دریافت اکسل-زرنگ و دانا با این 6 دوره بسته نرم افزاری


هر چه صنعت شما وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول شما تا به حال برای کار با اکسل — که تعداد-خرد نیروگاه است که همواره بخش حسابداری از تعداد بی شماری از شرکت های بزرگ در سراسر جهان است.

اما شانس هستند شما تنها خراش سطح از آنچه این فوق العاده قدرتمند برنامه در واقع می تواند انجام دهد. اگر شما می خواهید به موفقیت در هر نوع داده محور زمینه (اکسل را حتی زمانی مفید است که آن را می آید به هک) شما در حال رفتن به نیاز به می دانم که چگونه به انجام بیش از به سادگی شلاق تا یک گراف ساده و یا صفحه گسترده.

کامل اکسل Pro راهنمایی گواهینامه بسته نرم افزاری شما می توانید به سرعت با مایکروسافت اکسل بنابراین شما می توانید ضرب و شتم رقابت در به طور فزاینده ای رقابتی جهانی از تجزیه و تحلیل و آن را در فروش برای بیش از 90 ٪ off فقط 19 دلار امروز است.

با شش دوره و بیش از 100 درس این آموزش به شما می دهد یک نگاه دقیق به برخی از اکسل قدرتمند ترین و توابع همراه با یک مرور کلی از اصول اولیه برای کسانی که نیاز به گرفتن.

از طریق درس های که شما می توانید دسترسی آنلاین 24/7, جامع این بسته نرم افزاری به شما آموزش چگونه به اکتشاف و تجزیه و تحلیل مجموعه داده های بزرگ با استفاده از PivotTables, چگونه برای به دست آوردن بینش ارزشمندی از داده های پیچیده, چگونه به استفاده از انواع دستورات و فیلترهای ساده گردش کار خود را و خیلی بیشتر.

شما همچنین بهره مندی از درس که شیرجه مختلف و دستکمگرفتهشده ابزار های بصری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در اکسل — اجازه می دهد به شما برای ایجاد گرافیک ساده از داده های پیچیده است که می تواند ارزشمند در ارائه.

اجازه ندهید که عدم اکسل تجربه یا دانش نگه داشتن شما را از فرود شغل رویای خود را. کامل اکسل Pro راهنمایی گواهینامه بسته نرم افزاری به شما کمک خواهد کرد تا به سرعت با این برنامه و آن را در دسترس برای فقط 19 دلار در حال حاضر است.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

عکس پوشش توسط Sasirin Pamai/123RF

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>