لس آنجلس (AP) — JR Smith آماده نیست برای قرار دادن خود در 15 سال NBA حرفه ای هنگامی که او را ترک کلیولند کاوالیرز در اواخر 2018 و متعاقب آن 20 ماه نمی شد بسیار سرگرم کننده برای جانبازان تیرانداز.

“من را از طریق رفت بسیار افسرده دولت برای یک مدت زمان طولانی” اسمیت روز دوشنبه گفت:. “من بزرگ تصویری, پرنیان (اما) من حتی بازی (NBA) 2K کنه. من نمی خواهم به حلقه من نمی خواهم به کار کردن من نمی خواهم به بازی 2K, من نمی خواهم هر چیزی را با بسکتبال است.”

با تشکر از تماس از لس آنجلس لیکرز اسمیت دیگری شوت در بسکتبال بزرگترین مرحله. او عضو کنفرانس غرب رهبران برای تمرینات هفته گذشته قبل از آنها سر به فلوریدا برای نتیجه گیری از NBA فصل است.

34-در سال اسمیت اضافه شده به فهرست زیرا لیکرز استارت Avery Bradley کاهش یافته است به بازگشت برای بقیه فصل با استناد به نگرانی های خانواده. لیکرز نیاز به یک عمق جایگزینی است که می تواند بلافاصله مناسب در کنار LeBron James در حالی که بازی جامد بال دفاع ارائه 3-نقطه تهدید و امین به سرعت به عنوان یک هم تیمی.

هیچ کس در سال های اخیر تاریخ NBA متناسب با آن شغل توضیحات بیشتر کاملا از اسمیت که به چهار NBA نهایی و برنده 2016 عنوان در حالی که بازی در کنار جیمز در کلیولند. شناخته شده برای خود را جوشان رفتار و خاموش دادگاه اسمیت بود به عقب بر گردیم در نشان می دهد.

“من رفته بود در حالی که” اسمیت گفت. “کسی شدن است که در اطراف لیگ عمدتا برای بسیاری از بزرگسالان خود زندگی وقتی که از شما گرفته شده آن هم از نوع به شما می دهد که شوک فرهنگی. شما به وضوح درک نمی کنند آنچه از دست داده اید, تا زمانی که آن را رفته است. من فقط می خواهم به قدر لحظه های تو را برای آنچه در آن است و این که آیا آن را در سال آینده و یا هرگز دوباره من فقط می خواهید برای لذت بردن از هر لحظه ممکن است که دریافت می کنم.”

اسمیت سعی کردن برای لیکرز در ماه فوریه زمانی که آنها تا به حال یکی دیگر از نقطه فهرستی در دسترس است اما این تیم را انتخاب کهنه Dion پیشخدمت که برای حافظه. پیشخدمت هرگز برای بازی با لس آنجلس قبل از فصل متوقف شد و در حال حاضر هر دو جانبازان رهبری به اورلاندو با لیکرز.

مربی Frank Vogel تحت تاثیر قرار گرفته بود توسط راه اسمیت نگه داشته و خود را در شکل با وجود اینکه بدون یک تیم برای یک دوره طولانی.

“من فکر می کنم این است که واقعا یک داستان بزرگ” Vogel گفت. “هنگامی که شما در نگاه یک مرد که به طور بالقوه می تواند از این لیگ شد و یک نویسنده در یک فینال تیم چند سال به عقب یک قهرمان برای او به پشتکار برای اقامت آماده و به خود این فرصت را من فکر می کنم به تقدیر می شود.”

آن را خیلی زود به بگویید که آیا اسمیت را دریافت کنید قابل توجه زمان پخش پشت Kentavious کالدول-پاپ و الکس کاروسو که به احتمال زیاد به پر کردن اکثریت برادلی دقیقه است.

اما اسمیت خاص مجموعه ای از مهارت های است که دقیقا چه لیکرز به دنبال – به خصوص حرفه خود 37.3% تیراندازی در 3-اشاره گر. با جیمز راه اندازی آنتونی دیویس به عنوان اصلی خود را به ثمر رساند گزینه لیکرز باید مقدار زیادی از فرصت ها به خوبی فاصله بورس به باز کردن به نظر می رسد.

“هی او نام مستعار ‘صدای فش فش’ به یک دلیل درست است؟” وگل گفت: اسمیت. “او یک شات ساز بزرگ-زمان شات ساز است. من فکر می کنم او واقعا به ما کمک کند.”

اسمیت نیز غیر آشنا با جیمز و او می داند چه زمانی که LeBron رقابت پذیری رمپ در postseason. اسمیت و جیمز با هم برای سال در NBA را در سخت ترین شرایط و در این زمان آنها نمی خواهد که به صورت طلایی رزمندگان امور خارجه.

“وجود دارد که مردم در حال رفتن به می دانم که چگونه به مقابله با آن” اسمیت گفت: James’ رقابت است. “این می آید در راه اشتباه و گاهی اوقات شما نیاز دارید که پل به عنوان یک بازیکن قادر به رفتن به بازیکن بعدی می شود و مانند” گوش دادن آن چیز شخصی است. (این مورد) که در سمت راست بود که اشتباه بود.’ آن را فقط به یک تعادل خوب, من فکر می کنم بین خودم و او را چرا که او می داند که فقط به عنوان به خوبی او می تواند چالش هر کسی دیگری و من او را به چالش و بالعکس.”

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP-NBA

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی