Joey Chestnut can't lose. (AP Photo/John Minchillo)
جوی شاه بلوط نمی توانید از دست بدهند. (AP Photo/جان Minchillo)

جوی شاه بلوط غیر قابل توقف است. شاه بلوط یک بار دیگر تحت سلطه مردان بخشی از ناتان معروف هات داگ خوردن مسابقه خوردن یک رکورد جهانی 75 سگ های داغ و برنده این رویداد برای 13th زمان.

شاه بلوط — که خوردند 71 سگ داغ در 2019 — در نظر گرفته شد سنگین مورد علاقه ورود رویداد. او را شکست داد و مقام دوم دان Darron Breeden توسط بیش از 30 سگ های داغ. در طول این رویداد شاه بلوط گذشت 1,000 هات داگ نقطه عطف. او در حال حاضر خورده 1,000 سگ داغ در طول مسابقات.

شاه بلوط, 36, مجموعه, مسخره, سرعت, اولیه, مصرف 12 هات داگ در دقیقه اول. شاه بلوط آهسته در میانه این رقابت ها است. پس از این پیروزی گفت: کمبود جمعیت او را تحت تاثیر قرار حدود شش دقیقه خوانده شده را علامت. شاه بلوط, اما قادر به پیدا کردن یک دومین پیروزی تحت فشار قرار دادند و برای ثبت به عنوان رقابت آمد ، شاه بلوط ضرب و شتم قبلی خود را شخصی بهترین — 74 هات داگ در سال 2018 رویداد — تنها با یک سگ.

در حالی که این رویداد معمولا برگزار خارج, خطر, پخش كردن, coronavirus تحت فشار قرار دادند ناتان معروف هات داگ خوردن مسابقه داخل در سال 2020 است. رقبای معرفی شدند با پوشیدن ماسک و از هم جدا شدند پلکسی گلاس یک بار در این رقابت ها آغاز شد. موسیقی در لوله کشی به رقبای برخی از انگیزه فوق العاده است. تولید خدمه را تشویق می کردند خواران ، شاه بلوط اعتبار از محل جدید به عنوان بخشی از دلیل او قادر به مجموعه ای از رکورد.

با پیروزی شاه بلوط تمدید ثبت تعداد عناوین در ناتان معروف هات داگ خوردن مسابقه. آینده نزدیک ترین رقیب به شاه بلوط به عنوان میکی Sudo که برنده هفتمین مستقیم زنان عنوان کردند. Sudo مصرف 48 1/2 هات داگ یک زن رکورد در این رویداد است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی