نشستن در 22-تحت همتراز با سه ضربه نهایی-دور سرب Bryson DeChambeau پا به توپ را روی گوه 18 در دیترویت باشگاه گلف. که در آن نقطه در مورد تنها چیزی که می تواند او را شکست استکبار بود.

معمولی گلف حکمت گفت: برای گرفتن سه چوب و آن را بازی امن با بازی برای پر. فقط ضربت سخت زدن یک کمی خوب رانندگی کردن وسط بروید و به جمع آوری خود را بررسی کنید.

DeChambeau است نسبت به عقل متعارف هر چند. به طور طبیعی او خود را برداشت راننده و uncorked خود را در چارچوب گسترده به توپ. آن sizzled حیرت انگیز 366 متری پایین fairway. دو عکس بعد او birdied به پرچ پیروزی در موشک وام مسکن کلاسیک.

Bryson DeChambeau ممکن است تنها چیزی که خوب در ورزش به بیرون آمدن از coronavirus همه گیر و خاموش شدن است.

هر چیز دیگری شده است بیشتر به یک فاجعه است. لغو, رویدادهای معلق فصل کنار ستاره. و هیچ کس نمی داند چه هنوز هم آمده است.

Bryson DeChambeau plays his shot from the 14th tee during the final round of the Rocket Mortgage Classic. (Stacy Revere/Getty Images)
Bryson DeChambeau نقش خود را به ضرب گلوله از 14 توپ را روی گوه در دور نهایی موشک وام مسکن کلاسیک. (استیسی ریور/گتی ایماژ)

پس از آن است که 26 ساله گلف باز است که در حال توسعه از همیشه جذاب گلف nerd باید تماشای تلویزیون و پتانسیل عظیم ستاره در تور PGA.

او با استفاده از COVID-19 شکستن در عمل به کامل خود را استفاده از رژیم غذایی و بلند کردن اجسام وزن به اضافه 40 پوند به قاب (او در حال حاضر 6-پا-1 و حدود 240). از آن ساخته شده او را یکی از حیرت انگیز ترین توپ اعتصاب تا کنون. نظریه خود را به دنیا آمد و در بخشی از فیزیک عمده در SMU ساده است: بار جرم شتاب باعث می شود توپ حرکت می کند. پس چرا جرم بیشتر و بیشتر شتاب ؟

“من تغییر بدن من تغییر طرز فکر من در این بازی قادر به انجام یک برنده در حالی که بازی یک سبک کاملا متفاوت از گلف” DeChambeau گفت.

او یک فیزیکی هیولا در حال حاضر. نه فقط عضلات اما دور. او را در راه گلف بازان به ندرت هستند. دوباره عقل متعارف shudders. این است که جان دالی با یک طرح واقعی بدن ساخته شده توسط chugging پروتئین می لرزد نه آبجو.

DeChambeau تصمیم گرفته است که او را outhit این زمینه است. او در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک بزرگ چوب در تلاش برای سقوط یک بلوط توانا با یک نوسان.

در دیترویت او به طور متوسط 350.6 متری توپ را روی گوه در دوره رانندگی سراخ ها, نزدیک به 10 متری بیش از بعدی طولانی ترین بازیکن. شانزده بار او wailed یکی دیگر از 350 نفر از جمله یک ماموت 375-yarder. چند هفته پیش او uncorked یکی 428 متری البته با کمک از سبد مسیر.

فقط یک سال پیش کامرون قهرمان led PGA Tour با متوسط فاصله رانندگی از 317.9.

روز یکشنبه DeChambeau سعی کردم به درایو 399-حیاط 13th, سوراخ. در حالی که او کوتاه آمد … چه کسی مراقبت کنید ؟ او تلاش کرد. اگر شما به تماشای شما نشسته در توجه و … نگهداری می شود برای دیدن آنچه که او می خواهم سعی کنید بعدی.

هیچ یک از این عکس ها به عنوان وحشی به عنوان 232-yarder از سنگین خشن او استفاده می شود برای رسیدن به سبز در par-5 17th, سوراخ در روز یکشنبه. باشگاه خود را ؟ 8-آهن.

این دقیقا همان چیزی گلف مورد نیاز کاملا نامتعارف بازیکن که فوق العاده توپ و طولانی برگزار نظریه ها در مورد چگونگی این بازی نیاز به بازی می شود. که او آن را با بیش از حد بودن اعتماد به نفس فقط می افزاید: برخی از نمک به مخلوط. شخص خود راضی است.

در دونالد راس-طراحی دوره در دیترویت او در زمان شادی بزرگ در متلک معمار مشهور (که گذشت در سال 1948) برای مقاطعه در کسی مانند او ممکن است می آیند.

“من متاسفم آقای Ross, من معنی نیست که به آن ضربه بیش از کسانی که پناهگاه تمام وقت,” او گفت: با خنده.

او نیز به یک فریاد مسابقه با یک تصویربردار تلویزیون که فیلم برداری او را در وسط یک بحران در شنبه و whined که PGA Tour باید در حفاظت از آن بازیکنان و مارک های خود را.

او اینجا نیست برای پیدا کردن دوستان. در ورزش با مقدار زیادی از خوب و مودب بچه ها که یک چیز بد نیست.

“مهم ترین چیز این است که من تا به مردم نشان داده است که وجود دارد یکی دیگر از راه برای انجام آن” DeChambeau اعلام کرد. “… من فکر می کنم وجود دارد را به مردم در تلاش برای ضربه زدن به آن کمی سخت تر برخی از آنها. در پایان روز آن را به یک نسل برای این تکامل به چیزی.”

چند ماه به این آزمایش و او در حال حاضر پیش بینی شروع یک تغییر نسلی را به بازی ؟ البته.

هی او ممکن است درست باشد. دوم-جای دان متی ولف نیز تهاجمی بازیکن با سبک غیر معمول. سپس دوباره این بود که در دیترویت. بیایید ببینید این کار در آگوستا یا ایالات متحده باز است.

DeChambeau همواره مانند این. به عنوان یک جوان گلف باز او برای او شناخته شده بود بن هوگان کلاه و پی در پی سوال که چرا این بازی آموزش داده شد و همچنین راه آن آموزش داده شده است ، او در این سفر برخلاف مفهوم که آهن باید از طول های مختلف. او معتقد بود که اگر او می تواند مناسب یک نوسان پس از آن صورت باشگاه در پایان همان ظهر باشگاه را متغير از عکس.

این کار به حدی — دیترویت شد ششمین پیروزی کار. بزرگترین مشکل در آخر هفته گذشته بود که بازی کوتاه تولید عکس است که پرواز بیش از حد طولانی و شاید به دلیل اصرار بر استفاده از گرافیت به جای جراحی شفت. او قول داد به آن را کشف کردن.

هیچ چیز واضح تر هر چند از حجم بالا و تعهد به گرفتن آن و پاره کردن آن است. این منجر به هفت متوالی بالا-10 پس از اتمام. و او سوگند او فقط گرفتن آغاز شده است. او حتی مصرف یک هفته برای برخی از آموزش فشرده برای رسیدن بزرگتر است.

“من قصد دارم بادبان کامل رفتن به عنوان سخت به عنوان من می تواند به عنوان قوی و بزرگ به عنوان من می توانم” DeChambeau گفت.

لحن در زمانی که او می شود در جولای 13, چون از ورزشی خستگی از همه گیر یک نمی تواند-miss star ممکن است در حال ظهور.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی