محافظت از 10 دستگاه با این همه در یک VPN


با میلیون ها نفر از مردم در حال کار از خانه به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس هک در حال افزایش است. نابکار کلاه سیاه و سفید با استفاده از این واقعیت است که کارگران مجبور به ترک خود را امن دفتر شبکه در حمایت از خانه اتصالات بی سیم. و کلاه سفید در حال گذراندن حتی زمان بیشتری را در خانه تلاش می شود بعدی هکر اخلاقی.

آیا یک کاربر عادی کارگر زنبور عسل یا سفید-هکر کلاه حیاتی به گام به ماندن امن تر و محافظت شده و ناشناس آنلاین. یکی از مهم ترین خطوط دفاعی در برابر cybercriminals به یک شبکه خصوصی مجازی. مهم نیست که شما هستند و یا آنچه شما انجام آنلاین شما باید یک VPN نصب در تمام دستگاه های خود را — صرف نظر از این که آیا شما در حال مرور یک یا شبکه خصوصی.

اما نه همه Vpn ها برابر خلق شده اند. VeePN جامع خدمات VPN است که حفظ اطلاعات و حریم خصوصی بدون کند شما را و یک عمر اشتراک در فروش برای 95 ٪ off فقط $29.99 در حال حاضر.

این همه در یک پلت فرم امنیتی می تواند نصب شود تا به 10 دستگاه در یک بار. که باعث می شود آن را یک انتخاب ایده آل برای خانواده ها و همچنین هکرها که بسیاری از pentesting ماشین آلات هک آزمایشگاه و دستگاه های هدف. آن رعد و برق سریع سرعت اتصال آن را آسان به ماندن بگیرید امن و بدون محدود کردن پهنای باند خود را و یا نیاز به تحمل بار تمدید شده دانلود.

شما باید دسترسی نامحدود به بیش از 2500 فوق العاده سرور های امن در بیش از 40 کشور در سراسر جهان و در سطح بانک AES 256-بیتی رمزگذاری کمک می کند تا اطلاعات خود را از افتادن به دست اشتباه است.

این اشتراک و حتی باعث می شود آن را آسان برای دور زدن آن نفرت انگیز محتوا محدودیت زمانی که شما سفر خارج از کشور — اجازه می دهد شما را به نگه دارید تا با مورد علاقه خود را جریان محتوا در سایت هایی مانند Netflix و Hulu.

حفاظت تا 10 دستگاه با یک عمر برای به اشتراک VeePN فقط برای $29.99 — 95% خود را با قیمت معمول برای یک مدت زمان محدود.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>