Jorge Masvidal و Colby کاوینگتن می گویند آنها گام با گیلبرت می سوزاند و از UFC 251


Colby Covington and Jorge Masvidal
Colby کاوینگتن و خورخه Masvidal

گیلبرت سوختگی کشیده شد از UFC 251 رویداد اصلی مخالف قهرمان سبک وزن Kamaru عثمان پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. همکار رقیب Jorge Masvidal و Colby کاوینگتن هر آماده به گام و مبارزه است.

سوختگی شده بود انتظار می رود به چالش عثمان پس از یک تاول شش-مبارزه با پیروزی اجرا است که شامل دو دوره در حال حاضر این سال با وجود همه گیر. اما در حال حاضر که همه گیر شده است به سوختگی و متوقف حرکت خود را.

او آزمایش مثبت قبل از سوار شدن به هواپیما در لاس وگاس رهبری به UFC Fight جزیره در ابوظبی.

آن است که در حال حاضر مشخص نیست چه اتفاقی می افتد با عثمان اما Masvidal و کاوینگتن هر دو به نظر می رسد آماده به گام در.

Masvidal شده است در این میان یک اختلاف قرارداد با UFC پس از آن باقی مانده است دیده می شود اگر ارتقاء مایل به حرکت و موقعیت خود را در حال حاضر که در آن هیولا UFC 251 مبارزه با کارت شده است مختل شود. وجود دارد دو قهرمانی حملات میله میله برای UFC 251 اما tripleheader خواهد شد کاملا گیلاس در بالا از انباشته مبارزه با کارت.

Masvidal مدیر, ابراهیم کوه گفت: ESPN آریل Helwani که جنگنده بود “کاملا مایل” به مرحله و مبارزه با عثمان. که البته نشانی اختلاف قرارداد. اما با توجه به UFC موقعیت داشتن یک رقیب افت قطعا آن را می دهد Masvidal کمی بیشتر اهرم.

اگر UFC مردد به حفظ عثمان در UFC 251 مبارزه با کارت گزینه دیگری وجود دارد هر چند. همچنین صحبت کردن به Helwani Covington گفت که او باقی مانده است آماده برای چنین فرصتی در واقع انتظار آن را به اتفاق می افتد.

“من پیشنهاد می ایستد. توپ در UFC دادگاه,” او گفت:. “من در اینجا به صرفه جویی در روز در برابر مارتی (عثمان) و یا یهودا (Masvidal). خوراک من هر دو یکی است. من آماده هستم. می دانستم که به آماده شود برای این هفت ماه پیش است.”

TRENDING > فوران پشتیبانی از Khabib Nurmagomedov پدر او پس از مرگ

چه UFC مردد به انجام باقی مانده است دیده شود اما به نظر می رسد آنها می تواند نگه داشتن UFC 251 رویداد اصلی دست نخورده اگر آنها می تواند به نظر می آیند با عثمان و یا Masvidal یا Covington. Masvidal به نظر می رسد منطقی تر بازی کردن به عثمان است که کمتر از یک سال از حذف یک TKO توقف کاوینگتون در UFC 245.

UFC 251 طول می کشد محل در جولای 11. آن kickstarts 15 روز span آن را ببینید UFC ترویج چهار رویدادها در جزیره یاس در ابوظبی.

Dana White, آدرس, Jorge Masvidal خواستار پول بیشتر

(اشتراک MMAWeekly.com در یوتیوب)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>