LeBron تلاش برای حلقه چهارم ممکن است در حال حاضر و یا هرگز

برای بهتر یا بدتر NBA جعل جلوتر با آن برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد 2019-20 فصل در پایان ماه در اورلاندو ، بیش از دو هفته آینده به عنوان تیم گزارش به والت دیزنی جهان برای اردوگاه های آموزشی ما شیرجه رفتن عمیق به تصویر بزرگ بسکتبال سوالات باقی مانده پاسخ داده شود در حال حاضر و اکتبر.

[تاریخچه مختصری از کجا NBA سمت چپ خاموش و آنچه در آن به معنی برای قریب الوقوع بازگشت]

لس آنجلس لیکرز انتظارات بیش از حد از طریق اولین 63 بازی های این فصل به طور منظم. آن هم درد نکنه که شاگرد مربی Frank Vogel wrested تولید و شیمی از اول زمان مدیر کلی غارت Pelinka را ragtag مجموعه ای از حمایت از اعضای بازیگران, اما آن را به عنوان نظر می رسد همه آنها واقعا نیاز بود LeBron James و آنتونی دیویس بازی مانند ستاره های بزرگ به عنوان یک مدعی قهرمانی.

به نظر می رسد آشکار در نگاه به گذشته است که لیکرز را وارد کنید برگشتی به عنوان کنفرانس غرب شماره 1 دانه, اما وجود دارد هیچ تضمینی هر یک از این خواهد کار بسیار یکپارچه است. همه قرار می دهد که فشار زیادی بر روی آنها برای به حداکثر رساندن این کمپین به دلیل آن را به خوبی ممکن LeBron آخرین و بهترین شانس در یک عنوان.

جیمز به نوبه خود 36 سال بعد از این سال دو سال بزرگتر از مایکل جردن بود که در آغاز خود را “آخرین رقص” شود. از جمله برگشتی جیمز نزدیک است 60,000 حرفه دقیقه یک رقم تنها تحت الشعاع توسط Kareem Abdul-Jabbar و کارل مالون در تاریخ NBA. اعطا جیمز هنوز هم بازی در یک MVP سطح اما هر فصل جدید با آن حمل کمتر اطمینان از عملکرد پایدار و سلامت.

جیمز یکی از 27 بازیکن که بیش از 2000 دقیقه از طریق سه چهارم از این فصل است. داده چقدر اعمال در آن زمان به آسانسور لیکرز به بالا دانه آن را در حال حاضر رفتن به یک اقدام تاریخی و تلاش برای حفظ این سرعت را از طریق چهار حذفی دور. چه شانس او می تواند حمل آن به جلو در طول یک فصل دیگر به خصوص یکی است که میله میله به شروع به زودی پس از این یکی به پایان می رسد ؟

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

یکی از مزایای چند از NBA تمدید این فرصت برای دیدن کامل استراحت LeBron James در پلی آف. جلوگیری از آسیب عمده احتمال کمی وجود دارد که جیمز می شود یکی دیگر از پنج ماه از فشار بسکتبال برای احیای بدن خود را در آماده سازی برای مسابقات پلی آف. (هرگز به ذهن این واقعیت جیمز بود که آینده خود را اول حذفی-کمتر از تابستان در 15 سال است.) اگر تا کنون پیری سوپراستار بودند به ضرب و شتم پدر در زمان نهایی آن خواهد بود او در حال حاضر تا زمانی NBA نگه می دارد و تهدید سلامت از COVID-19 در خلیج.

بهترین استدلال که لیکرز را می توانید در ادامه رقیب به این درجه در فصل آینده زمانی که جیمز خواهد بود در سوم از قرارداد چهار ساله است که ویژگی های یک بازیکن گزینه برای 2021-22 است که آنها نیز به رخ کشیدن 27-ساله آنتونی دیویس. هفت-زمان-ستاره متعالی ستاره که باید قادر به headlining عنوان تیم حتی اگر او تنها یک سری حذفی پیروزی را به نام خود قبل از پیوستن جیمز در L. A.

Anthony Davis and LeBron James will enter the playoffs as a No. 1 seed in their first season together. (Jevone Moore/Icon Sportswire via Getty Images)
آنتونی دیویس و LeBron James وارد خواهد شد برگشتی به عنوان یک ردیف 1 دانه در اول فصل با هم. (Jevone مور/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

شده است وجود دارد هیچ نشانه ای Davis برنامه ای برای ترک در رایگان آژانس حتی اگر او ضربه زد چشم در زادگاه خود شیکاگو بولز در اوایل این فصل پس از L. A. باید یکی دیگر از افسانه ای بزرگ مرد قفل دراز مدت یک بار خود را حداکثر قرارداد ارائه بازدید چانه زنی جدول در اواسط ماه اکتبر. آیا دیویس خواهد بود به عنوان با دوام به عنوان لیکرز پیشینیان شکیل اونیل و Abdul-Jabbar بودند در L. A. قبل از او یکی دیگر از سوال است.

این تنها سومین بار در هشت سال فعالیت حرفه ای Davis, بازی های برگزار شده بیش از 85 درصد از تیم خود را به بازی و حتی در این فصل او از دست رفته زمان با شانه مچ پا و پشت زانو و بیماری. او بیش از حد است که احتمالا استراحت و سالم وارد کردن کشش اجرا شود. اگر شما از بانکی در لیکرز با بهره گیری از شبیه قهرمانی شانس سال آینده شما نیز بانکی در هر دو و جیمز دیویس بودن 100 درصد است.

حتی با فرض سلامت نیز وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد این کار می کند تا یکپارچه دوباره. نیمی از لیکرز’ انتظار حذفی فهرست می توانید پس از ترک این فصل از جمله جانباز چرخش بازیکنان Dwight Howard, Rajon Rondo, JaVale مک گی و Markieff موریس. ما را ببینید که چقدر لیکرز دست Avery Bradley استارت که تصمیم گرفتند از فصل را راه اندازی مجدد خواهد شد و همچنین یک عامل آزاد در فصل پایان.

مطمئن Pelinka می توانید قطعه با هم دیگر چیز درهم و برهم از بازیکنان که مایل به بازی با جیمز در یک عنوان مدعی اما چه کسی می داند اگر وگل می توانید تکرار این آزمایش شیمی. هیچ سوالی در این سال لیکرز توسعه یک پیوند عمیق در پی کوبه برایانت مرگ و تجربه خود را در چین.

تقریبا تمامیت لیکرز’ حقوق و دستمزد کلاه در فصل آینده خواهد بود در اسارت جیمز دیویس, Danny سبز و Kentavious کالدول-پاپ دومی دو تا از آنها Pelinka امضا به فضا کلاه زمانی که پیشنهاد خود را به فریب Kawhi Leonard شکست خورده است. که به معنی دوم سال جلو دفتر شات-تماس گیرنده را با پر کردن خود فهرستی با حقوق و دستمزد کلاه استثنا و حداقل قرارداد در یک نازا رایگان-بازار. حتی اگر آنها را اجرا همان فهرستی از پشت, سبز, Caldwell-پاپ و برادلی — تیم سه پرکار ترین 3-نقطه اکشن به نام LeBron — بالا-واريانس بازیکنان که تمام آمار در نمرات بالا از راه دور با هم در این سال است.

لیکرز هیچ تجارت دارایی و تقریبا هیچ فرصتی برای توسعه است. تاسیس جانبازان بسیاری از آنها در کاهش را تشکیل می دهند بسیاری از چرخش. شمارش یک جهش از کایل Kuzma, Alex کاروسو و/یا تلن هورتون-تاکر قابل توجهی به اندازه کافی برای بهبود خود را به عنوان شانس ماموریت یک احمق است.

Kuzma به حال مقدار کمی را در بازار تجارت این فصل و باید حتی کمتر از سال آینده هنگامی که او فرمان می توانید یک افزایش در سال 2021 محدود رایگان آژانس. او تنها لیکرز در دور اول انتخاب و در فهرست او در یک تجارت است که هزینه آنها, سابق, شماره 2 به طور کلی انتخاب و 2019 All-Star d’angelo راسل. چهار میدارد دور اول از همه برخورد در دیویس تجارت, و آنها نمی توانند معامله دیگری دور اول انتخاب کنید تا 2026. آنها 29 را انتخاب کنید در این سال در پیش نویس است. هورتون-تاکر تنها دیگر لیکرز پیش نویس انتخاب کنید از هر نوع در فهرست و آنها را مجبور دوم-طفیلی به تجارت تا 2023.

در اصل لیکرز نیاز و جیمز دیویس به تکرار به عنوان تیم اول همه NBA نیروهای فصل آینده در حالی که هر کس در اطراف آنها انجام می دهد در همان سطح بالا است که آنها را بر 64 برنده سرعت در این فصل همه بدون آسیب جدی وارد برگشتی با یک مقایسه شات در 2021 عنوان. و اگر آنها شکست خود را در مسابقات قهرمانی تلاش در اورلاندو بهترین شانس خود را به روز رسانی می آید با یک سطح میانی ،

به عبارت دیگر این LeBron James’ آخرین و بهترین شانس برای برنده شدن یک حلقه چهارم در نخست خود را.

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در [email protected] و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>