Apple Releases iOS 14 توسعه دهنده بتا 2 برای آیفون


اپل به تازگی منتشر دوم توسعه دهنده بتا برای iOS 14 امروز سه شنبه, جولای 7. به روز رسانی می آید 15 روز پس از اپل کشت توسعه دهندگان برای اولین بار در iOS 14 بتا که معرفی ویدجت صفحه اصلی تصویر-در-تصویر 4K پشتیبانی یوتیوب در میان بیش از 200 ویژگی های دیگر.

اپل منتشر شد در این به روز رسانی برای iOS 14 در 10 a. m. PDT. اگر شما یک چاشنی بتا تستر, شما ممکن است بدانید اپل معمولا دانه های جدید در iOS به روز رسانی در این زمان. اما مهم آن توجه داشته باشید این به روز رسانی تنها برای ثبت نام توسعه دهندگان. اگر شما یک بتا تستر, شما نیاز به صبر برای اپل به نسخه بتا عمومی.

به طور معمول اپل انتشار عمومی به روز رسانی سه ساعت به یک روز پس از انتشار یک توسعه دهنده بتا. اما همه چیز متفاوت با نسخه اصلی مانند iOS 14. اپل تایید بتا عمومی است در آینده زمانی در ژوئیه اما ما فقط نمی دانم دقیقا زمانی که.

با بسیاری از نسخه های بتا اپل را به صورت پراکنده اضافه کردن سرزده ویژگی های جدید و تغییرات. ممکن است ما نمی بینیم بسیاری از ویژگی های جدید با dev beta 2. بسیاری از تغییرات جدید اپل اعلام کرد در WWDC (از جمله بسیاری از این شرکت نیست) در حال حاضر کشف و آزمایش در dev beta 1. اگر هر چیزی این به روز رسانی ارائه خواهد شد و ثبات و بهبود عملکرد.

iOS 14 توسعه دهنده بتا 2 انتشار یادداشت ها به زودی.

به روز رسانی آی فون خود را به iOS 14 dev beta 2 شما نیاز به یک ثبت نام شده توسعه دهنده. شما می توانید با استفاده از بازیابی تصویر برای آی فون خود را در دسترس در پورتال توسعه (نصب iTunes و یا یاب) و یا نصب تنظیمات پروفایل و سپس به روز رسانی بیش از هوا. اگر شما در حال حاضر مشخصات نصب شده بر روی آی فون خود را به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار شروع به نصب آخرین نسخه بتا ساخت و یا شما می توانید صبر کنید تا آن را به صورت خودکار نصب میشود اگر “به روز رسانی خودکار را فعال کنید.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>