مارپیچ داده شده بود بیش از حد بزرگ سرب در دربی, اما او احتمالا بهترین اسب در مسابقه


Serpentine and Emmet McNamara win the Derby at Epsom - GETTY IMAGES
مار و مورچه مک نامارا پیروزی در دربی در اپسم – GETTY IMAGES

نه از رقص شجاع بود مورد ضرب و شتم شهرستانی در سال 1986 دربی باید تاکتیک شده است موضوع بسیار بحث به عنوان آنها پس از به یاد ماندنی 5½-ظهر پیروزی توسط 25-1 شات مارپیچ در روز شنبه.

Aidan اوبراین کلت خود را ثبت هشتم برنده مسابقه ساخته شده همه در حال اجرا و چرخش به راست طول 15 روشن است.

این است احتمال دارد که زمانی که مسابقه حرکت خود را از مارپیچ داده شده فوق العاده سوار توسط مورچه McNamara ثابت خواهد کرد که بهترین اسب. با این حال درک باقی می ماند که سوارکاران پشت McNamara, روش سوارکاری با چیزی از یک ذهنیت گله به او بیش از حد بزرگ منجر شود.

مقطعی بار نشان می دهد که آنها هنوز هم در نتیجه گیری از زمین برای برنده تا سه furlongs ، اما مانند یک بوکسور در طناب در دور نهایی پس از تسلط اول 11, مارپیچ بود و کمترین اسب از طریق سه furlongs اما برگزار شد به راحتی.

داشتن خواب بر روی آن برای یک شب فرانکی Dettori احساس او ممکن است شده اند و دومین پادشاه انگلیسی (پنجم سه چهارم از ظهر پشت runner-up) به حال او بهتر اجرا از طریق مسابقه اما اذعان کرد که برنده یک اسب خوب است.

“من در تلاش بود برای قرار دادن صورت شجاع اما زمانی که Ed [واکر انگلیسی کینگ مربی] گفت: ما کشیده شد یکی من می دانستم که ما تا به حال یک کوه برای صعود به,” او گفت:. “او شروع به پریدن کرد و چپ من در بازی گرفتن از وجود دارد.

Oisin مورفی که به پایان رسید چهارمین غیر stayer Kameko اذعان کرد که مک نامارا سوار هوشمندانه نژاد و که او تا به حال داده شده است یک بیت از یک “freebie” در مقابل.

“این آشکار بود گرد آمدن Tattenham گوشه ای که پرنده ممکن است پرواز,” او گفت:.

“اگر شما بخواهید هر سوارکار اسب دوانی شدن, اگر ما تا به حال زمان ما دوباره خواهد ما تلاش کرده اند برای نشستن نزدیک به مارپیچ ما احتمالا سعی کرده اند اما هیچ یک از ما بودند رفتن به اواسط مسابقه مانور داشتن رو به ریتم از یک مایل و نیم کلاسیک.

“من شکست واقعا هوشمند است. Kameko هوشمند اسب – آن بود که او احساس می کردم که او هم یک مایل در Guineas – پس من اولین 400 متر در تلاش برای قرار دادن ترمز دستی در.

“ما نمی رفتن که سریع در امتداد بالا اما روی اسب بود که پله در سفر نیم مایل از من مشتاق به حفظ انرژی زیادی که من می توانم. بدیهی است که من امیدوار بودم اسب در جلو را متوقف خواهد کرد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>