رسیدن به یک زمان خاص و مکان در زندگی خود این آرامش را به می دانم که در آن همه چیز هستند.

به اندازه کافی در حال حاضر از دست داده است. و در بر داشت. و از دست دوباره. و یا راه دیگری در اطراف.

وجود ام رک و پوست کنده شده به اندازه کافی شگفتی است.

آنها به طور کلی نیست که خوب است. این که چرا گاهی اوقات “دلپذیر” باید گیر در مقابل “تعجب” فقط به سر مردم چون می دانند. و یا “حزب” پس از آن چون در غیر این صورت هیچ کس نمی خواهم آمد.

خود به خود آن را فقط هرج و مرج است.

مانند تغییر. شما شنیده ام تغییر سخت است و شاید حتی نزدیک می دانند برای مثال زمانی که شما مجبور به توقف پوشیدن محموله کوتاه. یا باید متوقف شود. تغییر است و بیشتر به صورت جدی نسخه از تعجب. شما می توانید فکر می کنم از طریق تغییر دهید. شما می توانید قبول یا اجرا از تغییر. شما می توانید تغییر دهید که از راه دور. مانند یک گردباد. بد کوتاه کردن مو.

در هر صورت تغییر تصمیم گیری طوفان انبار خیلی بد نیست. مگر اینکه آن را تسلیم. آنها نزدیک است.

زمانی که لیگ اصلی بیس بال تصمیم گرفت آن را به زور سه-خمیر حداقل مثلا که نفس را تغییر دهید. چیزی است که هیچ کس با یک چلپ چلوپ از خود آگاهی می خواهد به کسی متنفر تغییر به سادگی دلیل آن است که آنچه دیروز اتفاق افتاده است و روز قبل از. صالح مسیر به نفرت چیزی در آن میدهند. سه-خمیر را حداقل برای یک.

در پیگیری از دانستن که در آن همه چیز, هیچ شگفتی این امر می تواند خوب است بدانید این بازی ها هستند که تصمیم گرفته شده توسط بازیکنان در پاسخ به این استراتژی است که تصمیم می گیرید بازی. هنوز هم در بهار آموزش من از یک جانباز مدیر “من فقط یک پیر مرد متنفر است که تغییر و یا آیا این قاعده خورد؟”

او گفت: “این قانون داره.”

که تسکین بود.

این صدا به طرز ناامید کننده ای عاشقانه اما من بیشتر مانند بازی راه آن است. من مانند کوزه بزنیم. من دوست دارم سوالات فصل به فصل که تمرین کردن روح خود را. من استفاده می شود به مانند زمانی که آنها را به سرقت برده پایگاه زمانی که آنها جرات به انجام این کار است. بر hit-and-run روبروی میدان تنها در پلی آف در ماه اکتبر گذشته من تقریبا گریستم. ممکن است شده ام اکتبر قبل از. من از دست همه چیزهای کمی که بلعیده شده است تا با پشت پا, خمیر جعبه بازی. به اعتقاد من دیگر بازی خواهد شد بازگشت یک روز که بیس بال خود را درست باشد.

همه این — ظریف مقاومت به تغییر عمیق بی اعتمادی از شگفتی و گریزی به گوشه چپ thumbers گرفتن clobbered توسط راست دست bangers — مرا به تعجب پس چرا من خوب با چرخش فوق العاده نوبت به مقاصدشان مرغان.

ابتدا در جولای 23, اگر ما هنوز در حال فکر کردن در مورد داشتن یک فصل بیس بال سپس هر نیمه زمین باز یافته بعد از نهم در طول 60-بازی فصل به طور منظم شروع خواهد شد با یک دونده در پایه دوم. پس از آن تقریبا یک پارچه سست بافت پرچمی و پرواز توپ ضربه مسابقه.

All extra innings will begin with a runner on second during MLB's abbreviated 2020 regular season, an attempt to curtail exceedingly long games. (AP Photo/Julio Cortez)
همه فوق العاده نوبت آغاز خواهد شد با یک دونده در طول MLB را به صورت مختصر 2020 فصل به طور منظم تلاش برای محدود کردن بسیار طولانی بازی. (AP Photo/Julio کورتز)

که برای تلفن های موبایل وحشتناک حتی بدتر از آنچه که تبدیل به هنجار شده است که در زمین باز یافته پس از زمین باز یافته از batters برای نرده ها نوسانی چرا که قهرمانان انجام دهد. آنها ضربه walk-off dingers و یا می میرند تلاش. آنها همچنین به عنوان یک نتیجه اطمینان از دور دوم “من را به Ballgame.” اما حداقل آن را برخی از عجیب و غریب خلوت رد می شود که همه قبل از چراغ آمده است. حداقل آن را نمی … را تغییر دهید.

چه جذبه دو تیم با استعداد یک مرد در به ثمر رساندن موقعیت تا زمانی که کسی میآید یک bunt?

شما در حال نگاه کردن به آن.

این جمعیت در تابستان امسال این قهرمانی این خپله یک فصل بیس بال با بیش از حد بسیاری از انگشتان پا و یک corkscrewed دم. به عنوان یکی ballplayer پیامک من امروز “امیدوارم آن کار می کند و هر کس نمی عجایب — هاها” و این واقعیت است که آن را در حال حاضر freaked و جاوا عجایب بیشتر و شاید ما حتی نمی تواند درک دمدمی مزاجی است که در حال آمدن است.

کوتاه از خاموش شدن وجود ندارد و رسوب تا سال 2020 فصل بیس بال. هیچ تغییر با صدای بلند و یا زشت به اندازه کافی است که نمی توان آن را هم زده و به هر آنچه فراتر از جولای 23. بازیکنان خوب نشسته است. بازیکنان خوب خواهد شد تست مثبت است. تیم های خوب ممکن است در ماه اوت شبیه نه بچه ها انتظار در حال بارگذاری خط در 2 صبح یک فصل بیس بال هرگز کمتر مهم است با هر گونه شانس در همه.

کوتاه تر بازی ها ساده تر خواهد شد در تبادل کارکنان. آنها خواهید بود راحت تر در همه. به اندازه کافی وجود دارد متغیرهای عنوان شده است. بیشتر 18-باز یافته بازی نمی کند باید به یکی از آنها.

اما هیچ کدام از آن است که واقعا آن را دلیل من خوب با یک قانون است که به نظر می رسد و احساس می کند از جای غلط انداز ،

من در را به هرج و مرج. همه را به عجیب و غریب بودن این کلید های میانبر, دمدمی مزاجی. بیایید ببینید چه چیزی آن را مانند به نظر می رسد فقط در حالی که کمی. بیایید خوش آمدید, تغییر, صرفه جویی در انرژی ما برای بزرگتر دعوا. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از آن.

چه کسی می داند. شاید آن را حتی می تواند یک سورپرایز شیرین و لذت بخش.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی