NBA فصل خواهد شد در پایان ماه با پادشاهان و 21 تیم های دیگر هر بازی هشت بذر بازی در دیزنی ESPN جهان گسترده ای از ورزش در اورلاندو فلوریدا به منظور تعیین 16-تیم حذفی براکت.

هر بازیکن خواهد شد وجود دارد.

برخی نگران هستند در مورد آسیب های, برخی نگران هستند در مورد ترک خانواده خود و برخی نگران هستند در مورد بازی در یک دولت است که به سرعت تبدیل به یکی از بدترین نقاط برای کوروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر.

[مرتبط: بیگلی آماده به بازی اگر پادشاهان مناسب می تواند او را در چرخش]

تیم بنا به گزارش ها تا به حال به خود را ارسال کنید, سفر, احزاب در جولای 1, اما اخبار همچنان به شدت در مورد آنچه همه 22 شبیه است. در اینجا هر بازیکن است که تصمیم گرفتند از راه اندازی مجدد NBA فصل تا کنون.

Oldaipo بود اولین بازیکنی که تصمیم به رفتن به اورلاندو اما او بزرگترین نام از این نوشتن. 28 ساله پاره خود تاندون چهار سر ران در اوایل این فصل و Oladipo گفت: ESPN آدریان Wojnarowski در جولای 3 که او تصمیم گرفت به منظور جلوگیری از دوباره مصدوم شده.

“بخشی از ناتوانی است که کار راه خود را به عقب و گرفتن خود را به [%100],” Oladipo توضیح داد: “بنابراین در پایان روز رفتن به عقب و تبدیل همه چیز به سرعت به عنوان ما در مورد به انجام و تقریبا رفتن به حذفی شکل گیری و بازی حذفی پس از هشت بازی من بیشتر مستعد ابتلا به آسیب بیش از هر کس دیگری است. پس از آن در مورد در حال حاضر. آن را در مورد طول عمر است.”

Lats ماهر شد اولین سالم بازیکن در فهرست به انتخاب کردن از بازی در اورلاندو زمانی که او در ماه گذشته. Bertans, 27 طور متوسط حرفه ای-بالا 15.4 امتیاز در هر بازی و تنظیم شده است برای تبدیل شدن به یک محدودیت عامل رایگان. با جادوگران به احتمال زیاد تنها به پلی آف به عنوان کنفرانس شرق هشتمین دانه پس از برنده شدن در یک بازی در سری با بروکلین شبکه Bertans تصمیم به بازی نیست.

“دیویس در مورد امضای بزرگترین معامله زندگی خود را به طوری که او می تواند با گرفتن یک خطر بزرگ با بازی” Arturs Kalnitis, Bertans’ عامل گفت HoopsHype در 22 ژوئن. “نبود یک تصمیم دشوار به صداقت. اگر جادوگران بودند در پنجم یا ششم بذر (و یا شاید حتی هشتمین دانه) آن خواهد بود کاملا متفاوت است. دیویس یک رقیب. اما در این وضعیت او تصمیم به نشستن.”

Ariza که پادشاهان معامله به Trail Blazers پیش از این سال مهلت تجارت گزارش نمی خواهد بازی در اورلاندو به منظور صرف زمان با او 12 ساله پسر. 34 سال است که در بازداشت مورد پسر و Ariza خواهد از دست رفته یک-دستور دادگاه یک ماه ملاقات دوره با پسر خود ،

برادلی گفت: ESPN آدریان Wojnarowski در تاریخ 23 ژوئن که او نمی خواهد تاریخ لیکرز در اورلاندو به دلیل unlikelihood که او 6 ساله پسر لیام خواهد بود پزشکی پاک به پیوستن به او در دور بعد. جوان Bradley قبلا تلاش برای بهبود یافتن از بیماری های تنفسی.

“به عنوان متعهد به من لیکرز هم تیمی ها و سازمان من در نهایت بازی بسکتبال برای خانواده من” سالمند برادلی که ازدواج کرده و دارای سه فرزند گفت. “و به این ترتیب در یک زمان مثل این من نمی توانم تصور کنید که ساخت هر گونه تصمیم گیری است که ممکن است قرار دادن خانواده ام سلامت و رفاه در حتی کوچکترین خطر است.”

لیکرز امضا J. R. Smith به جای برادلی در فهرست خود را. پادشاهان در حال برنامه ریزی برای بازی لیکرز در اوت. 13.

Cauley-استین و شریک زندگی خود را در انتظار یک کودک در ماه جولای و پادشاهان سابق و رزمندگان بزرگ مرد بنا به گزارش ها تصمیم به انتخاب کردن به عنوان یک نتیجه.

پادشاهان در حال برنامه ریزی برای بازی Mavericks در اوت. 4.

Chandler, 33, ESPN گفت: در ژوئن 28, او نمی خواهد بازی در اورلاندو به منظور صرف وقت خود را با مادر بزرگ و سه فرزند.

“به عنوان سخت به عنوان آن را نمی شود با من هم تیمی های بهداشت و رفاه خانواده من به اول” چندلر گفت. “با تشکر از شما به شبکه سازمان برای درک و حمایت از من در این تصمیم و من خواهد بود و ریشه برای تیم ما در اورلاندو است.”

چندلر است برای تبدیل شدن به یک نامحدود رایگان عامل این offseason. پادشاهان در حال برنامه ریزی برای بازی های شبکه در اوت. 7.

DeAndre Jordan, Brooklyn Nets C

اردن توییتی در ژوئن 29 که او نمی خواهد بازی در اورلاندو پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که هنوز در بروکلین.

Thabo Sefalosha هوستون راکت SG

Wojnarowski گزارش 1 جولای که Sefalosha تصمیم گرفتند از بازی. راکت توافق به مقابله با لوک Mbah یک Moute به جای Sefalosha در فهرست با توجه به گزارش های متعدد.

پادشاهان در حال برنامه ریزی برای بازی راکت در اوت. 9.

NBA انتخاب کردن ردیاب: هر بازیکنی که کاهش یافته است به ازای برگشتی در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی