مسابقات نسکار در ایندی پس از جانسون قرارداد coronavirus

ایندیاناپولیس (AP) — نسکار عجیب آخر هفته در Indianapolis Motor Speedway – که در آن به عقب و جلو نبرد بین کوین Hoffman و دنی Hamlin باید ادامه یابد – شده است را برای اولین راننده تست مثبت برای coronavirus.

هفت بار قهرمان نسکار Jimmie Johnson را از دست ندهید آنچه قرار بود آخر خود را Brickyard 400 به عنوان او قرنطينه پس از جمعه نتیجه آزمون. او بدون علامت است اما همسر Chani تا به حال آزمایش مثبت به طوری جانسون به حال خود بررسی می شود.

جانسون گفت: او نا امید شده بود و نگران عاطفی تاثیر مثبت آزمون در کودکان است. او هنوز هم قصد دارد به گام به دور از تمام زمان مسابقه بعد از فصل نه دور از ورزش است.

“واضح است که من این علاقه ایندی اتومبیل, ماشین های ورزشی, و در بسیاری از اشکال دیگر مسابقه بنابراین من فرض کنیم که کمک به مقابله با این و نه احساس می کنید مانند شما می دانم به طوری که من با داشتن برخی از چیزهایی که از من گرفته شده,” او گفت:.

نسکار یکی از اولین ورزش برای از سرگیری رقابت پس از ورزش shutdown و یکشنبه خواهد بود 12th خود را در جام حذفی نژاد پس از بازگشت ممکن است. رانندگان گفت: برای منزوی کردن در مسیر مسابقه محدود کردن تعامل با خدمه خود را و پوشیدن ماسک.

کل صنعت ایستاده بود و شانه به شانه دو هفته پیش در حمایت از راننده بابا والاس و جانسون بود جلو و مرکز و حتی در آغوش گرفت والاس پس از سرود ملی در آلاباما. جانسون همچنین صرف یک روز در این هفته در Dallara این شبیه ساز به عنوان آماده سازی برای یک شرکت به تعویق افتاد ایندی ماشین تست.

جانسون در روز یکشنبه امیدوار بود به کراوات جف گوردون و مایکل شوماخر به عنوان تنها رانندگان با پنج پیروزی در ایندیاناپولیس. به جای جاستین Allgaier خواهد درایو Hendrick Motorsports شماره 48 شورلت.

Hoffman, در ضمن تلاش خواهد کرد به پیروزی متوالی دوم Brickyard و یک پیروزی در ایندی بیضی شکل خواهد کراوات نسکار امتیاز رهبر با Hamlin این دیتونا 500 در چهار برنده هر. این دو ترکیب برای هفت پیروزی در 15 جام نژادها از جمله چهار نفر از شش و متوالی 1-2 پس از اتمام هفته گذشته در Pocono.

این یک نبرد قهرمانی در ساخت و می تواند یک عنصر کلیدی در یکی از نسکار گوهر تاج حوادث.

“ما در حال برنده شدن در مسابقه انجام چیزهایی که ما نیاز به انجام در حال حاضر در حال اجرا به جلو” گفت: Hoffman دو زمان Brickyard برنده است. “هنگامی که شما نگاه کنید در ستون پیروزی به عنوان طولانی به عنوان شما برنده مسابقه است که آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود قهرمانی.”

نسکار مسابقه در Daytona International Speedway در چهارم جولای تعطیلات آخر هفته شروع و در سال 1959 اما نقل مکان کرد و آن را به ایندیاناپولیس در این سال به عنوان یکی از بزرگترین shakeups اصلی 2020 برنامه. ایندی حال حاضر متعلق به راجر Penske حال برنامه ریزی برای تعطیلات آخر هفته به یک جشن امریکا که افتخار نظامی و سرگرم طرفداران.

Penske و نسکار افزود: یکی دیگر از چین و چروک هنگامی که Xfinity سری مسابقه منتقل شد به انجمن ریاضی دوره جاده و این آخر هفته برای رفتن به صفحه نمایش چشمگیر

جاده سریع السیر.

همه گیر طرح میتوانست همه چیز را. IndyCar برنامه نابود شد و Penske نقل مکان کرد که سری به روز شنبه در IMS جاده ، این

از مسابقه حتی اگر تماشاگر نیست مجاز و دو سری نمی تواند ممزوج شدن.

Penske طول می کشد آرامش در آن هر دو IndyCar و نسکار خواهد بود برنامه تلویزیونی NBC که در این هفته طول می کشد بیش از آن بخشی از نسکار تلویزیون برنامه.

“با هر دو مسابقه در شبکه ما امیدواریم که طرفداران را تنظیم کنید و ببینید واقعا بزرگ مسابقه” Penske گفت.

جام خودروهای تلاش برای ایجاد رقابتی مسابقه چند سال گذشته در Indy – Penske گفت: این مجموعه می تواند نقل مکان کرد و به جاده البته در آینده – و روز یکشنبه یک روز نشان می دهد از هیچ عمل و یا واجد شرایط را به نفع تیم نخبگان و جانباز رانندگان است. که برای مطمئن شوید که به معنی Hoffman و Hamlin باید در مخلوط.

Hoffman led 118 از 160 دور در سال گذشته مسابقه, برنده بیش از شش ثانیه است. یک سال قبل از آن Hamlin منجر شد تا یک احتیاط با شش دور باقی مانده پاک شده خود را کوسن و اجازه Brad Keselowski به پاس او برای پیروزی.

Hamlin است 0-for-14 در Brickyard اما هفت پس از اتمام ششم و یا بهتر است. او احساس خوبی در مورد شانس خود را در روز یکشنبه ،

“من می گویند به طور خاص گذشته از 10 به 11 (مسابقه) بوده ایم استثنایی واقعا پس از بازگشت از استراحت است که ما تا به حال” Hamlin گفت. “من تیم واقعا قوی است.”

و پس از آن وجود دارد Keselowski اولین تیم Penske راننده به رئیس یک جام برنده سری در مورد علاقه خود را به مسیر مسابقه. Penske 18 پیروزی در ایندیاناپولیس 500.

Keselowski موفق به کسب دو جام مسابقات به ثمر رساند و هشت top-10 پس از اتمام مسابقه بازگشت و در اردیبهشت و او مانورهای رندانه برای تمدید قرارداد از Penske.

“من سطح اعتماد به نفس در حال حاضر بسیار بالا است که ما می تواند یک مدعی برای کل فصل و در ادامه به ساخت و قوی تر” او گفت:. “ما در حال شروع به نشان می دهد مقدار زیادی از سرعت. من فکر نمی کنم که ما رسیده ایم پتانسیل کامل ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر