آن را بیش از حد ضرب المثل این روزها در ورزش حرفه ای: اعتماد به فرآیند. اما برای خواهد Zalatoris آن چه او را نگه داشته و بر روی آهنگ.

برای چند سال در حال حاضر او را تماشا معاصران خود درآمد خود را به PGA Tour کارت و جمع آوری غنائم در حالی که او باقی مانده winless در این سفر توسعه مدار Korn تور کشتی هنوز در انتظار نوبت خود را.

در هفته های اخیر هر چند Zalatoris در نهایت می تواند حس دستیابی به موفقیت.

او تقریبا کار انجام می شود سه هفته پیش در TPC Sawgrass اما او تضعیف به یک T-6 نشان در روز آخر در KFT بازگشت به رقابت. او سپس با اتمام T-3 و انفرادی چهارم افزایش به چهارم روی تور امتیاز لیست به عنوان این هفته TPC کلرادو قهرمانی.

“شما فقط نگه داشتن رفتن در مورد کسب و کار شما و زمانی که شما آن را زمان” Zalatoris گفت: بعد از ظهر جمعه با برگزاری 54 سوراخ سرب در حواصیل دریاچه ها. “در طول چند هفته گذشته من واقعا سعی کند همه چیز را. هنگامی که شما بازی سه هفته در یک ردیف شده اند و در کشاکش هر هفته شما فقط احساس می کنید راحت تر و ساخت به آن ریتم است.”

که توضیح می دهد که چرا Zalatoris بنابراین با اعتماد به نفس پس از مصرف منجر به دور نهایی برای دومین بار در یک ماه خود نوشت: caddie, رایان, یک بررسی برای سهم خود از برنده پرداخت قبل از teeing شنبه.

ما نزدیک است. آنها می شده است گفت: این همه هفته, پس چرا که نه ؟

Zalatoris قرار دادن قلم به کاغذ و ساعت بعد از انجام همان در امضای کردن در یک بسته 3-تحت 69, نکات تکمیلی در یک شات برنده بیش تعقیب جانسون Zalatoris’ حرفه ای اولین پیروزی است.

“سرانجام” Zalatoris گفت. “این احتمالا چهار سال از من برنده مسابقات گلف.”

Zalatoris تقریبا درست است. آخرین پیروزی در هر سطح – در پاییز سال آخر خود را در ویک فارست در دوک راد مایرز دعوتی در سال 2017. ماه بعد Zalatoris این ACC بازیکن سال به عنوان یک کاربر (فقط لایحه هاس و Webb سیمپسون نیز برنده جایزه برای بیدار) تصمیم گرفتند به نوبه خود طرفدار زود موارد فوق خود را در ترم آخر با Demon Deacons به تعقیب رویای خود را از بازی در تور PGA.

نزدیک سه سال بعد Zalatoris است که هنوز هم در تعقیب. او کمی با تور خود را شروع می شود تازه از کالج به دست آورده اما مشروط KFT وضعیت سال گذشته و تبدیل آن به امتیازات کامل بازی. زمانی که فصل را به حالت تعلیق در ماه مارس او نشسته 18th در نقاط بلکه در مواجهه با این واقعیت جدید از KFT مگا نجومی و هیچ فارغ التحصیلی به تور تا سقوط 2021.

در ضمن شش سابق خود واکر جام تیمی که از سال 2017 تیم ایالات متحده در حال کامل PGA Tour اعضای. Collin Morikawa برنده در تور است. کامرون قهرمان انجام داده است دو بار. دیویس رایلی Zalatoris’ roommate و بازیکن Zalatoris ضرب و شتم در فینال 2014 ایالات متحده کاربر تازه ثبت اولین طرفدار پیروزی در اوایل سال جاری در KFT توقف در پاناما.

با وجود آن همه Zalatoris ماند بیمار است. او نگه داشته آسیاب بازگشت به خانه در دالاس در تمرین با مربیان جاش گرگوری و تروی دنتون در پول بازی در Maridoe با Jordan Spieth و سابق کابوی کارفرمایی تونی Romo. و هنگامی که این فصل از سر گرفته Zalatoris آمار زمین در حال اجرا است.

مطمئن شوید که او “مجبور” است که دور نهایی در رنگ دره و او ساخته شده یک چند بیش از حد بسیاری از اشتباهات در هفته بعد. اما او بیش از حد به خوبی به برنده نیست و واقعا باور است که آنچه به او اعتماد به نفس به نوشتن که زود بررسی کنید و به آرام باقی می ماند با وجود سه توپ در سوراخ دوم و یکشنبه.

با بازی رقبای تیلور Pendrith و اریک بارنز شدن به قوی شروع می شود Zalatoris در نهایت در بر داشت خود را در شیار با birdies در Nos. 5 و 8 و حیاتی 15-foor پر صرفه جویی در par-4 هفتم پس از هدف قرار دادن یک گوه بیش از سبز.

“اگر من از دست این و را دیو از 110 که خرابه من بعد” او گفت:.

با جانسون ارسال 14 زیر با تشکر از نهایی-دور 63, Zalatoris می دانستم که او نیاز به حداقل یک مرغک خود را نهایی شش سوراخ برای شکستن کراوات. او آن را در 16 و پس از آن دو بزرگ پارس در آینده به مهر و موم پیروزی. او دو توپ پر در پر-4 18th آمد از فقط 10 به Zalatoris ضربه مسلما شات از مسابقات از سمت چپ خشن, در مورد 212 متری.

“آن رفته” Zalatoris گفت: پس از قابل توجه شات تفکر عهده داشت و برخی از 30 متری بیش از سبز. این توپ تا به حال برنامه های دیگر.

“رفت و از بسیار استرس زا برای استرس کمتر پایان” Zalatoris گفت.

یکی می گویند همان Zalatoris’ مسیر در حال حاضر به PGA Tour. در حالی که آن را طولانی صبر کنید – مگر اینکه او می تواند برنده دو برابر بیشتر در این فصل و کسب درآمد خودکار ارتقاء – Zalatoris است در موقعیت راحت بالای مدار لیست امتیاز. او همچنین قفل معافیت به ایالات متحده باز در بالدار پای این سقوط و باید او باقی می ماند در بالای 10 تا پایان Korn تور کشتی قهرمانی است که هشت حوادث دور Zalatoris خواهد حداقل چند شروع می شود و در مقابل زمینه حوادث در تور بعدی فصل است.

“یک گام نزدیک تر” Zalatoris گفت: پس از دستیابی به موفقیت های بزرگ.

Zalatoris بدیهی است که اهداف بزرگ. برنده پنج شنبه یکی از آنها بود اما به عنوان او به نظر می رسد در امثال قهرمان و Morikawa و ماوریک McNealy و Doc Redman بازیگران یک سطح بالاتر از او را به سرعت خاطر نشان کرد: “کار تمام نشده است.”

“هدف این است که در تور” او گفت:, “و نگاه نکن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی