Miami Dolphins انتظار می رود نیاز به برش بازیکنان قبل از اردوگاه. در اینجا نامزدها

شش بسته از Miami Dolphins یادداشت در روز جمعه:

دلفین ها شده اند پت ایستاده با فهرستی از 87 بازیکنان چهار در زیر تعدادی از آنها مجاز خواهد بود را به 2020 اردوگاه آموزشی در قبل از همه گیر جهانی است.

آن را به عنوان معلوم میامی ممکن است نیاز به برش به عنوان بسیاری به عنوان ده بازیکن قبل از اردوگاه آغاز می شود در اواخر این ماه.

در تلاش برای کنترل گسترش COVID-19 NFL صحبت کرده است به اتحادیه بازیکنان مورد نیاز تیم را 75 تا 80 بازیکن به اردوگاه به جای آن از حد معمول 90, چند, لیگ منابع گفت: میامی هرالد در این هفته. میامی معمولا اند فهرستی سقف 91 در این سال به دلیل گارد Durval کیروش نتو دارای یک فهرست معافیت برای سال دوم در یک ردیف به عنوان بخشی از NFL بین المللی برنامه.

در ازای اتحادیه پذیرش که امتیازی, NFL, به احتمال زیاد خواهد به یک توافق بزرگتر تمرین تیم ملی با توجه به دو دیرین عوامل است. تمرین تیم ملی می تواند به افزایش از 10 به 16 تا 20.

چرا قطع مقدار زیادی از بازیکنان را به اردوگاه های آموزشی?

تفکر است که به لحاظ اجتماعی فاصله رختکن غیر واقعی خواهد بود با 90 بازیکنان و ویروس می شود کمتر احتمال دارد به گسترش با 75 تا 80 اجتماعی فاصله بازیکنان در یک اتاق قفل است.

ESPN گزارش داد که لیگ و اتحادیه نیز مورد بحث تقسیم هر تیم فهرستی به دو گروه و هر عمل در زمان های مختلف.

به طوری که در دلفین ها می تواند در معرض خطر بودن برش قبل از آموزش کمپ?

جرم کسانی که در معرض خطر می تواند شامل شش undrafted rookies — linemen توهین آمیز Jonathan هوبارد, نیک Kaltamayer و Donell استنلی گیرنده های کرک مریت و مت کول و تنگ پایان برایس Sterk — و چند جانبازان از جمله linemen توهین آمیز آدم Pankey و Keaton ساترلند کارفرمایی جیک Rudock بیمارستان چندلر Cox رسیور ریکاردو لوئیس و مک فلوریس و تنگ پایان Chris Myarick.

من می شود جای تعجب نیست اگر دلفین ها به سادگی منتشر شد همه خود را undrafted rookies به خصوص یکی از گیرنده های استنلی (پشتیبان مرکز مدعی) و احتمالا هوبارد یک under-the-رادار چشم انداز که داده شد $35,000 تضمین شده است.

Rudock می تواند به ارزش نگه داشتن در اردوگاه اگر COVID حاشیه یک یا دو تیم دیگر quarterbacks. Cox خواهد بود در معرض خطر بدون در نظر گرفتن دلیل linebacker Elandon رابرتز می توانید بازی fullback. Myarick که نشان داد چشمک می زند آخرین پیش فصل سزاوار یک شات به چوب. لوئیس که بازی کرده است و در یک بازی NFL پس از سال 2017 به دلیل صدمات زانو, چهره یک صعود دشوار در شلوغ گیرنده اتاق.

در دفاع از کسانی که در معرض خطر بالقوه شامل چهار undrafted rookies – دفاعی linemen Tyshun ارائه بنیتو جونز و ری لیما و linebacker Gerhard جانسون — پلاس کهنه linebackers Calvin Munson و جیمز کرافورد شاید پایان دفاعی اوری خزه و شاید یک جانباز پشت دفاعی مانند Nate بروکس و یا حتی Cordrea Tankersley که تا به بازی در یک بازی در 21 ماه.

من می شود جای تعجب نیست اگر دلفین ها انتشار رندر بود که با توجه به $65,000 تضمین یا جونز.

NFL بازیکن نمایندگان رای دادند در این هفته برای بازی کردن هیچ پیش فصل بازی ها اما معلوم نیست اگر NFL خوب خواهد بود که با ESPN گزارش شده است. این لیگ در حال حاضر برنامه ریزی برای برش فصل از چهار بازی دو.

در ضمن بازیکنان NFL تا به حال یک کنفرانس تلفنی در روز جمعه و NFL شبکه گزارش داد که این اتحادیه مورد بحث و بررسی یک برنامه که باز اردوگاه با سه روز پزشکی, تست 21 روز از قدرت و تهویه 10 روز از unpadded عمل و 14 روز با حداکثر 10 شیوه از جمله هشت خالی.

که تیم به طور مستقیم به هفته 1 فصل در سپتامبر. 10-14 بدون زمان برای بازی های پیش فصل.

آیا NFL را تایید کند این است که بسیار در سوال.

دلفین ها و تیم های دیگر در حال برنامه ریزی برای باز کردن اردوگاه جولای 28 — با rookies گزارش جولای 21 — اما کسانی که تاریخ امکان پذیر می تواند تغییر کند. ده ها تن از مسائل هنوز باید مذاکره بین لیگ و اتحادیه.

این NFLPA پیشنهاد را بازیکنان در گروه های کوچک در ابتدا شامل کمتر از 15 بازیکن هم برای قدرت و مطبوع و بیش از 40 بازیکن برای unpadded شیوه های.

جدید دلفین ها در حال اجرا بازگشت مت Breida به دست آورد از سان فرانسیسکو در سومین روز از پیش نویس NFL گفت NFL شبکه که دلفین ها “با استفاده از برنامه ریزی من یک دسته از راه های مختلف مانند Niners انجام داد. و من فقط نمی توانید صبر کنید برای دریافت وجود دارد و شروع کنید.

“با من تجربه بودن در یک سوپر باول من احساس می کنم مثل من می دانم چه تیم طول می کشد برای رسیدن به آن نقطه چه فرهنگ به مانند, چگونه ما باید به رقابت در هر روز است. تنها راه این بچه ها کار می کرد در سال گذشته است. من دیده ام که چگونه دلفین ها به پایان رسید طی دو امتداد از بازی های آنها بازی و مربی Flo [برایان فلرس] کردم تا آنها را از رفتن در مسیر درست است و من دیده ام که از طریق جلسات مجازی. بنابراین من بسیار هیجان زده هستم به پایین وجود دارد و شروع به کار با این بچه ها.”

یک چیز به من گفته شده است نه به چشم پوشی Kamu Grugier-تپه در نبرد با Raekwon McMillan برای شروع در داخل linebacker ، Grugier-تپه که به یک ترکیب 16 بازی برای فیلادلفیا در طول دو فصل گذشته ممکن است سریعترین و بهترین پوشش linebacker در تیم است.

در این نقطه من انتظار می رود جروم بیکر در داخل linebacker و کایل ون Noy در خارج linebacker یک معامله خوب از زمان.

در بر داشت جالب است که Preston ویلیامز بود و هدف دوم بیشتر در منطقه قرمز در فصل گذشته میان NFL گیرنده در مقایسه با تعداد مسیرهای اجرا در منطقه قرمز در هر طرفدار فوتبال تمرکز می کنند.

ویلیامز زد 28 مسیرهای در منطقه قرمز شد و هدف 10 برابر یک درصد و رتبه بندی پشت سبز خلیج DeVante Adams. ویلیامز به ثمر رساند سه touchdowns در هشت بازی قبل از مصدومیت زانو در موعد مقرر به پایان رسید خود را rookie فصل است. ویلیامز گفت که او آماده خواهد شد برای سپتامبر. 13 به طور منظم فصل بازکن.

در اینجا من جمعه قطعه با استخدام گورو تجزیه و تحلیل UM را 2021 کلاس.

در اینجا من جمعه حرارت قطعه در Kelly Olynyk و پیش نویس آماده سازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>