بازگشت در سال 2012, اندرو شانس تولید پرکار ترین فصل عبور توسط یک تازه کار کارفرمایی در NFL تاریخ ایجاد رکورد جدید برای متری در یک تک بازی (433) و فصل (4,374). او همچنین به طرز حیرت انگیزی کلاچ کارگردانی یک لیگ پیشرو در هفت بازی برنده درایوهای. Indianapolis, به پایان رسید با یک 11-5 رکورد نه پیروزی بهبود بیش از سال قبل.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

همه چیز در نظر گرفته شد قابل توجه فصل اول برای بالا کلی انتخاب در سال 2012 پیش نویس است. شانس هنوز هم پرتاب 18 میدارد و تکمیل فقط 54.1 درصد از او می اندازد که در آن سال پس از آن نه به عنوان اگر او کامل بود. اما هیچ rookie تا به حال تولید شده خود را خام عبور بالغ.

در این سال سینسیناتی جو نقب زدن یک فرصت می شود حتی بهتر است.

ما نمی برم تا کنون به عنوان تضمین بزرگتر فصل از شانس است زیرا هیچ دستاوردی به طور متوسط 270-به علاوه متری در هر بازی در NFL بدون در نظر گرفتن سن یا تجربه. ما فقط گفت که نقب زدن اولین سال راه اندازی شده است به عنوان خوب به عنوان هر یک در حافظه اخیر — و برای QB پیش نویس در 1-1 آن را کاملا مسخره است. بیایید در نظر گرفتن جزئیات کلیدی:

سین سیناتی سلاح های تهاجمی استثنایی هستند

شانس تا به حال رخی Wayne و سال اول T. Y. هیلتون در اختیار خود در سال 2012 که قطعا کمک کرده است. نقب زدن به احاطه شده توسط گالری بیش از حد. A. J. سبز در حال آمدن است از دست رفته فصل اما او در قدرت کامل در حال حاضر و زمانی که او است حق او را یک مشکل لاینحل:

در شرایط عادی یک کارفرمایی پیش نویس اول کلی نیست راه رفتن را به یک وضعیت که در آن یک بازیکن از سبز کالیبر انتظار است. اگر A. J. می توانید به سادگی سالم باقی می ماند (ish) او مرتب کردن بر اساس گیرنده که می تواند شیب پوشش و زندگی را ساده تر برای هر کس دیگری.

نقب زدن نیز تایلر بوید در مخلوط پس از بازگشت به عقب 1,000-حیاط فصل و همچنین Clemson rookie سه راهی هیگینز انتظار استارت. هیگینز غالب دانشگاهی گیرنده خیلی قوی/ماهر/زیادی برای ACC دفاعی پشت. ستاره خود را بالقوه به نظر می رسد آشکار است. هیگینز حلقه برجسته پر است از جلب است که باید ساخته شده اند:

نباید شده است اولین کسی که دور میزند.

هنگامی که سبز Boyd, هیگینز و تنگ پایان C. J. Uzomah همه در این زمینه نقب زدن را دریافت سپاه را مسخره اندازه (6-4, 6-2, 6-4, 6-6). عظیم Auden تیت (6-5) است که هنوز هم در تیم تصویر به عنوان زمینه-برانکارد جان راس. در حال اجرا پشت جو Mixon و Giovani برنارد هستند و هر دو بسیار عادلانه دریافت تهدیدات بیش از حد. این تیم را به جرم اب زیر کاه است-لود می شود.

این Bengals’ O-خط باید کمتر وحشتناک

زندگی در جیب آسان نبود برای اندی دالتون در سال گذشته بدون سوال. سنتی و پیشرفته تجزیه و تحلیل موافق: سین سیناتی خط حمله بازی بود شپشو. این Bengals اجازه 48, کیسه و کیسه و چهارم-اکثر متری از دست داد به کیسه (342) در NFL. تیم رتبه 28 در PFF را تصویب مسدود کردن بهره وری و آنها اجازه پنجم-اکثر عجله. خوب نیست.

اما فصل گذشته سینسیناتی بود بدون presumptive شروع در سمت چپ مقابله با یونس ویلیامز, شماره 11 به طور کلی در انتخاب 2019 پیش نویس است. ویلیامز بود له در آلاباما دو زمان همه آمریکایی اما او دچار آسیب دیدگی شانه نیاز به عمل جراحی در تابستان گذشته. او در بازگشت به تمرین در ماه دسامبر و باید خوب باشد برای رفتن در سال 2020 است. او یک اختلاف پتانسیل ساز است. این Bengals همچنین تقویت O-خط با امضای جانباز دالاس گارد خاویر Su قم-Filo.

[2020 پیش نویس رتبه بندی: کلی | QBs | RBs | WRs | TEs | DST | Kickers]

هیچ کس در تلاش است به شما بگویم این تیم خط است که به طور ناگهانی نخبگان, اما آن را به وضوح بهبود یافته واحد. اگر این گروه می تواند به سالم ماندن به فصل به طور منظم آن را یک پیروزی برای rookie QB.

و توسط راه …

نقب زدن خود لعنتی خوب

شاید نباید ما را نجات داد و این نقطه پایان, به دلیل آن را به سادگی مهم ترین. نقب زدن نوشته کامل دانشگاهی فصل در سال 2019 آغاز با 5 TD صفر-INT برابر گرجستان جنوبی و با پایان دادن به 5-TD صفر-INT درمانگاه در عنوان ملی بازی برابر کلمسون. او گذشت برای 5,671 متری و تقریبا ژرف 60 touchdowns. او به اتمام 76.3 درصد از خود می اندازد و به طور متوسط 10.8 متری در هر تلاش. نقب زدن نیز برای فرار 368 متری و پنج نمره به عنوان اگر او بازی نیاز به دیگر ابعاد. او واقعا یک نیروی غیر قابل توقف:

هر چه صفت شما ارزش ترین در یک کارفرمایی چشم انداز نقب زدن آن نمایش داده می شود. نخبگان توپ قرار دادن? بررسی کنید. نوآوری? لمسی ؟ بازوی قدرت ؟ انتظار ؟ ساعت داخلی? رهبری است ؟ این همه وجود دارد. او دارای سلاح های درجه اعتماد به نفس. نقب زدن به طور معمول ضرب و شتم پوشش خوبی با فولاد دقت است.

اگر شما نگران آن است که او فقط به ما یک فصل از نخبگان و تولید ما به شما یادآوری می کنند که او آن را بیش از 15 بی عیب و نقص بازی ها, در مقابل سخت ترین برنامه امکان. در برنده بیش از آلاباما و جورجیا اوکلاهما و Clemson او فصل گذشته به طور متوسط 424.5 متری در هر بازی پرتاب 19 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و صفر میدارد. بازی خود را-ورود به سیستم است زشت و ناپسند.

دوباره, آن را به سختی یک قفل است که نقب زدن را به چالش بکشد شانس را rookie yardage علائم و یا بیکر میفیلد رکورد 27 عبور TDs. اما برای سال اول QB نقب زدن برخورد شده است بسیار قوی ، او خوب شرط ظهور به عنوان یک streamable و/یا شروع گزینه بزرگتر فانتزی فرمت های.

اگر شما نیاز به یک پیش بینی من برای چیزی شبیه به 4,180 متری 27 touchdowns و 14 نوع داده int. در بهترین سناریو نقب زدن می تواند بازنویسی rookie کتاب رکورد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی