اگر Magisk به شما نشان می دهد عبور SafetyNet اما شما هنوز هم مسائل بررسی این


گوگل به تازگی آغاز شده تست جدید SafetyNet بررسی کنید که طلسم ممکن است مشکل به صورت ریشه دستگاه های آندروید است. آن صلیب-چک خود را SafetyNet وضعیت با گوگل سرور از راه دور و آن را غیر ممکن است برای احمق با ابزار معمولی. اگر Magisk به شما نشان می دهد عبور SafetyNet و شما هنوز هم داشتن مسائل شما ممکن است تحت تاثیر این تغییر است.

اکثر مردم اجرا خواهد شد SafetyNet آزمون از طریق Magisk مدیر اما این دیگر توصیه می شود. انجام این کار تنها خود را نشان می دهد محلی وضعیت استفاده از پیر حقه بازی روش. این ممکن است مانند نگاه شما گذشت با موفقیت اما شما می تواند دام SafetyNet در پس زمینه ندانسته.

اگر شما می خواهید بدانید که چه چیزی واقعا در رفتن, شما نیاز به دانلود یک برنامه جداگانه خود را به آزمون SafetyNet وضعیت. این جاست به نام SafetyNet آزمون و شما می توانید آن را از فروشگاه بازی زیر.

این فرایند بسیار ساده است. هنگامی که شما دانلود نرم افزار و باز کردن آن همه شما باید انجام دهید این است که دکمه “اجرای آزمون.” در عرض چند ثانیه شما را به دیدن اگر شما شده است با آمار جدید گوگل SafetyNet چک یا نه. زمانی که Magisk به شما نشان می دهد عبور SafetyNet اما این برنامه نمایش یک “شکست خورده” پیام شما به طور رسمی بخشی از جمعیت متاثر از این تغییر جدید.

(2) این به این معنی خود را SafetyNet وضعیت احتمالا از راه دور در حال حاضر بررسی می شود. سرد نیست!, (3) اگر دستگاه شما می گذرد SafetyNet شما باید ببینید “گذشت” پیام. این نشانه خوبی است که دستگاه خود را به نظر می رسد بی ریا در این زمان!

اگر شما در حال گرفتن “شکست خورده” پیام در این نقطه و سپس شما ممکن است برخی از مشکلات در آینده است. شما در نهایت از دست دادن دسترسی به برنامه های خاص مانند گوگل یا گوگل بروید و پس از این همه تابه. آن بوده است که چند سال در ساخت در حال حاضر اما به نظر می رسد مانند گوگل است که در نهایت نزدیک شدن به واقعیت است. اما شما هنوز هم می تواند استفاده از ریشه خود مدها بدون هر گونه مسائل به طوری که یک به علاوه.

نت

  • هیچ روش شناخته شده برای فریب گوگل سرور از راه دور می آید به بررسی SafetyNet وضعیت. تنها راه برای شکست دادن این SafetyNet چک به قفل مجدد خود را بوت لودر و اجرای سهام مانند یک کاربر عادی. که به احتمال زیاد گزینه خوبی برای بسیاری از کاربران, اما, این جهان زندگی می کنیم در رفتن به جلو تا زمانی که بهره برداری و یا راه حلی را می توان یافت.
  • پس از برنامه های بیشتر می توانید شروع به اتخاذ این از راه دور جدید SafetyNet بررسی آن ممکن است ارزشمند به ثانویه دستگاه در دست است. این اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن یکی برای دسترسی به ریشه و یکی برای هر چیز دیگری. شما می توانید بسیاری از مقرون به صرفه اواسط محدوده دستگاه های آندروید در بازار امروز, به طوری که چیزی را در نظر بگیرید اگر همه چیز با SafetyNet خارج شدن از کنترل است.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر