هشت چیز رزمندگان باید انجام دهید برای بازگشت به NBA قهرمانی مشاجره

تا زمان NBA فصل به اتمام است-اگر آن را تا کنون است — رزمندگان باقی خواهد ماند حاکم قهرمان کنفرانس غرب. بله 15-50 رزمندگان طلایی امور خارجه.

بدیهی است که آنها نمی آمد در هر نقطه در نزدیکی اخیر خود میزان موفقیت در این فصل پایان فصل خود را با بدترین رکورد در لیگ پس از ساخت پنج مستقیم NBA Finals. که گفت: رزمندگان’ فهرست نیست در هر نقطه در نزدیکی بدترین در NBA. حتی نزدیک.

هر چند به نظر می رسد مانند بسیار گزاف گویی-به دولت طلایی تجدید حیات فصل آینده نیست و از این سوال. در واقع برای بسیاری از دلایل شما می توانید در این بانک. اما تجدید حیات چیزی نیست که رزمندگان برای هدف. آنها به سادگی نمی خواهید به صعود از انبار.

آنها می خواهند به نفع خود قهرمانی.

اگر آنها بسیاری از مواد تشکیل دهنده کلیدی در حال حاضر در محل برخی از حیاتی تحولات را به رخ می دهد در جهت رزمندگان به عقب بر گردیم به عنوان مشاجره. برخی از خواهد بود به راحتی انجام بیش از دیگران و نه همه آنها در دولت طلایی را کنترل کنید. اما اگر رزمندگان انجام این هشت چیز را به خود شانس بلند لری اوبراین جایزه یک بار دیگر.

هشت چیز رزمندگان باید انجام دهید برای بازگشت به NBA قهرمانی مشاجره در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>