شده است وجود دارد یک الگوی در سال های اخیر در NFL که در آن بزرگ بعدی کارفرمایی مقابله تمایل دارد به یک ذره پول بیشتر از یکی از آخرین.

آن را عادلانه می گویند که روند فقط به یک دست انداز در جاده ها زیر پاتریک Mahomes’ ذهن خم 10-year, $450 میلیون تمدید قرارداد از طریق 2031 فصل است.

تمام احترام به Dallas Cowboys’ Dak پرسکات یا Houston Texans’ Deshaun واتسون, اما هیچ کارفرمایی در هر زمان به زودی به احتمال زیاد برای دریافت هر چیزی به عنوان عجیب و یا کاملا با دامنه به عنوان روسای’ مقابله با Mahomes فقط.

این یکی به احتمال زیاد به سینه نمودار در حالی که برای. این بدان معنا نیست که آن را به احتمال زیاد نمی خواهد که یک اثر در چه پرسکات در نهایت موجب خواهد شد.

وضعیت خود را بیشتر و فوری تر از واتسون که برنامه ریزی شده است به صورت رایگان آژانس پس از این فصل است. پرسکات شده است وضع با حق رای دادن برچسب و او و تیم باید کار چیزی از قبل از جولای 15 قبل از بسته شدن پنجره برای این سال است.

پرسکات عامل تاد فرانسه تقریبا مطمئنا می داند که مشتری خود را گرفتن نیست Mahomes پول است. این بدان معنی نیست که فرانسه نمی توانید استفاده کنید که به عنوان یک اهرم برای یک قرارداد برای پرسکات.

Dak Prescott won't get Patrick Mahomes money, but Mahomes' extension could help leverage in the contract standoff against the Dallas Cowboys. (Photo by Patrick Smith/Getty Images)
Dak پرسکات نمی پاتریک Mahomes اما Mahomes’ فرمت می تواند کمک اهرم در قرارداد بست در برابر دالاس کابوی ها. (عکس از پاتریک اسمیت/گتی ایماژ)

ظهر مسائل …

ده سال قرارداد استفاده می شود به یک چیزی از گذشته. درو Bledsoe, Daunte culpepper در و مایکل جکسون پس از امضا معاملات است که طول آن بود که یک نسل پیش.

این فرض از بازیکن/agent دیدگاه است که دیگر این معامله بیشتر احتمال دارد آن است که در نهایت مقرون به صرفه — خروج پول در جدول دیگر قرارداد می رود.

با Mahomes قرارداد این نیست احتمال زیاد به پایان رسید تا به عنوان برخی از احساس خوب, زادگاه تخفیف. و آن را به عنوان مربوط به پرسکات او و فرانسه به دنبال یک معامله کوتاه تر شبیه به اخیر QB پسوند. کارسون Wentz ($128 میلیون فرمت $107.97 میلیون تضمین شده) جارد Goff ($134 میلیون فرمت $110 میلیون تضمین شده) و راسل ویلسون (140 میلیون دلار فرمت 107 میلیون دلار تضمین شده) همه به تازگی امضا چهار سال add-ons.

با توجه به یاهو ورزشی’ چارلز رابینسون فرانسه قبلا تبدیل پنج سال را از کابوی ها بود که “اساسا بهتر” از Goff معامله.

که اهرم گره خورده بود به این ایده که کابوی یک بار مجوف به حزقیال الیوت خواسته های به طوری که آنها البته نیاز به انجام همین کار را برای خود و کارفرمایی. در حال حاضر فرانسه و پرسکات بیشتر اهرم در Mahomes’ مقابله به ذکر پنجره به زودی به نزدیک است.

آنها ممکن است فکر کردن در امتداد خطوط همان Mahomes در طول. اگر بن بست ثابت می کند هر چیزی, آن است که تنش بالاتر است بین پرسکات و دالاس از آن است که با Mahomes و اشراف. و پرسکات می خواستم کوتاه تر معامله زیرا این بدان معناست که آن را یک سال دیگر نزدیک به هدف قرار دادن رایگان آژانس دوباره.

… اما آیا پول

با فرض اینکه فرانسه و پرسکات نیست محوری را از خود کوتاه-مقابله استراتژی هر فرمت با دالاس تقریبا به طور قطع خواهد شد که به حول و دستمزد به طور متوسط در هر سال و تضمین می کند.

شروع با عنصر سابق پرسکات حق شرکت در مناقصه را تضمین کند او یک سال حقوق و دستمزد به ارزش $31.4 میلیون برای سال 2020 فرض کنید یک قرارداد جدید قبل از جولای 15 جایگزین آن است. فرض کنیم که این طبقه برای هر سال به طور متوسط.

معاملات برای Wentz (32 میلیون دلار در هر سال) Goff ($33.5 میلیون نفر در هر سال) و ویلسون ($35 میلیون نفر در هر سال) ایجاد وسط محدوده برای هر سال به طور متوسط.

آن را ایمن می گویند که پرسکات و فرانسه نمی تواند درخواست برای Mahomes’ در هر فصل حقوق و دستمزد بدون جری جونز حلق آویز کردن بر روی آنها. اما یک معامله در شمال چه Wilson دریافت شده در هر سال به علاوه کمی دست انداز زیر Mahomes, اخبار, است که مناسب برای درخواست عامل است.

همانطور که برای تضمین بخشی دو طرف هنوز بیشتر احتمال دارد برای پایان دادن به نزدیک به Wentz-Goff-ویلسون مدل از هر Mahomes تضمین خواهد شد به عنوان بخشی از قرارداد به ارزش یک گزارش $450 میلیون. هنوز هم درصد تضمین شده پول — به علاوه هر هوشمندانه ساختار — می تواند تحت تاثیر قرار پرسکات مذاکرات است.

ما در حال ورود به آبهای ناشناخته در اینجا با امکان کوتاه (یا لغو) 2020 NFL فصل و حتی اگر آنها در بازی وجود دارد برخی به لیگ درآمد رسید.

از این رو حقوق و دستمزد کلاه — که در جریان بوده است تا حدود 10 میلیون نفر در هر تیم در هر سال در چند سال گذشته — می تواند به پایین در سال آینده یا چند سال اگر لیگ گسترش مالی آمار بیش از یک دوره طولانی تر است.

خط پایین برای Dak کاوبوی

این Mahomes مقابله رها کردن زمانی که آن را به احتمال زیاد صدمه دیده کابوی ها و کمک پرسکات.

حتی اگر پرسکات به پایان می رسد تا گرفتن نیست به چه Mahomes خواهد شد قطعا آن را تغییر پارامترهای مالی در لیگ برتر مهم ترین موقعیت.

که اهرم برای پرسکات حتی اگر دو قرارداد را تا پایان به دنبال اساسا متفاوت است. این تردید که کابوی می توانید متقاعد کردن پرسکات برای اضافه کردن یک سال خود را بر روی مقابله با منطق خوب, هی, آن را هنوز هم نیمی از زمانی که Mahomes’ قرارداد! فرانسه به احتمال زیاد می توانید نگه دارید جونز’ پا به آتش که یکی حتی اگر آن هزینه های او را به چند دلار در موقت.

کابوی ها و پرسکات شده چند بار در مذاکرات منجر به در حال حاضر. و شما باید به جای تعجب که آیا دالاس نمی پشیمانی نمی آیند تا یک کمی اندکی در پیشنهاد خود به پرسکات در سپتامبر گذشته نقطه که در آن آنها قبلا به نظر می رسد نزدیک به یک معامله.

قیمت به نظر می رسد رفته اند تا پس از آن و در ساعت به نظر می رسد تیک تاک کمی سریعتر در حال حاضر.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی