یادگیری Java, C#, Python, Redux و بیشتر با این 40 دلار بسته نرم افزاری


اگر شما مکرر Null Byte, خواننده, شانس هستند شما در حال حاضر به سرعت با حداقل یک یا دو زبان برنامه نویسی یا توسعه سیستم عامل است. اما در جهانی که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای متکی به بالا-طراحی نرم افزار و وب سایت های پاسخگو دانستن اصول فقط چند go به زبان های برنامه نویسی نیست رفتن به قطع کردن آن را اگر شما می خواهید به توان رقابتی و موفق است.

این نرم افزار توسعه دهنده گواهینامه بسته نرم افزاری می تواند کمک به دور از خود برنامه نویسی و توسعه دانش با معرفی شما را به برخی از ترین صنعت با تکیه-بر و در و تقاضا زبان های برنامه نویسی و ابزار و در حال حاضر تمام بسته آموزشی فروش بیش از 95 ٪ off فقط $39.99.

با نه دوره و بیش از 400 درس است که می تواند در تمام دستگاه های خود را 24/7, گسترده این بسته آموزشی به شما معرفی به اصول و متنوع تر از عناصر ضروری توسعه ابزارها از جمله Java, C#, Python, Redux, و خیلی بیشتر.

از طریق بیش از 40 ساعت آموزش شما خواهید آموخت که چگونه برای ساخت کل شبکه زیرساخت با استفاده از ترکیبی از C# و .NET framework و همچنین به عنوان چگونه به استفاده از دستورات در کنسول برنامه نویسی ساخت کراس پلت فرم نرم افزار با یکپارچه سازی Objective-C, با, سریع, ایجاد سطح حرفه ای در iOS و برنامه های آندروید از طریق دست در آموزش و بیشتر.

یکی از بسته نرم افزاری دوره های حتی بر فوق العاده محبوب و قدرتمند پایتون زبان برنامه نویسی است. با نزدیک به 60 درس این دوره به شما می آموزد که چگونه به درخواست پایتون به یک طیف گسترده ای از زمینه ها و صنایع اعم از داده کاوی و توسعه وب به الگوریتم-ساختمان و سایبر.

خود را گسترش برنامه نویسی و توسعه دانید-چگونه با نرم افزار توسعه دهنده گواهینامه بسته نرم افزاری در حالی که آن را در دسترس برای تنها $39.99 — بیش از 95 ٪ خاموش قیمت برای مدت زمان محدود.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

عکس پوشش توسط جاشوا اراگون/Unsplash

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>