حتی Stephen A. Smith, پیوستن ستاره NBA در انفجار اخلال در WNBA حباب امکانات

اکثریت WNBA وارد IMG آکادمی در فلوریدا در روز دوشنبه. آنچه آنها دریافتند زمانی که آنها وارد خانه جدید خود را affectionally به نام “wubble” برای چند ماه آینده دور از لوکس.

اولیه تصویری از یک اتاق رختشویی ساخته شده راه خود را از طریق توییتر و دست آورد توجه از بازیکنان NBA که به عنوان 100 مایل دورتر به دیزنی جهان به راه اندازی مجدد فصل خود را در واقعی حباب لوکس. و حتی ESPN صحبت سر Stephen A. Smith با اشاره به نگرانی های روز سه شنبه را “برای اولین بار” خواستار NBA مقابل دفتر به توجه.

اتاق رختشویي, ویدئو نشان می دهد که فقیر امکانات

آن آغاز شده با تصویری از یک اتاق رختشویی های کثیف و کف یک تله موش در بالای یک و دو با چهار پیچ به دیوار و لوازم آشغال در مورد.

لاس وگاس مطلب ستاره’ja ویلسون در پاسخ به آن گفت: او بود.

فیلم در همان موضوع نشان داد آنچه به نظر می رسد یک کرم روی زمین کنار تخت. و در نهایت یک عکس از غذا گزینه در خدمت برخی از بازیکنان که به نظر می رسد می خواهم به یک هم بزنید سرخ اما کاملا آن را وجود دارد. MLS نیز تا به حال مسائل اولیه بیش جعبه ناهار هنگامی که تیم رو به اورلاندو.

الکسا heel & toe charity, یک, کانکتیکات, خورشید گزارشگر با هارتفورد کورانت و مستند به برخی از نگرانی ها در یک صدای جیر جیر موضوع است که همچنین شامل بازیکنان emoji-تنها واکنش های. واشنگتن عرفا’ تیانا هاوکینز است وان که تخلیه نمی.

سیاتل طوفان ستاره سابق MVP Breanna استوارت مشترک در Instagram, داستان یک عکس نشان دادن آنچه که او گفت: در حال اشکال تله بین تشک و جعبه بهار. برخی از بازیکنان نیز دچار اشکالات تخت و “غیر قابل خوردن” غذا در هر Howard Megdal در آینده.

بازیکنان NBA سنج در WNBA تسهیلات

این ویدئو رو بازیکنان NBA از جمله جدیدترین NBA2K پوشش ورزشکار Damian Lillard و ممفیس گریزلیز ستاره Ja Morant به صدای سنج ایجاد کردن در آن.

همانطور که ما قبل از نوشته معنادار وجود دارد اختلاف بین WNBA حباب تسهیلات و که از بازیکنان NBA. ستاره WNBA هنوز راه طولانی برای رفتن از چند اتاق خانه و تحویل جعبه وعده های غذایی به یک ویلا طراحی شده برای دیزنی خانواده سلطنتی در کنار پنج ستاره آشپز ناهار خوری و ویژه فیلم premiers.

هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود برای بستن این فاصله اما در حال حاضر بازیکنان به خطر انداختن سلامت خود را به بازی بسکتبال سزاوار بیش از باگ ها و احساسات بیش از حد. و بعید است از منابع آوردن آن است.

Stephen A. Smith به ارمغان می آورد تا WNBA اختلاف

Stephen A. Smith called out the WNBA accommodations on ESPN's 'First Take.' (Photo by Ella Hovsepian/Getty Images)
Stephen A. Smith به نام WNBA اقامت در ESPN اول را.’ (عکس الا هوسپیان/گتی ایماژ)

“برای اولین بار” نیست بحث W همه که زیاد است اما صبح روز سه شنبه Stephen A. Smith به ارمغان آورد تا اختلاف خود و به نام در NBA به آن آدرس.

NBA ایجاد WNBA در سال 1996 و هنوز هم دارای 50 درصد مالکیت. 12 WNBA تیم خود و نیم دیگر. و یک تعداد انگشت شماری از تیم های هستند همراه با تیم NBA در بازار خود را. امید خواهد بود که NBA شامل خود را در برگزاری آن و این که صاحبان با تیم در هر دو لیگ را موارد برای W به درمان در همان راه به عنوان NBA.

معمولا ورزش زنان خبرها را تنها زمانی که چیزی را اشتباه می رود. و در حالی که این مورد در اینجا امیدوارم اسمیت دادن این موضوع اعتبار خواهد آسانسور استاندارد.

نه همه چیز بد است ‘wubble’

به عنوان ESPN تحلیلگر LaChina رابینسون اشاره WNBA بازیکنان ارتباط با احتمال انجام یک بازدید سایت قبل از اینکه دو طرف توافق کردند برای مقابله با IMG آکادمی. اما آن را قطعا شامل نمی شود بدترین اتاق ها از دسته و اگر آنها به حال آنها را دیده اند و خواسته جلوتر از زمان. این موضوع به نظر می رسد به سقوط IMG آکادمی برای زندگی نمی کند تا به استانداردهای اولیه.

بازیکنان می دانستند که آنها نمی گرفتن پنج ستاره با شکوه زندگی می کنند اما آنها دقیقا انتظار اشکالات تخت. بسیاری در حال به اشتراک گذاری ویدئوها از بهتر چشمگیر تسهیلات — هنوز هیچ چیز به NBA سطح اما با کیفیت مکان برای اقامت در داخل برای سال آمده است. این استاندارد قابل قبول در اینجا.

آکادمی ورزشی و لیگ در حال کار برای حل و فصل مشکلات در هر Arielle اتاق Bleacher Report.

به عنوان برخی از بازیکنان اشاره کرده اند که در توییتر “NBA هرگز.” NBA در نظر گرفته IMG آکادمی برای آن حباب های نجومی و اگر آن را به حال فرود وجود دارد آن را تقریبا تضمین این امر نه مورد بوده است. ورزشکاران حرفه ای سزاوار یک محل مناسب برای اقامت در زمانی که آنها در مورد به صرف 22 بازی فصل در یک نقطه به عنوان coronavirus تونی اطراف آنها را.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر