Telegram یک دوربین وصل کنید دکمه کار می کند که پس از شما شروع به تایپ


در نسخه اندروید Telegram برنامه پیوست آیکون از بین می رود زمانی که شما ورودی خود را حرف اول و یا از emoji. این “ویژگی” نیروهای شما را به یا حذف آنچه شما نوشت: به ضمیمه یک عکس برای اولین بار و یا فقط ارسال فایل پس از آن. پس هر دو از این گزینه ها خورد ما خوشحال برای پیدا کردن یک راه سوم است.

هر زمان که شما نوع پیام و می خواهید به ضمیمه یک فایل درست را انتخاب کنید و دکمه منو در گوشه بالای سمت راست از روی صفحه نمایش. به جای عادی سرریز منو با گزینه های مانند “تماس” و “جستجو” آن را آشکار دلبستگی منو اگر شما در حال حاضر شروع به تایپ — و حتی آن را با این نسخهها کار به همان دلبستگی نماد کار می کند. البته زمانی که جعبه متن خالی است این گزینه تبدیل شدن به سرریز منو.

چرا تلگرام نیست تبلیغ این روش بهتر است که فراتر از ما. آن را بسیار آسان را فراموش کرده ام به شیر پیوست را فشار دهید قبل از شروع به تایپ پس از حصول اطمینان کاربران می دانم که وجود دارد یک راه برای جلوگیری از حذف کردن متن خود را قبل از اتصال یک فایل را ذخیره کنید یک مقدار زیادی از سردرد.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصویر, GIF, توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>