پابلو Sandoval شده است هرگز شناخته شده بودن از بدن بلند و باریک. سان Francisco Giants infielder رز به شهرت با نام مستعار “پاندا” و ساعت در 5-پا-10, 268 پوند در رسمی خود MLB صفحه.

اما موشکافی درباره سطح دیگری هنگامی که یک عکس جدید از Sandoval مصرف grounders در پایه سوم آغاز شده و ساخت اینترنت دور.

قابل پیش بینی اینترنت آن معمول خود که در واکنش به آن عکس از Sandoval ظاهر می شود به حمل وزن اضافی پس از بازگشت از coronavirus خاموش کردن و فقط چند هفته قبل از MLB را احیا فصل برنامه ریزی شده است برای شروع. بین استاندارد جوک و معنی روحیه barbs بود این سوال که آیا این غول باید نگران/نا امید با جانباز infielder.

با توجه به غول مدیر گیب Kapler پاسخ این است که اساسا تنها در صورتی که وزن می شود در راه خود را ،

از MLB.com’s ماریا Guardado:

“من فکر می کنم آنچه ما همیشه به دنبال برای است, ‘پابلو قادر به انجام کارهای لازم برای او را به خوبی بازیکن بیس بال?'” Kapler روز یکشنبه گفت. “من فکر می کنم این قابل فهم است که در جهان امروز ما تمرکز بر روی وزن. من آن را دریافت کنید. در این مورد خاص چه ما همه متوجه در مورد پابلو است که توپ پریدن خود را بت خود می اندازد باید خوب انجام. بدیهی است که ما تا به حال نگرانی در مورد اینکه آیا او بود که برای آماده [پس از تامی جان عمل جراحی] و در چه نقطه او بود و برای بازی آماده پایه سوم و پایه اول. او نشان داد که او سالم است. که مهم ترین چیز است.”

Kapler یک نقطه وجود دارد. اولین و پایه سوم بسیار بیشتر در مورد زمان واکنش نسبت به طیف وسیعی در این زمینه هیچ کس انتظار Sandoval به دندانه دار کردن پایگاه های دزدیده شده و یا رفتن اول تا سوم در یک واحد.

هنوز, این اولین بار نیست Sandoval وزن نوسانات است موضوع بحث شده است. بد بخت تصدی با Boston Red Sox برجسته مکرر نگرانی در مورد وزن خود را. برک آوت خود را سال بازگشت در سال 2011 قبل بود قابل توجه از دست دادن وزن. او را تشویق به ریختن وزن در گذشته توسط برخی از زمان غول هم تیمی. و همه گیر wreaked ویران کردن با بسیاری از ورزشکاران توانایی به طور صحیح آموزش و کار با تیم خود است.

ورزشی اندرو john shea که توییتی عکس از Sandoval گفت: در توییتر موضوع او پشیمان ارسال عکس در یک سطح شخصی به دلیل موشکافی Sandoval طولانی مواجه شده اما احساس می کرد که خود را روزنامه نگاری وظیفه به عنوان یکی از معدود خبرنگاران در صحنه در Oracle پارک که کار به عینی پوشش غول.

Pablo Sandoval's weight has again reached the headlines. (AP Photo/Jeff Chiu)
پابلو Sandoval وزن دوباره رسیده سرفصل. (AP Photo/جف Chiu)

Kapler ابراز همدردی برای چه Sandoval است در برخورد با, از آسوشیتد پرس:

‘در حال حاضر در این دوره کوتاه از زمان او آن را نشان میدهد. من یک مقدار زیادی از همدلی برای پابلو و آنچه در آن باید به مقابله با این نوع از موشکافی و من نمی خواهید آن را بر روی کسی.”

33-year-old Sandoval است که در غول اردوگاه به عنوان یک غیر فهرستی invitee پس از ضربه .268/.313/.507 در 108 بازی فصل گذشته. اگر وزن واقعا یک مشکل Sandoval تنها کسی است که واقعا برای آن پرداخت.

در حال حاضر غول ظاهرا برنامه ریزی به عنوان اگر او می شود. و بله احتمالا بازی برخی از DH:

“نگاه او را به بت leadoff برای ما” Kapler گفت. “انتظار با پابلو Sandoval است او راب. او همواره بیس بال. او خوب DH نامزد برای ما. او خوب و نرم و همه آن چیزهایی که در حال حاضر در اردوگاه. اینها چیزهایی است که ما در حال رفتن به تمرکز بر روی.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی