تقریبا تمام سرب دامان اتومبیل منتخب به گودال در دامان 14 در یک برنامه ریزی رقابت احتیاط. چندین اتومبیل به سمت عقب در این زمینه به طور ناگهانی تبدیل وری در یک پشته های تحریک چند ماشین خراب است. در این حادثه یک عضو Ryan Blaney گودال خدمه رو زده توسط یک ماشین.

در میان اتومبیل های درگیر بودند Blaney, رایان Preece, کریس Buescher کریستوفر بل ریکی Stenhouse جونیور, جاستین Allgaier مارتین Truex جونیور برنان پول و کوری LaJoie. نسکار بلافاصله با صدور یک پرچم قرمز برای پاک کردن جاده گودال و حضور به مجروح عضو خدمه.

Blaney عقب تایر ژاک قیمت شناسایی شد با این تیم به عنوان عضو مجروح شد و حمل و نقل با آمبولانس به زمین زیر کشت مرکز مراقبت. او بیدار بود و هشدار در زمان و به یک “فرض” سیگنال.

به عنوان یک نتیجه از حادثه Preece Stenhouse, Allgaier, Truex پول و LaJoie همه دیدم خود به مسابقات می آیند به پایان زود هنگام. Allgaier جایگزین برای Jimmie Johnson, که در روز جمعه اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

مسابقه بازگشت و به احتیاط بعد از 11 دقیقه تاخیر. Afton wagner بود اول جاده گودال در طول متوقف می شود. کوین Hoffman بود گودال قبل از احتیاط و در آنجا ماند و به ارث نژاد منجر شود. مسابقه بازگشت و به رنگ سبز در دامان 20.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی