چلسی عرق کردن در Kante آسیب پس از پیروزی بر واتفورد

N’Golo Kante برداشت تا همسترینگ مشکل و می تواند دست چلسی لیگ برتر سفر به کریستال پالاس.

فرانسه هافبک trudged از چلسی 3-0 برنده بیش از واتفورد و در حال حاضر می تواند نشستن روز سه شنبه در سفر به نیوکمپ.

آرسنال, Willian و راس بارکلی تمام یافت خالص به عنوان Blues کاسته گذشته اورلئانز به پرش به لیگ برتر چهار و لرزش جمعه خسته کننده 3-2 دست دادن در غرب هم.

Kante آسیب ثابت کرد شاید تنها ضربه در چلسی راحت شنبه شب با پیروزی در استمفورد بریج ترک لمپارد عرق کردن در 29 ساله تناسب اندام.

“N’Golo Kante او یک مصدومیت همسترینگ ما امیدواریم که این کوچک است, این چیزی است که به من گفته شده است تا کنون گفت:” لمپارد.

“اما من حدس می زنم آن خواهد شد یک مشکل برای کاخ در روز سه شنبه.”

ایتالیا هافبک Georgie هنوز به ویژگی برای چلسی از لیگ را راه اندازی مجدد اما لمپارد اصرار سابق ناپولی مرد همچنان در افکار خود را.

Georgie می تواند گام باید Kante از دست ندهید سفر به کاخ گرچه بیلی گیلمور خواهد بود یکی دیگر از گزینه با Scot داشتن پا کردن نیمکت مقابل واتفورد.

هنگامی که خواست برای آخرین Georgie, لمپارد گفت: تنها “Georgie است که در برنامه های من” قبل از ارائه ارزیابی خود از Kante آسیب.

چلسی به طور موقت – برای کمی کمتر از پنج دقیقه کاهش یافته است از لیگ برتر چهار برای اولین بار از ماه اکتبر در روز شنبه.

منچستر یونایتد 5-2 خرمن کوبی بورنموث دیدم بلوز لغزش به پنجم.

لمپارد مردان آمار در سبک به جهش بازگشت به بالا متحده با رقابت برای لیگ قهرمانان صلاحیت در ادامه به ارائه منظم درام.

چلسی رئیس بستری اجرا به پایان فصل تنها خواهد شد به طور فزاینده ای آشغال با فشار اعتراف خود بازیکنان باید جراحی خود را برای مبارزه با.

“من فکر می کنم هر بازی در حال رفتن به فشار در حال حاضر گفت:” لمپارد.

“وست هام بود به دلیل فشار ما می دانستیم که ما می تواند به سوم. این یک نوع متفاوت از فشار اما آن را هنوز هم همان در چگونه شما تمرکز بر روی بازی و کار در دست.

“شما نمی توانید بیش از حد و در چه هر کس می کند در حال حاضر. ما که امشب هیچ مزخرف ذهنیت درست بود.

“ما شروع به روشن و ما انجام شده و جزئیات کوچک از بازی سمت راست در هر دو به پایان می رسد از زمین است که من شده بود.”

واتفورد باقی می ماند فقط بالاتر از منطقه سقوط روم مدیر نایجل پیرسون به خوبی آگاه از محل اقامت خلیفه جاده مردانه موقعیت مخاطره آمیز.

“البته ما در رابطه با وضعیت ما در, ما در حال ساده و بی تکلف گفت:” پیرسون.

“اما مهم ترین چیز این است که به رسمیت شناختن آنچه که هستیم و مطمئن شوید که اجرای ما منعکس است که نوع روح جمعی. اگر ما که در آن ما پیدا کردن راه های برنده شدن در بازی.

“این یک وضعیت ما در حال حاضر به ماندن در کنترل سرنوشت ما و برای انجام این کار ما رو به کار به عنوان سخت به عنوان امشب اگر سخت تر نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>