گزارش: هر عضو از واشنگتن مالکیت گروه به نام نمی اسنایدر می خواهد از این تیم

در مجموع وجود دارد سه مرد در واشینگتن ردسکینز مالکیت گروه که نیست در دن اسنایدر خانواده. هر سه آنها گزارش می خواهید.

واشنگتن اقلیت صاحبان رابرت Rothman دوایت Schar و Frederick W. Smith استخدام یک سرمایه گذاری بانکی شرکت به انجام یک جستجو برای خریداران بالقوه سهام خود را در این تیم با توجه به واشنگتن پست. سه بازرگانان گزارش برگزاری 40 درصد از این تیم است.

هر پست این حرکت در بخش های بزرگ به دلیل سه نفر “نه شاد بودن یک شریک” با اسنایدر که صاحب اکثریت این تیم است.

با توجه به فوربس’ جدید ترین تیم ارزیابی واشنگتن رتبه هفتم در NFL در یک محاسبه $3.4 میلیارد دلار است. این تعداد به احتمال زیاد رفته در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. این تیم همچنین یک بار رتبه شماره 1 در ارزیابی فوربس به تازگی به عنوان سال 2006 است اما دیده می شود قابل توجه سقوط از فضل تحت اسنایدر.

Rothman است رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خصوصی شرکت الماس پایتخت, Schar است رئیس خانه ساز NVR, Inc. و اسمیت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت فدرال اکسپرس. شما ممکن است شنیده ام چگونه فدرال اکسپرس اخیرا نشانه های آن را می خواهد برای دیدن یک تغییر نام برای این تیم که در ورزشگاه نامگذاری و حقوق آن را پرداخت $205 میلیون.

تنها اقلیت صاحبان اصلی این تیم هستند و اسنایدر را Arlette و خواهر میشل.

Dan Snyder might be losing his partners soon. (Photo by Jonathan Newton / The Washington Post via Getty Images)
دن اسنایدر ممکن است از دست دادن شرکای خود را به زودی. (عکس از جاناتان نیوتن / واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

همه از این می آید در یک کنجکاو زمان برای NFL تیم در واشنگتن به عنوان اسنایدر به نظر می رسد آماده برای تغییر نام پس از سال ها از درخواست.

دن اسنایدر با توجه به تغییر نام برای واشنگتن

اسنایدر جمعه اعلام کرد که تیم خود را تحت یک بررسی در تغییر نام آن چیزی که او یک بار متعهد او هرگز فراموش. ادعا شد که این تیم شده بود, داخلی, بحث در مورد تغییر نام با لیگ در هفته های اخیر. که بحث رفت به اوردرایو زمانی که فشار مالی شروع به ساخت برای این تیم است.

سه واشنگتن بزرگترین شرکای مالی — فدرال اکسپرس نایک و پپسی — همه نشانه در یک راه یا دیگری آنها می خواهم برای دیدن یک تغییر نام در سی یک گروه از سرمایه گذاران امضای نامه ای خواستار آنها را به قطع روابط با این تیم است.

مشابه فشار سیاسی نصب شده به عنوان سی گفته یک حرکت به عقب به منطقه خواهد بود مشروط بر تغییر نام. خیلی از این فشار است که نسبت به عدالت و بی عدالتی در حال رشد بلندتر پس از کشتن جورج فلوید. اسنایدر تا به حال در برابر تغییر نام برای سال رد تماس از بومیان آمریکا معترضان به کاخ سفید و سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر.

و حال اگر این نام را تغییر می دهد به نظر می رسد مانند اسنایدر خواهد بود چوپانی خود را اصلاح تیم در کنار برخی از چهره های جدید.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر