Che Adams با تشکر از طرفداران ساوتهمپتون برای نگه داشتن ایمان,’


Reuters
ایسنا

Che Adams پرداخت ادای احترام به ساوتهمپتون تیمی و هواداران پس از شکستن خود را در لیگ برتر اردک با پیروزی برابر منچستر سیتی در روز یکشنبه.

23 ساله تا به حال به بیمار در انتظار برای بالا پرواز هدف خود را خیره کننده 40-حیاط تنبلی و سنگینی حرکت کردن از شهر دروازه بان Ederson آینده در 25 لیگ برتر ظاهر و درآمد پرستاران 1-0 پیروزی.

به عنوان استوارت آرمسترانگ باریکش توپ خاموش پا از Oleksandr Zinchenko Adams نگاه کرد و lofted یک تلاش کاملا بیش از Ederson.

در حالی که وجود دارد هیچ حامیان در سنت مری به عضویت در جشن او هم تیمی بودند به وضوح نشئه که Adams شد و در نهایت خاموش علامت.

“بدیهی است که من وز وز” او گفت:. “همه بیابان کمک کرده اند و در طول راه. هر کس نگه داشته است ایمان من از جمله طرفداران کارکنان بازیکنان – من فقط خوشحال.

Che Adams celebrates his goal (Reuters)
Che Adams جشن هدف خود (ایسنا)

“آن را غریزی اما ما می دانیم که شهر در حال بالا تیم, تا زمانی که فرصت آمد و من فقط آن را گرفت. به عنوان به زودی به عنوان من نگاه کردن من می دانستم که آنچه که من قرار بود انجام دهد.”

آدامز که در پیوست از بیرمنگام در تابستان گذشته تا به حال نزدیک به برخی از لحظات در راه خود را به باز کردن حساب خود از جمله در اواخر شانس در برنده شدن در واتفورد قبلی آخر هفته.

“این بدان معنی است که جهان را به من” آدامز گفت. “آن بوده است که چند ماه سخت اما ما امروز وجود دارد.

“از این دست در هفته گذشته همه بیابان بودند به زانو التماس برای من به نمره رفتم ولی در این هفته و آن پرداخت می شود.”

برای شهرستان شد نهم دست دادن در لیگ برتر و اولین بار رئیس پپ گواردیولا دچار سه دور متوالی در لیگ شکست در خود مدیریتی حرفه ای.

بازدید کنندگان ایجاد مقدار زیادی از شانس بودند اما دفع یک دفاع مصمم و یک عملکرد خوب از دروازه بان ساوتهمپتون الکس مک کارتی.

PA

ادامه مطلب

ساوتهمپتون با شکست منچستر سیتی به عنوان Adams معافیت اردک در دیدنی سبک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر