NBA بازگشایی یک علامت هشدار دهنده برای اقتصاد ایالات متحده

(بلومبرگ نظر) — به عنوان یک فن حرفه ای بسکتبال و یک دانش آموز اقتصادی نظریه بازی ها من در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران است. من که از ترس NBA خاص ممکن است منعکس کننده هنوز پنهان روند در اقتصاد گسترده تر: مردم ممکن است در واقع بسیار مشتاق به بازگشت به کار.

NBA در حال برنامه ریزی برای از سرگیری یک قطعه از آن فصل به طور منظم و پس از آن برگشتی در یک سفارشی طراحی شده “حباب” در اورلاندو فلوریدا در جولای 30. این بازی برگزار خواهد شد تنها در میان تیم های برتر در یک مجموعه منظم تست و مقررات حاکم بر ورود غیر خودی. این لیگ در حال رفتن به حداکثر طول ممکن است برای اطمینان از امن بازگشایی.

فقط یک مشکل وجود دارد: تعداد فزاینده ای از بازیکنان به نظر نمی رسد بسیار علاقه مند بودن خوکچه هندی در این آزمایش است. در ابتدا secessions شد یک قطره. در حال حاضر آنها در حال چیدن بخار.

دیویس Bertrans مسلما دوم-بهترین بازیکن فعال در خانه تیم واشنگتن ویزاردز را بازی نمی کند چرا که او نمی خواهید به خطر آسیب و خطر اندازد چشم انداز خود را به عنوان یک عامل رایگان فصل آینده است. که کاملا معقول بهانه و بازیکنان بیشتر و بیشتر در حال پیدا کردن آنها را.

بروکلین نتز ممکن است رفتن به حباب بدون خدمات DeAndre Jordan و احتمالا اسپنسر Dinwiddie, یکی از مهم ترین بازیکنان. هر دو آزمایش مثبت برای Covid-19 و دوباره که به نظر می رسد مانند یک بهانه ای مناسب برای بازی نیست. اما البته — با فرض اینکه آنها خوب — آنها باید امن برای بازی با شروع از سر گرفته شود. و یا حداقل به عنوان امن که هر بازیکن می تواند شناخته می شود. نتیجه خالص ممکن است که این شبکه به سادگی یک پوسته از یک تیم است.

Portland Trail Blazer جانباز ترور Ariza است نشان داده نمی شود بنابراین او می تواند صرف زمان با پسرش به عنوان بخشی از یک آرایش بازداشت. در لوس آنجلس لیکرز یکی از مورد علاقه های شما برای برنده شدن در این مسابقات نقطه شروع گارد Avery Bradley نمی خواهد به نظر می رسد به خاطر ترس از به خطر انداختن سلامت خود مادر که مسائل تنفسی.

این بازیکنان هنوز هم می شود پرداخت می شود اما آنها در حال کاهش خود را در آینده ارزش بازار با بیان کمتر از یک تعهد کامل به این تیم است. و آن را سخت به تصور کنید که بسیاری دیگر از محل کار و محیط های ساخته شده می تواند بسیار امن تر از برنامه ریزی شده NBA حباب.

یکی به تعجب که چگونه بسیاری از بازیکنان دیگر در حال برنامه ریزی برای رها کردن و یا شاید به این امید که این تصمیم خواهد بود برای آنها ساخته شده: شاید آنها را یک آسیب در اردوگاه های آموزشی می گویند و یا بدتر شدن شرایط در فلوریدا خواهد شد نیاز به لغو نجومی و یا آن را تبدیل به بیشتر به لحاظ اجتماعی قابل قبول نیست به بازی. در این میان غالب استراتژی به سادگی ممکن است به صبر و ریشه در برابر از سرگیری بازی.

این نیز قابل توجه است که شکایت نیست — یعنی حاشیه ای تیم های دعوت به پیوستن به این رقابت ها در وهله اول. آنها به سادگی نوشته شده است فصل ،

آنهایی که می خواهند به بازی بسیاری از ستاره های بزرگ به خصوص در آن دسته از تیم هایی است که ممکن است نفع خود عنوان. که به طور معمول تعداد کمی از جوخه معمولا کمتر از نیم دوجین (لیکرز کلیپرز و دیگران خواهد بود سه آشکار میدارد این زمان در اطراف). LeBron James در خاص می خواهد برای برنده شدن یکی دیگر از قهرمانی و چالش مایکل جردن به عنوان NBA G. O. A. T. یک ستاره بزرگ که برنده یک عنوان احتمالا می تواند بیشتر سودآور کفش و تایید قرارداد.

شما می توانید متوجه مشابه انحراف به سمت برندگان در سایر آمریکایی های ورزشی. Minor league baseball به تازگی لغو شد, برای سال, اما لیگ های عمده ای که در مشخصات بسیار عالی و پر سود تلویزیونی قرارداد در حال برنامه ریزی برای از سرگیری در چند هفته.

در حال حاضر مقایسه تکامل از NBA حباب با بازگشایی دفاتر ایالات متحده آمریکا و مدارس. برای تقریبا تمام کارگران آمریکایی ریسک بسیار پایین تر برای بازیکنان NBA. و در مقایسه با اورلاندو ایمنی و اقدامات احتیاطی امنیتی خواهد شد به مراتب کمتر دقیق است.

اگر بسیاری از بازیکنان NBA در حال تعمق عدم مشارکت, چگونه مشتاق آیا شما فکر می کنم کسانی که کارگران هیچ یک از آنها میلیونر ورزشکاران حرفه ای — در مورد بازگشت به کار ،

بزرگترین تفاوت با NBA است که به سادگی که بازیکنان را به یک بله ساده-یا-هیچ تصمیم نسبتا به زودی. در اثر دست خود را مجبور و بنابراین شورش است که به آرامی تبدیل شدن به بیشتر قابل مشاهده است.

در کسب و کار عادی جهان superstars — در این مورد مدیران و رهبران دیگر — در واقع مشتاق به از سرگیری و گسترش عملیات. اما به عنوان با NBA به grumblings زیر سطح واقعی هستند و در حال رشد است.

چقدر خوب خواهد شد کسب و کار reopenings بروید ؟ اگر شما مایل به پیگیری اقتصاد آمریکا و حرفه ای ورزش بهتر است جای خود را به نگاه.

(تصحیح بند پنجم به توجه داشته باشید که این شبکه در بروکلین.)

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

تایلر کوئن است بلومبرگ نظر مقاله نویس. او یک استاد اقتصاد دانشگاه جورج میسون و می نویسد برای وبلاگ, حاشیه های انقلاب است. کتاب های او عبارتند از “کسب و کار: یک نامه عاشقانه به یک آمریکایی ضد قهرمان است.”

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

مشترک شدن در حال حاضر به ماندن بگیرید پیش با اعتماد ترین اخبار کسب و کار منبع.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>