منحصر به فرد: کاری ایوانز ترس از زندگی خود در دوران بهبودی از جمجمه شکسته


Corry Evans after recovering from a fractured skull - Corry Evans
کاری ایوانز پس از دوره نقاهت بعد از یک جمجمه شکسته – کاری ایوانز

آن است که هنگامی که شما مطالعه X-ray از کاری ایوانز’ جمجمه که شما بهتر درک نیروی تاثیر آن پایدار و مقیاس آسیب او رنج می برد. تصاویر خود را خون آلود وحشیانه ای صورت – بینی تقسیم و چشمان تقریبا جوش بسته از طریق کبودی – خیلی وحشتناک و به طور خلاصه او را از چپ unrecognisable به سه مبهوت فرزندان جوان است. در عین حال X-ray را فراهم می کند یک اره منبت کاری اره مویی از خرابه های ناشی از اتفاقی بالا بوت به سر و در همان زمان یک یادآوری برای بلکبرن و ایرلند شمالی هافبک چگونه همه چیز بدتر شده است می تواند.

در این صورت از شما تعجب می کنم که چگونه همه چیز می توانست هر یک بدتر است. او با نیروی معادل کاشت کسی یک چکش به طور مستقیم بین چشمان او و جمجمه او در حال حاضر برگزار شد با هم توسط یک سری از صفحات تیتانیوم و یک پیچ و خم از تقریبا 50 پیچ. اما این وضعیت شده اند می تواند بسیار جدی تر و به عنوان Evans برگزار که تیره روز در Ewood پارک در ماه ژانویه در گرانول جزئیات آن را هنوز هم ممکن است شش ماه به تشخیص امداد در صدای او.

“با لوب فرونتال وجود دارد که دو لایه قبل از اینکه شما آمار مغز” ایوانز توضیح می دهد. “من خوش شانس بود – من فقط سوراخ لایه اول. وجود نوعی شکاف هوا بین لایه بعدی و سپس آن را به مغز خود را به طوری جراح گفت: من بسیار خوش شانس بود که من نمی پیرس لایه دوم از آنجا که مستقیما به مغز – قطعاتی از استخوان به وجود دارد و وجود یک خطر آسیب مغزی.”

فقط بیش از دو هفته پیش Evans ساخته شده خود را مدتها در انتظار بازگشت به عمل به ثمر رساند در بلکبرن را 3-1 پیروزی برابر بریستول سیتی و درآمد man-of-the-بازی جایزه. این نوع از احساس سرخوشی رایان میسون هرگز به تجربه دوباره. سیزده ماه بعد از شکستگی جمجمه او در یک بازی برای هال سیتی برابر چلسی در سال 2017, این هافبک مجبور شد به بازنشسته. میسون آسیب دیدگی شد و یکی از اولین چیزهایی که به صلیب ایوانز خاطر داشته باشید زمانی که سی تی اسکن در بیمارستان نشان داد شکسته لوب فرونتال. شکسته چشم-سوکت او تا به حال حدس زده در یک, شکستگی بینی, بیش از حد, اما جمجمه شکسته?

“وقتی شما می شنوید که شما فقط فکر می کنم بدترین. من نمی تواند کاملا به آن اعتقاد دارند” او به یاد می آورد. “‘حرفه ای انجام می شود, چگونه من می خواهم به عقب بر گردیم؟’ من می خواهم دیده می شود مشابه صدمات – رایان میسون در هال. آن به پایان رسید کار خود را در نهایت. به طوری که در سر من در شروع است.”

orry Evans of Blackburn Rovers during the Sky Bet Championship match between Blackburn Rovers and Bristol City - Getty Images
orry ایوانز از بلکبرن در طول Sky Bet Championship match بین بلکبرن و بریستول سیتی – Getty Images

اگر او صادق است و هر چند ایوانز می دانستم که چیزی درست نبود که او را دیدم همسرش لیزا زمزمه در گوش بلکبرن را با پزشکان در میان تکرار و اضطراب نگاه شوهرش بعد از او آورده شده است به اتاق درمان در Ewood پس از برخورد با پرستون شمالی پایان کاپیتان تام کلارک. آن را به حال شده است در یک کوره در رفته و شروع به محلی دربی و ایوانز به وضوح به یاد لحظه ای که او رفت و به سر توپ تنها به طور کامل توسط خاتم از کلارک بوت به عنوان حریف خود را تلاش برای قلاب توپ رو دور. “در نقطه شیرین به عنوان جراح به نام آن” ایوانز گفت. “تاثیر آن در هم شکسته من صورت مستقیم به دور است. آنها به من اکسیژن رو من در رختکن. من سر در سطل وجود دارد و فقط ریختن خون از بینی من است.”

ایوانز ” یاد مادر خود, سپیده دم, رفتن “واقعا آرام” اما لیزا بود بیشتر سرگرم توسط indent او خال خال در سر. آن را بعد از برخوردی که Evans,’ بینی شده بود به عقب رانده 2 سانتی متر به سر خود را. “جراح تشبیه نیروی آن را به ضربه با چکش یا بیس بال خفاش و یا حتی بودن در یک تصادف ماشین” ایوانز گفت.

که مختصر زمانی که Evans باقی مانده بود به تعجب که آیا در 29 خود را حرفه ای بود سخت بود به معده اما جراح, Dr David Richardson سریع برای کاستن از جمله نگرانی ها و احساس آرامش بعد از شنیدن او را به بازی دوباره گرفته بود. در عین حال وجود سختی لحظات هنوز هم آمده است که ایوانز به خانه بازگشت قبل از عمل جراحی و دیدم فرزندان – نام شهری در ایتالیا, 7, Ari 4 و Cleo 3 – برای اولین بار پس از آسیب.

“من راه می رفت از طریق درب جلو و بچه ها بودند مانند” وای خدا چه کسی است؟'” او گفت:. “من جوانترین تبدیل به جهنم همسر من و می خواستم چیدن همانطور که اگر به می گویند: “من نمی دانم این مرد’?”

Corry Evans - Corry Evans
کاری ایوانز – کاری ایوانز

این عملیات در Aintree بیمارستان دانشگاه به طول انجامید تقریبا شش ساعت. “آنها قطعه قطعه از یک گوش راست بر بالای سر من به گوش دیگر و پس از آن به طور موثر پوست کنده من صورت خاموش در سمت راست پایین به چشم من” ایوانز گفت. “من بسیاری از پیچ و صفحات فلزی در چهره من در حال حاضر و تا به حال 58 کالاهای اساسی در سراسر بالای سر من. آنها تا به حال برای رفع بینی من به عنوان به خوبی به طوری که آنها دوخته شده با اسپلينت تا داخل آن را به نگه داشتن همه چیز در جای خود است.”

در حالی که Evans چپ بود هیچ شکی نیست که جمجمه او را التیام زخم روان شد تا آنجا که هر چیز. “همیشه وجود دارد که شک و تردید در مورد رفتن یک توپ دوباره اما آن را بیشتر به دلیل تعداد دفعاتی که افراد می پرسند که سوال – آن را در سر خود را,” او گفت:. “واقعا چه کمک به کاستن ترس من بود وقتی که من رفتم برای دریافت کالاهای اساسی و بینی استفاده از آتل در مورد هشت هفته پس از عمل جراحی و فیزیوتراپی در بلکبرن اندی میچل خواسته جراح:” اگر کاری یک بوکسور بود و او تا به حال به مبارزه در چهار هفته بعدی را به شما توصیه می کنیم او می تواند?’

“جراح گفت:” آره خوب استخوان خواهد بود قوی تر از همیشه’. هنگامی که شما فکر می کنم در مورد چگونه بوکس وحشیانه می شود که بسیار اطمینان بخش را بشنود.”

به عنوان بودند پیامهای حمایت از ورزشکاران که از طریق تجربه های مشابه. خواندن مدافع تام مک اینتایر که با موفقیت بازگشت به بازی پس از درد و رنج جمجمه شکسته در سال 2018 شد برای اولین بار با او تماس بگیرید. ایوانز نیز رسیده به سام Ward, پس از نقل مکان کرد و در یک مصاحبه که در آن بریتانیا بازیکن هاکی صحبت در مورد او صورت شکستگی و ترک در نزدیکی کور در یک چشم پس از برخورد با یک توپ. “سام عالی بود, او به من گفت که چگونه او می خواهم آن مقابله کرد و چگونه او نزدیک شد و برگشت و با هدف رفتن به توکیو المپیک” ایوانز گفت.

اگر وجود دارد صعودی به مستند و فوتبال را تعلیق برای ایوانز این تحقق است که او فصل بود و نه بیش. این فقط یک شرم وجود دارد طرفداران در حال حاضر به توست بازگشت او در ماه گذشته. “آن درخشان بود به پشت در که زمین را,” او گفت:. “من فکر می کنم شما تبدیل شدن به خیلی بیشتر سپاسگزار.”

آن روز در برابر بریستول سیتی نمی تواند به طور کامل به برنامه ریزی ، ایوانز پایدار شکسته پا در طول بازی و هنگامی که دوباره می یابد خود را در کنار و خارج از بازی روز سه شنبه در کاردیف. “2020 احساس می کند مانند آن بوده است تا حدودی لعنت اما من در تلاش برای مثبت ماندن در مورد آن همه” او گفت:. پس از همه, او می داند که همه چیز می توانست بدتر است. بسیار بدتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر