خوزه مورینیو به وجد در ‘زیبا’ درگیری بین Hugo Lloris و پسر Heung-حداقل


Tottenham Hotspur's French goalkeeper Hugo Lloris (L) and Tottenham Hotspur's South Korean striker Son Heung-Min arrive on the pitch for the second half during the English Premier League football match between Tottenham Hotspur and Everton at Tottenham Hotspur - Sky Sports
تاتنهام فرانسه دروازه بان Hugo Lloris (L) و تاتنهام را در کره جنوبی مهاجم Son Heung-حداقل می رسند در زمین برای نیمه دوم در لیگ برتر مسابقه فوتبال بین تاتنهام و اورتون در Tottenham Hotspur – Sky Sports

خوزه مورینیو توصیف درگیری میان Son Heung-حداقل و Hugo Lloris به عنوان “زیبا” و گفت که او بازیکنان خود گفت او خوشحال بود با فوق العاده, حادثه است.

Lloris به تاتنهام کاپیتان مواجه پسر روی زمین در نیمی از زمان خود را یکنواخت و خسته کننده پیروزی بر اورتون به دلیل اعتقاد او به جلو بود و قرار نیست در مورد کار دفاعی در لحظات پایانی نیمه اول.

این جفت ارز بود از هم جدا شده توسط آنها تیمی قبل از ساخت راه خود را به پایین تونل اگر چه مورینیو گفت که آنها “در آغوش گرفتن یکدیگر” در زمان او رسیده بود اتاق پانسمان.

مورینیو به شدت به انتقاد از بازیکنان خود را در پس خود را شکست شفیلد یونایتد در هفته گذشته و او گفت که او تا به حال از آنها خواست تا بیشتر خواستار از هر یک از دیگر.

“است” مورینیو گفت: از برخورد. “احتمالا آن را یک نتیجه از جلسات ما. اگر شما می خواهید به سرزنش کسی که آن را به من.

“از آنجا که من انتقادی از پسران من هستند زیرا نه – به نظر من – بحرانی به اندازه کافی با خود با هر یک از دیگر. من از آنها خواست به بیشتر خواستار. من از آنها خواست به تقاضای بیشتر از دیگران است.

“این چیزی است که بسیار مهم برای این تیم به رشد است. برای این تیم به رشد شما نیاز به تقاضا از یکدیگر می شود و شخصیت های قوی. من واقعا خوشحال است.”

پرسید: چه باعث شده بود تا بازیکنان به گرد هم می آیند تا با عصبانیت مورینیو افزود: “هوگو فکر می کردم که در آن دقیقه از بازی حمله بازیکنان باید کمی بیشتر. زمانی که من وارد نیمه وقت من می خواستم مطمئن شوید که بازیکنان درک من بسیار خوشحال بود ، زمانی که من به آنها گفتم که آنها متوجه چیزی اشتباه وجود دارد.

لیگ برتر بالای 12

“یک تیم از پسران خوب تنها چیزی که آنها می توانند برنده بازی جوانمردانه جام, چیزی است که من هرگز برنده هستم و نه علاقه مند به در برد. شما نیاز به برخی از شخصیت شما نیاز به رشد تا نظر خود را در ذهنیت و ثبات است.

“من نمی خواهم یک تیم بدون ارتباط و بدون خواستار از یکدیگر و بدون بحرانی ، آنچه اتفاق افتاده احتمالا باید اتفاق نمی افتد وجود دارد [در زمین]. این باید اتفاق می افتد فقط در داخل اتاق پانسمان. من تیم من برنده تیم ما تا به حال دعوا بزرگ در این تیم است.”

یک گل به خودی توسط اورتون مدافع مایکل کین آورده مورینیو او 200 لیگ برتر پیروزی نقل مکان کرد و تاتنهام به هشتم, یک محل و یک نقطه در پشت رقبای آرسنال پیش از دربی شمال لندن در روز یکشنبه.

“هنگامی که شما مربی سه نفر از بهترین باشگاه ها در انگلستان شما شانس بیشتری برای رسیدن به آن [عطف] گفت:” سابق چلسی و منچستر یونایتد مدیر.

Lloris بخشی از اصرار وجود دارد “بدون مشکل” بین او و پسر. “آن فقط متعلق به رختکن – خارج شما می توانید می گویند آنچه شما می خواهید,” او گفت:. “چه اتفاقی بین من و پسرم بخشی از فوتبال گاهی اوقات. را بدون مشکل وجود دارد. در پایان بازی شما می توانید ببینید ما بیش از شاد.”

شکست مشخص شده یک شکست اورتون در تعقیب خود را از فوتبال اروپا. “ما نیاز به نگه داشتن مبارزه” گفت: مدیر کارلو آنچلوتی. “این رویایی است که هنوز هم وجود دارد برای رفتن به اروپا است. ما هنوز هم وجود دارد. ما باید به مبارزه تا پایان. هیچ چیز از دست داده است. ما باید همچنان نگه داشتن ما مبارزه با روح.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>