راه طولانی پشت: ریورا به ارث Redskins’ ظروف سرباز یا مسافر

یاهو ورزشی است که پیش نمایش تمام 32 تیم ما به عنوان آماده شدن برای فصل NFL, شمارش پایین تیم در هر هفته در جهت معکوس از اولیه ما 2020 قدرت رتبه بندی. شماره 1 خواهد بود و نشان داد در آگوست 5.

(Yahoo Sports graphics by Paul Rosales)
(Yahoo Sports, گرافیک توسط پل Rosales)

ردسکینز واشنگتن احتمالا سزاوار نیست Ron ریورا.

ریورا یک مربی خوب است. او دو بار NFL مربی سال است. او یک نماینده برای Carolina Panthers. و ردسکینز یک ظرف غذا.

وجود دارد نه به اندازه کافی زمان برای رفتن از طریق بسیاری منفی از ردسکینز کار تحت مالک دانیل اسنایدر (و به هر حال ما آن را در سال گذشته). اما ریورا ظاهرا دوست دارد یک چالش است.

“هیچ کس واقعا نمی داند اما من این را می گویند: به اعتقاد من در من و من به شما شرط می بندم من” ریورا گفت: در مقدماتی کنفرانس خبری طریق واشنگتن پست. “خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. که همه من می توانم به شما بگویم. من به شما یک چیز: من کار خواهد کرد. من کار خواهد کرد بسیار سخت است. من را از انجام کارهایی که به اعتقاد من و با من خواهد ماند درست به که من هستم.”

اگر وجود دارد هر گونه امید که ریورا دوران متفاوت خواهد بود این است که اسنایدر در نهایت به نظر می رسد به درک او نمی تواند دخالت کنه اگر او انتظار دارد که خود را حق رای دادن به همیشه برنده شدن در هر چیزی. او گفت: این تیم را “یک صدا و یک صدا به تنهایی” و آن را متعلق به خود سر مربی.

“چه ردسکینز که مورد نیاز است یک فرهنگ تغییر” اسنایدر گفت: در ریورا مقدماتی کنفرانس خبری. “کسی که می تواند یک برنده فرهنگ به سازمان ما. که شروع می شود و به پایان می رسد با ما سر مربی.”

ما را ببینید. اسنایدر شده است screwing تا ردسکینز برای بیش از 20 سال آن را سخت برای دیدن او در حال دست کردن در حال حاضر. اما در حال حاضر ریورا است و در مجموع کنترل. و مقدار زیادی از کار را به انجام.

واشنگتن از رو خوش شانس وقتی به New York Giants ضرب و شتم آنها را در اواخر فصل حصول اطمینان از ردسکینز را دریافت کنید دوم کلی انتخاب از پیش نویس. آنها در زمان ایالتی اوهایو دفاعی پایان تعقیب و گریز ، لحظه ای را انتخاب کنید ساخته شده بود جوان ممکن است تبدیل به تیم بزرگترین ستاره. که می گوید چیزی در مورد جوان, استعداد, اما همچنین چیزی در مورد واشنگتن فهرستی.

Dwayne هاسکینس جونیور ناشناخته در کارفرمایی هر چند او تا به حال امیدوار کننده لحظات در اواخر فصل. تری McLaurin به حال خوب rookie فصل در گیرنده و او می تواند آینده ای روشن. خط دفاعی یک قدرت است. آن را مانند بسیاری وجود دارد مطمئن شوید که همه چیز در طول بازسازی است.

برای اولین بار در سال شاید دو صرف خواهد شد تا بدانند که متناسب با در ریورا فرهنگ و کسانی که به اندازه کافی خوب است برای بازی در یک بالاتر از سطح متوسط است. آنها نیاز به ضربه. این امر می تواند خوب اگر هاسکینس نشان داد که چرا او در دور اول انتخاب کنید از یک سال پیش. با توجه به سال از تصمیم گیری های ضعیف و بد تبلیغ و ضعف عمومی در میان پایه فن واشنگتن نیاز دارد چیزی به سمت راست بروید.

ریورا یک شروع خوب است. او روابط نظامی (ریورا در زندگی چندین پایگاه نظامی در حال رشد به عنوان پسر یک کهنه سرباز ارتش) خدمت کرده است او همچنین به عنوان یک سر مربی است. او یک رهبر طبیعی. موفقیت خود را با Panthers که شامل یک 15-1 فصل و یک کاسه فوق العاده ظاهر در سال 2015 فراهم می کند و امید است. واشنگتن را باید سمی با توجه به فهرست و وضعیت مالکیت و فرود ریورا به عنوان خوب است به عنوان حق رای دادن می تواند انجام داده اند.

واشنگتن از دست داد تیم یکی بود که یک بار در میان NFL بهترین است اما موفق به کسب تنها یک بازی حذفی از سال 1999 فصل است. آن را به یک زمان طولانی برای ریورا برای رفع تمام مشکلات. ترنت ویلیامز افتضاح — واشنگتن تا به حال یک پیشنهاد برای انتخاب در دور اول در سال گذشته و به نوعی تجارت نیست ناراضی مقابله سپس ریورا تا به حال به حل و فصل برای یک سال 2020 پنجم-دور انتخاب کنید و یک 2021 سوم-انتخاب دور در آوریل نشان می دهد همه از قبلی بی کفایتی ریورا به باز کردن از پیچ.

امیدوارم اسنایدر برخی از صبر در این زمان. او به آن نیاز دارید.

Ron Rivera was hired to be Washington's new head coach this offseason. (Photo by John McDonnell/The Washington Post via Getty Images)
ران ریورا استخدام شد به واشنگتن سر مربی جدید این offseason. (عکس از جان مکدانل/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

گرفتن تعقیب جوان برجسته اما ردسکینز تا به حال به طور کلی پیش نویس است که می تواند پرداخت کردن. بازیسازی در حال اجرا بازگشت/گیرنده آنتونیو گیبسون یک تازه کار به سازمان دیده بان. Cornerback کندال فولر بزرگ بود رایگان-عامل علاوه بر این و واشنگتن نیاز به کسی برای بازی گوشه. بزرگترین از دست دادن توهین آمیز مقابله با ترنت ویلیامز که معامله شد به San Francisco 49ers, اما آن را مانند وجود دارد بسیار امیدواریم که از او برای بازی واشنگتن دوباره. شاید بهترین چیزی که می شود گفت در مورد Redskins’ offseason است که آنها نمی افراط کردن در یک بیمار-توصیه تلاش برای رفع همه چیز را حق دور.

درجه: C-

Dwayne هاسکینس جونیور یک مثال خوب از این بی حوصلگی برای quarterbacks در این دوران است. او شروع به هفت بازی. در عین حال به نظر می رسد هر کس تصمیم گرفت او را در ردیف بالا QB. اگر هاسکینس در حال رفتن به آن را به او برای تبدیل شدن به دقیق تر رهگذر. او مرده بود گذشته میان واجد شرایط quarterbacks در فوتبال حرفه ای تمرکز تنظیم و تکمیل درصد است. او تا کنون بدترین دقت هر NFL quarterback در کوتاه مدت می اندازد (از 0 تا 9 متری). یک نکته مثبت او به خوبی زمانی که او تا به حال به بداهه نوازی و او نیز اجتناب گردش در بیشتر قسمت ها. او در دو بازی آخر او نوشته شده 131.3 رهگذر امتیاز در 43 می اندازد که نیست خیلی از نمونه اما حداقل آن را تشویق شد. در روند بازسازی واشنگتن از زمان به بیمار با هاسکینس.

واشنگتن بیش از/زیر برنده مجموع در BetMGM 5 است. زیر است +105 معنی یک bettor را به خطر $100 به پیروزی $105. ران ریورا یک مربی خوب و پنج برنده نیست اما واشنگتن استعداد فقیر است و سختی برنامه. شما می خواهم که به خوش به بیش از.

آن را تعقیب جوان و توسط یک مایل. می توان استدلال کرد واشنگتن آخرین ستاره رابرت گریفین III که در سال 2012 به طول انجامید و یک فصل. جوان می تواند نوع بنیادی بازیکن برای روح بخشیدن به پایه فن و شروع یک دوره جدید. در بهترین جوان است unblockable. تصویب rushers گاهی نگاهی به زمان برای تنظیم به NFL و شاید که اتفاق خواهد افتاد با جوان, بیش از حد, اما او علاقه برای NFL دفاعی Rookie از سال است. واشنگتن نیاز دارد چیزی به راست شروع در اینجا.

از یاهو اسکات Pianowski: “این یک عصر طلایی برای جوان گیرنده; 2019 rookie کلاس لرزه آمار و استعداد در راه با 2020 اول سال است. با این همه تازه استعداد مصرف بیش از لیگ تری McLaurin بالقوه ممکن است مژه تحت رادار.

“اجازه دهید مطمئن شوید که ما اصلا بازی کلش مرد در اینجا — هر کس می داند McLaurin ویژه بازیکن. یک تازه کار wideout که سیاهههای مربوط به یک 58-919-7 خط کاغذ برداشته توجه شما و McLaurin سزاوار اعتبار اضافی برای excelling با وجود وحشتناک, واشنگتن, حمایت بازیگران. ما نمی تواند مطمئن باشد کارفرمایی بازی خواهد بود بهتر است در این سال, اما آن را سخت خواهد بود برای آن بدتر می شود. و شاید استخدام هماهنگ کننده توهین آمیز اسکات ترنر می تواند علاوه.

“ترنر کارولینای کارفرمایی مربی دو سال گذشته و او با پدرش Norv سال گذشته [سالمند ترنر شد این تیم OC]. پلنگ برجسته یکی از باریکترین استفاده از درختان در سال 2019 و پاپا ترنر به طور کلی ترجیح داده است که زاویه; او را دوست دارد به شناسایی یک لیست کوتاه از بازیکنان کلیدی و سپس تکیه به شدت در آن بچه ها. بیایید شرط اپل نمی افتد بیش از حد دور از درخت است که اجازه می دهد تا McLaurin به حرکت شبیه چمچه زنی در هر نقطه از 20-40 اضافی اهداف این سال است. او تا به سر و صدا فعلی خود در یاهو ADP که فروتنی اسلات او را به عنوان WR28.”

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

اگر شما می خواهید بدانید که چگونه بی ربط ردسکینز تبدیل شده اند و آنها را نمی خواهد به نظر می رسد در زمان نخست برای اولین بار از سال 1982. آنها به نظر می رسد در روز شکرگزاری که appeases NFL هدف از گرفتن هر تیم نخست-زمان بازی. واشنگتن محرومیت از هر شب بازی است به خصوص گفتن چون NFL خم رو به عقب به NFC شرق تیم در زمان نخست چون از فن های بزرگ, پایگاه بزرگ و بازار. ردسکینز نیاز به بهبود قبل از دریافت آنها که در زمان نخست درخشش دوباره.

که می تواند ردسکینز جرم از ویژگی های دیگر بیش تری McLaurin?

آن را مانند هاسکینس زیادی برای کار با. McLaurin بسیار خوب بود به عنوان یک تازه کار در فصل گذشته. با توجه به Pro Football Focus McLaurin را درجه پنجم شد-بهترین در میان همه NFL رسیور با حداقل 90 اهداف. سه گیرنده که رتبه زیر McLaurin بودند مایک ایوانز <url> آدامز و ترجمه. McLaurin بود که خوب در 2019.

دیگر از McLaurin? ردسکینز ” دیگر گیرنده خواهد بود برخی از ترکیب کودی Latimer, استیون, Sims, کلوین Harmon, Trey کوین … هیجان زده نشده است ؟ تنگ, پایان, به احتمال زیاد خواهد ریچارد راجرز و یا جرمی بپاشید. در حال اجرا پشت آدریان پترسون و Derrius Guice هستند اما پترسون 35 و Guice نمی تواند سالم بماند. شاید همه کاره rookie آنتونیو گیبسون می تواند تاثیر داشته باشد. او نمی باید رقابت زیادی برای لمس. برای اضافه کردن به توهین آمیز مسائل ردسکینز تنها یک چیز مطمئن در خط: گارد براندون Scherff که حق رای دادن برچسب.

شاید واشنگتن می تواند یک گام رو به جلو است. ران ریورا یک مربی خوب است. Dwayne هاسکینس جونیور ممکن است بهتر از او را داده. اگر ردسکینز می توانید احساس خوبی در مورد هاسکینس پس از فصل که یک پیروزی است. وجود خواهد داشت بسیاری از برنده واقعی در این زمینه در این فصل است.

تا پایان سال ردسکینز باید بدانید اگر Dwayne هاسکینس جونیور پاسخ است و اگر او را پس از آن کارفرمایی جستجو شروع می شود دوباره. Redskins طرفداران زندگی شده اند این سناریو کابوس در حالی که برای. آن را سخت به آن را ببینید که بسیار بدتر است. حتی یکی دیگر از وحشتناک فصل باید در یک نتیجه بسیار خوب پیش نویس انتخاب کنید و راه اندازی مجدد با یک بازی هیجان انگیز کارفرمایی چشم انداز.

آن دیوانه نیست به فکر می کنم واشنگتن می تواند سر به 2021 فصل با تعقیب جوان و ترور لارنس در فهرست. که انرژی رو به زوال حق رای دادن. در این فصل نمی تواند خوب باشد. واشنگتن نیازهای متعدد offseasons برای ساخت فهرست. آن خواهید بود یک سال برای Redskins طرفداران اما این هیچ چیز غیر معمول است. واشنگتن باید یکی از چند تیم در بازی No. 1 به طور کلی انتخاب کنید. حداقل یک بار کارفرمایی چشم انداز — و یا یک گام بزرگ رو به جلو برای Dwayne هاسکینس جونیور — آیا قرار دادن واشنگتن به عقب در NFL نقشه.

32. Jacksonville Jaguars
30.
Cincinnati Bengals
29.
Carolina Panthers
28.
New York Giants
27.
Detroit Lions
26.
New York Jets
25.
Atlanta Falcons
24.
Miami Dolphins

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>