Gobert, آماده براي استفاده, از, ویروس, میکروفن شکست مفتضحانه


یوتا جاز مرکز رودی Gobert پخش برای اولین بار در لیگ برای قرارداد COVID-19 مارس در چیزی که لیگ تعطیل عملیات پایین فقط چند دقیقه بعد از تست مثبت آمد.

در حالی که coronavirus بود که همیشه رفتن به آن را به NBA Gobert مورد کمی غیر معمول — مهمترین دلیل او چگونه عمل با رسانه ها تنها چند روز قبل از مثبت خود را تست.

Gobert شوخی رفت از راه خود را به لمس هر یک میکروفن و دستگاه ضبط در مقابل او قبل از خروج از اتاق پس از رسانه ای کنفرانس در ماه مارس به وضوح ساخت نور های جهانی و همه گیر.

به طور طبیعی داده می شود که چگونه او بعد از آزمایش مثبت که شوخی نمی رفتن بیش از خوبی و او هنوز هم احساس پیامدهای ماه بعد.

“من کسی هستم که جوک در اطراف تمام وقت” Gobert گفت: از طریق سالت لیک تریبون. “افرادی که واقعا می دانم که من می دانم قلب من است. لمس کردن میکروفون به من نگاه بد. این همه در مورد ادراک … از آن ساخته شده من شبیه کسی که نمی مراقبت در مورد افراد دیگر زندگی می کند.”

Gobert شوخی وجود دارد متوقف نمی. او بنا به گزارش لمس بازیکنان و وسایل خود را در اتاق قفل بارها و بارها حتی پس از جدی بودن این ویروس شده بود تاکید کرد به تیم.

[ Coronavirus: چگونه ورزش جهان در پاسخ به همه گیر ]

هم تیمی داناون Mitchell بعد قرارداد ویروس — آن ناشناخته و هرگز شناخته خواهد شد اگر که Gobert تقصیر یا نه — و بسیار نا امید با او برای مدت زمان طولانی. در یک نقطه ارتباط خود را گزارش نمی کند “به نظر می رسد نجات.”

میچل هر چند گفت که این دو باید نقل مکان کرد و گذشته از آن در روز پنج شنبه و آماده به بازی زمانی که لیگ رزومه خود را فصل بعد در این ماه در والت دیزنی جهانی نزدیک اورلاندو ،

Gobert تکرار آن افکار در روز جمعه.

“هیچ کس انتظار آن را به صورت کامل و آن را never gonna کامل شود. من هرگز تا به حال روابط کامل — با هم تیمی های من یا حتی اعضای خانواده من و یا تقریبا هر کسی که در اطراف من” Gobert گفت: از طریق سالت لیک تریبون. “اما شما می دانید زمانی که ما احترام یک دیگر و ما هر دو به اشتراک گذاری همان اهداف و ما هر دو انجام چه چیزی بهترین را برای این تیم, این چیزی است که مهم است.”

Gobert شد به طور متوسط 15.1 امتیاز و 13.7 ریباند این فصل هفتم در لیگ هنگامی که بازی متوقف شد. 28 ساله که دو بار نام این لیگ بازیکن دفاعی سال یک فصل در سمت چپ چهار سال 102 میلیون دلار در مقابله با جاز — کسی که با او خود را صرف کل NBA حرفه ای با. این تیم مجموعه ای برای ورود به NBA راه اندازی مجدد با یک 41-23 رکورد چهارم-بهترین ها در کنفرانس غرب.

هر چند او اذعان می کند آن را آسان نبود در اوایل Gobert متوجه او نمی توانید کنترل کنید که چگونه افراد خارج از سازمان و یا NBA مشاهده او. او ممکن است هرگز قادر به ریختن اعتبار بودن این بازیکن که به شوخی لمس تمام میکروفن های پیش از خاموش شدن یا نه.

بنابراین او انجام می شود در تلاش است.

او را آماده برای قرار دادن این حادثه را پشت سر گذاشت و به سادگی تمرکز بر روی آنچه که او می تواند کنترل.

“مردم فقط قضاوت شما در درک آنها و درک آنها از … این می تواند یک تصویر و یک ویدئو یک مصاحبه یک اقدام” Gobert گفت: از طریق سالت لیک تریبون. “مردم واقعا نمی دانم شما … مردم در اطراف من واقعا می دانم که من می دانم که من هستم. و چیزی که برای من مهمه.

“در پایان روز, من نمی قادر خواهد بود برای کنترل درک هر کس از من, اما من می تواند به کنترل اعمال و من می توانم کنترل چیزهایی که من برای مردم در اطراف من برای جامعه چیزهایی که من برای هم تیمی های من در دادگاه و خارج از دادگاه. تمام چیزهای که من می توانید کنترل کنید. و این چیزی است که واقعا برای من مهمه.”

Utah Jazz center Rudy Gobert, the first NBA player to contract the coronavirus, is ready to put it behind him. (Alex Goodlett/Getty Images)
یوتا جاز مرکز رودی Gobert اولین بازیکن NBA به قرارداد coronavirus آماده است تا آن را پشت سر او. (Alex Goodlett/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>