سرنا را برنده 72 مسابقات; Graf برنده 107. و پس از این مورد است که تحت سلطه مربوطه رقابت بیشتر: سرنا برنده 23 گراند اسلم برای گراف های 22 اما نیاز 58 تلاش می کند برای رسیدن به 22; Graf آن در 42 تلاش می کند. سرنا بهترین گرند اسلم کشش است 14 36; Graf است 20 از 36. و در حالی که سرنا برنده سه رشته در یک سال دو بار گراف آن را پنج بار.

— جی هارت

در مورد سرنا ویلیامز

سرنا ویلیامز شده است یک نیروی در مدار برای مدت طولانی است که حتی پس از رفتن را از طریق یک تهدید کننده زندگی زایمان از دست دادن در یک گرند اسلم نهایی در نظر گرفته شده است عظیم و ناامیدی. اما یک ربع قرن پس از اولین 23-زمان گرند اسلم برنده است که هنوز هم مورد علاقه در هر دوره از مسابقات در برابر بالا-و-comers نصف سن او. او بزرگترین بازیکن تمام دوران برای او موفقیت خود را در اواخر تسلط و تاثیر او تا به حال خاموش دادگاه از غلبه بر نگرش نژادپرستانه به قرار دادن بر روی صفحه نمایش این کهنه سیاست های تنیس به سادگی با پوشیدن یک دستکش.

— Cassandra Negley

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

در مورد Mario Andretti

بزرگترین مسابقه رانندگان خودرو هستند که بیشتر سازگار است. و به همین دلیل Mario Andretti بزرگترین در تمام دوران است. Andretti عالی بود در هر خودرو است که او شتافت. او برنده سه USAC قهرمانی 1967 دیتونا 500 سال 1969 Indianapolis 500 سال 1978 فرمول 1 قهرمانی جهان و 1984 سبد خرید عنوان شده است. تیم خود را نیز به پایان رسید دوم در کلاس در سال 1995 24 Hours of Le Mans زمانی که Andretti شد 55.

در مورد لوئیس همیلتون

بر خلاف Mario Andretti, Hamilton نشده تبدیل به یک صلیب-نظم و انضباط سوپراستار. عظمت خود را در انواع مختلف ماشین ها و سری است که به سادگی ناشناخته است. اما ما نمی دانیم که همیلتون بزرگترین راننده فرمول 1. و فرمول 1 است که این سری از مسابقه های بالا در جهان است. او برنده بیش از یک سوم از فرمول 1 شروع می شود — 84 پیروزی در 251 نژادها و گرفته شده از پنج شش قهرمانی. و شش بار قهرمان جهان مورد علاقه را به نفع خود 2020 عنوان. هفتم عنوان خواهد کراوات همیلتون با مایکل شوماخر برای بیشتر از همه زمان و هفت برنده خواهد کراوات شوماخر ترین جایزه بزرگ برنده تمام دوران است.

— نیک Bromberg

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر